Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-10-18, 11:29   #18971
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilius View Post
Pateiksiu pavyzdi: Mano R20 gumos kainuoja komplektas apie 1K eur.
naudotas 7 - 8 mm ziemines nuperku uz kokius 400 - 500

Jeigu jos susibalansuoja, tvarkingos ir t.t. pravaziuosiu ziema 15K km, ir galimai keisiu masina, tai kam man tu nauju padangu kurias poto turesiu kitam savininkui padovanot, arba parduot komplekta uz 400 ?

PS. - taip, ilgiau su tuo paciu automobiliu kaip 2,5 metu nevaziuoju, tiesiog taip gaunasi
Pripirkau jau cia tu nauju pakankamai, tarkim vasarines dar apsimoka, vistiek daugiau km susisuka. Bet ziemines... tai...
tai dėk R17 žiemai, nekainuos 1k

simaso is online now   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:31   #18972
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

pvz su SUV ar dzipais patogu tiesiog imti universalias ar tas pacias ziemines drozt. Per pora metu vazinejimo galima ir kitiem zemaiciam perleist Vien padangu per montavimas siais laikais 20-30 eur, tai vien i metus uz montazke 40-60 eur moket irgi nekazka

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:32   #18973
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilius View Post
Pateiksiu pavyzdi: Mano R20 gumos kainuoja komplektas apie 1K eur.
naudotas 7 - 8 mm ziemines nuperku uz kokius 400 - 500

Jeigu jos susibalansuoja, tvarkingos ir t.t. pravaziuosiu ziema 15K km, ir galimai keisiu masina, tai kam man tu nauju padangu kurias poto turesiu kitam savininkui padovanot, arba parduot komplekta uz 400 ?

PS. - taip, ilgiau su tuo paciu automobiliu kaip 2,5 metu nevaziuoju, tiesiog taip gaunasi
Pripirkau jau cia tu nauju pakankamai, tarkim vasarines dar apsimoka, vistiek daugiau km susisuka. Bet ziemines... tai...
Seip visados perku naujas padangas, bet jei pirkciau devetas tai kitaip daryciau.
Pririotetas saugumui. Tad zemynes naujos ir paprastai jos buna mazesnio diametro tad pigiau kainuoja. O vasara gali kad ir su zieminem vazineti. Tad galima ir devetu paziureti.

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
pvz su SUV ar dzipais patogu tiesiog imti universalias ar tas pacias ziemines drozt. Per pora metu vazinejimo galima ir kitiem zemaiciam perleist Vien padangu per montavimas siais laikais 20-30 eur, tai vien i metus uz montazke 40-60 eur moket irgi nekazka
Tu rimtai???

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:35   #18974
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Tai dabar mano pusbrolis nusipirko naujas padangas susitvarke vaziuokle ir uz poros menesiu sudauze auto nepataisomai. Ratai liko sveiki su padangom kurios pravazeve apie 1500km. Tai kodel nepirkti, nes devetos?
gerai, jei tokią proga pasitaiko, bet čia retai. čia kaip su aifonais, juos dažniausiai parduoda kai yra gavę drėgmės ar dar kokios priblemos, todėl geriausia pirkt naujus arba iš pažįstamo, kad žinotum, kaip juo naudojos. žmonės prisiperkąir poto vargsta.

simaso is online now   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:41   #18975
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
gerai, jei tokią proga pasitaiko, bet čia retai. čia kaip su aifonais, juos dažniausiai parduoda kai yra gavę drėgmės ar dar kokios priblemos, todėl geriausia pirkt naujus arba iš pažįstamo, kad žinotum, kaip juo naudojos. žmonės prisiperkąir poto vargsta.
As ju nepirkau nes man netinka. O jis per skelbima pardavinejo ir zmones nupirko.
Zmones perka daug ka deveto. Ratus, sbc blokus, sensorius visokius. Stabdziu dalis irgi.
Jeigu geras daiktas tik truputi buvo panaudota tai nematau problemos. Pabandyk nauja komanda is silberio nupirkti, tai atsisesi kai pasakys kaina.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:44   #18976
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilius View Post
Pirkau as ten irgi pora komplektu. Buna kad krastai nukandzioti, bet galima susikeist su sveikom. Zodziu pasirankioti reikia. Buvo kelios kad varzta pagave ir paklijuota, bet ne beda. Kolkas patenkintas.
Idomu realiai uzmontavus ir pavaziavus kaip tas protektorius beatrodo dabar tos foto tai grazios labai, kuomet net padangu protektorius su juodintoju pajuodintas ))

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:45   #18977
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
šiaip pamąstymui. jei nusiperki naujas padangas ir viskas su jomis ok, ar parduodi po metų?
O jeigu nusiperki nauja masina, ir su ja viskas ok, ar parduodi po metu?

Jeigu atsakymas 'ne', tai ka tada reiskia tie tukstanciai skelbimu su parduodamomis 1-2m senumo masinomis?

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:46   #18978
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
As ju nepirkau nes man netinka. O jis per skelbima pardavinejo ir zmones nupirko.
Zmones perka daug ka deveto. Ratus, sbc blokus, sensorius visokius. Stabdziu dalis irgi.
Jeigu geras daiktas tik truputi buvo panaudota tai nematau problemos. Pabandyk nauja komanda is silberio nupirkti, tai atsisesi kai pasakys kaina.
tegul per kas ką nori, man vienodai, tik pasakiau savo nuomonę, ko būtent aš nepirkčiau naudoto

simaso is online now   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:50   #18979
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
tegul per kas ką nori, man vienodai, tik pasakiau savo nuomonę, ko būtent aš nepirkčiau naudoto
Kiekvienas daiktas, nepriklausomai nuo to ar jis naujas ar naudotas, turi savo verte ir savo kaina. Nuo visiskai nauju is salono iki visiskai sudroztu, senu, "sliku".

Visi naudotini daiktai yra parduodami ir visus juos galima pirkti: kiekvienas pasirenka savo "kainos ir kokybes santyki". Aklai isbraukti kazkuria preke is sito saraso butu kvaila.

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 11:53   #18980
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
tegul per kas ką nori, man vienodai, tik pasakiau savo nuomonę, ko būtent aš nepirkčiau naudoto
Kai ejau dar i mokykla poto studijos. Nebuvo kalnai pinigu tai tekdavo rinktis devetas padangas arba restauruotas. Nieko nepadarysi jeigu visi kaka darytu pinigais, tai su naujom premium padangom vazinetu.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.