Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2016-12-08, 09:52   #50331
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
šitam 219 amg bamperis naujas originalas 890eur
tokios komplektacijos naudotas pas lenkus iki 400-500.
o uz 1000 siulo pilna.

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 10:43   #50332
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Nu gal nebukim juokingi nelinkes parduoti? jis linkes parduoti, bet praso uz ji tiek, kiek ju yra rinkos kaina. Negi galvoji kad galimja nupirkti toki pustvarkigi uz 4k eu? Cia pre FL kaina...
Būtų linkes parduoti nuleistų ne 100-200 EUR Su esamais defektai man jis niekaip nesipaišo į "rinkos kainas Lietuvoje".

1. Dažyti puse automobilio, ko pasekoje geriau jau visa tada...;
2. Priekininės konsolės medžio apdaila sulaužyta;
3. Airmatic neveikia kaip turėtų veikti, stovi nelygiai;
4. Meta SRS klaidas;
5. Stabdžių diskai galiniai su kaladėm būtina keisti;
6. Ilgai stovėjas matosi buvo, kas nėra gerai V8 dyzeliai ir apskritai bet kokiai mašinai;
7. Vairuotojo pusės apsauga nuo saulės atlenkus iškrenta sulaužytas veidrodėlis;
8. Keleivio pusės durys neatsirakina, stringa centrinis.

Ir jeigu susireikšminti iki galo + tepalai, filtrai, registracija, numeriai ir panašiai...

Čia kiek pasimatė reikalų, net nebandžius jo tikrinti servise. Tai apie ką tu žmogau kalbi ? kokia čia rinkos kaina ? Pre FL kaina ? Nejuokink Stovi jauni pardavėjai ir trina man kad kėbulas čia normalus, nors visas tepliotas dažais, raktais praeitas ar kur jis įlindes buvo. Gal čia ir normalu kažkam, man tikrai ne.. Suprantu reikėtų dažyt 1-2 detales, poliruoti ir + - viskas OK, bet čia visą dažyt iki pilnos laimės. Tai po minimalių apsitvarkymu jis stovės kosmosa, nekalbu apie variklio bėdas jeigu pradės lysti.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 10:49   #50333
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dejwis View Post
wzikas kai visuomet kazkokias nesamones sneka. tai jis nuo masinos 4k skelbimo 50% kainos nuderi, dabar vel vejus kazkokius, pats pasakei savininkas 3k uzdirba, cia savininkas o ne darbininkas poliruotojas tavo minetas.
Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Būtų linkes parduoti nuleistų ne 100-200 EUR Su esamais defektai man jis niekaip nesipaišo į "rinkos kainas Lietuvoje".

1. Dažyti puse automobilio, ko pasekoje geriau jau visa tada...;
2. Priekininės konsolės medžio apdaila sulaužyta;
3. Airmatic neveikia kaip turėtų veikti, stovi nelygiai;
4. Meta SRS klaidas;
5. Stabdžių diskai galiniai su kaladėm būtina keisti;
6. Ilgai stovėjas matosi buvo, kas nėra gerai V8 dyzeliai ir apskritai bet kokiai mašinai;
7. Vairuotojo pusės apsauga nuo saulės atlenkus iškrenta sulaužytas veidrodėlis;
8. Keleivio pusės durys neatsirakina, stringa centrinis.

Ir jeigu susireikšminti iki galo + tepalai, filtrai, registracija, numeriai ir panašiai...

Čia kiek pasimatė reikalų, net nebandžius jo tikrinti servise. Tai apie ką tu žmogau kalbi ? kokia čia rinkos kaina ? Pre FL kaina ? Nejuokink Stovi jauni pardavėjai ir trina man kad kėbulas čia normalus, nors visas tepliotas dažais, raktais praeitas ar kur jis įlindes buvo. Gal čia ir normalu kažkam, man tikrai ne.. Suprantu reikėtų dažyt 1-2 detales, poliruoti ir + - viskas OK, bet čia visą dažyt iki pilnos laimės. Tai po minimalių apsitvarkymu jis stovės kosmosa, nekalbu apie variklio bėdas jeigu pradės lysti.
1. Jeigu mineti ibrezimai lake, tai cia viskas susitaiso.
2. Sito negaliu paaiskinti, draugo pre-FL w220 irgi buvo sauluzyta, nes uosvis norejo, kaskoki tai gedima pataisyti, berots prie knopkiu prieiti, nepamenu kas kaip ir kodel.
3. Statau ant kalibravimo
4. Ar buvai uzsiseges dirza?
5. Visiskai normalu.
6. Kuom V8 ypac tai yra blogai ?
7. Smulkmena, nors negaleciau paaiskinti.
8. Kiek - buvo kai apziurejai?

Uz 3.7 as jau buciau seniausiai ji nupirkes, net uz 4,2 tai yra gera kaina, zinant, kad jis nesupuves.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 11:00   #50334
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
1. Jeigu mineti ibrezimai lake, tai cia viskas susitaiso.
2. Sito negaliu paaiskinti, draugo pre-FL w220 irgi buvo sauluzyta, nes uosvis norejo, kaskoki tai gedima pataisyti, berots prie knopkiu prieiti, nepamenu kas kaip ir kodel.
3. Statau ant kalibravimo
4. Ar buvai uzsiseges dirza?
5. Visiskai normalu.
6. Kuom V8 ypac tai yra blogai ?
7. Smulkmena, nors negaleciau paaiskinti.
8. Kiek - buvo kai apziurejai?

Uz 3.7 as jau buciau seniausiai ji nupirkes, net uz 4,2 tai yra gera kaina, zinant, kad jis nesupuves.
V8 dyzeliai ir dar vieni iš pirmu yra ypač blogai,nežinau kaip dabar ,bet anksčiau ju remontas buvo kosmines kainos o gedimai vienas po kito ypač elektronikos,o dar grandines išsitampymas,kuriai pakeist gali prireikt puses auto kainos(butent šio auto)

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 11:02   #50335
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
1. Jeigu mineti ibrezimai lake, tai cia viskas susitaiso.
2. Sito negaliu paaiskinti, draugo pre-FL w220 irgi buvo sauluzyta, nes uosvis norejo, kaskoki tai gedima pataisyti, berots prie knopkiu prieiti, nepamenu kas kaip ir kodel.
3. Statau ant kalibravimo
4. Ar buvai uzsiseges dirza?
5. Visiskai normalu.
6. Kuom V8 ypac tai yra blogai ?
7. Smulkmena, nors negaleciau paaiskinti.
8. Kiek - buvo kai apziurejai?

Uz 3.7 as jau buciau seniausiai ji nupirkes, net uz 4,2 tai yra gera kaina, zinant, kad jis nesupuves.
1. Visą mašina dažyti normalu ? - OK
2. Kai rankos abi kairės tada ir sulūžta tokios detalės...
3. Kalibravimas OK, o jeigu bėdos rimtesnės ?
4. Buvau.
5. Tarkim...
6. Aš prieš ilga stovėjimą bet kokiam automobilui, nes dažnai po lilgo stovėjimo jam pradėjus važiuoti normaliai kaip taisyklė pradeda daugiau ar mažiau atsirasti gedimai. Juolab švilpia turbinos kaip mano kažkada turėtame golfe 1.9... Neturi taip būti, draugas turėjo S400 CDI, variklis dirbo idealiai, todėl žinau kaip jis turėtų veikti, tikrai pašalinių garsų neturėtų būti.
7. Smulkmenos kaip taisyklė brangiausiai kainuoja...
8. Maximum -5, maniškis ex S320 prie -25 negrybaudavo niekas visiškai...

Už 3.7 EUR nu rizikuočiau ir aš, bet jo kaina paskutinė 4300 EUR kaip supratau iš vieno ir kito pardavėjo. Gal nekoks derybininkas aš whatever negalvojau, kad bus ledas bet kaip visada tai kas buvo sakyta telefonu su realybe nesutapo

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 11:15   #50336
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
kaip visada tai kas buvo sakyta telefonu su realybe nesutapo
zinok tai niekad nesutampa telefonu galima shiaip del pokalbio palaikimo paklausinet ir tiek, o viska pamatai tik realiai matydamas masina. Kiek mersu apziurejas, tai jeigu pora rudziu sako, kad isvis nera ju, o jeigu visas surudyjas sako kosmetiniai trukumai smulkus
Viena tik karta kai pirkau C Coupe, tai kadangi buvo is tikruju ledas, tai nieko neslepe, nes nebuvo ka ir net kiekvieno kampucio detales nuotraukas atsiunte.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 11:20   #50337
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

kol krochaborai cia del 100 EUR ginciojosi masina jau parduota
Jauciu atejo adekvatus klientas, pasparde padanga, niekas nenukrito ir paeeme be dideliu isteriju o cia matai tas anas, diskai jam ne nauji ir plastmasiukas sulauzytas

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 11:23   #50338
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
zinok tai niekad nesutampa telefonu galima shiaip del pokalbio palaikimo paklausinet ir tiek, o viska pamatai tik realiai matydamas masina. Kiek mersu apziurejas, tai jeigu pora rudziu sako, kad isvis nera ju, o jeigu visas surudyjas sako kosmetiniai trukumai smulkus
Viena tik karta kai pirkau C Coupe, tai kadangi buvo is tikruju ledas, tai nieko neslepe, nes nebuvo ka ir net kiekvieno kampucio detales nuotraukas atsiunte.
as viliuka savo taip pardaviau. sufotkinau viska nuo A-Z visus kampeliu kur plevele tai pasilupus tai dar kazkas salona zodziu nusiunciau pirkejui koki 40 nuotrauku nieko neslepdamas nieko nemeluodamas, atvaziavo pravaziavo, sumokejo pinigus ir isvaziavo. db FB draugai esam ( nes per FB susirado jis mane ir mano viliuka) tai kolkas sake patenkintas tikrai neapgavu bet reliai man ne pedantui kiek ieskojau ML'o arba R'o tai 100% kaip sakai telefonu ir relybe skiriasi

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 11:31   #50339
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
kol krochaborai cia del 100 EUR ginciojosi masina jau parduota
Jauciu atejo adekvatus klientas, pasparde padanga, niekas nenukrito ir paeeme be dideliu isteriju o cia matai tas anas, diskai jam ne nauji ir plastmasiukas sulauzytas
Girdi tu kaimieti Tokių adekvatų kaip tu galėtų būti mažiau. Kiekvieno požiūris į auto yra skirtingas, nesu aš pedantas superinis, bet jeigu yra trūkumų daugiau negu aš tikiuosi man ta mašina nepatinka. Vienam tie trūkumai nemaišo, kitam maišo dar ir kaip. Mane erzina bet koks šūdniekis blogas automobilyje, todėl pilnai suprantu tokius kaip Apple, Vanix...

Jeigu deklaruoji, kad viskas ledas, taip ir turi būti o ne puokštė "smulkmenų" gi sutvarkoma... Apple taip jau CL`a nupirko ledini iš kolegos forumiečio haha

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 12:06   #50340
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Girdi tu kaimieti Tokių adekvatų kaip tu galėtų būti mažiau. Kiekvieno požiūris į auto yra skirtingas, nesu aš pedantas superinis, bet jeigu yra trūkumų daugiau negu aš tikiuosi man ta mašina nepatinka. Vienam tie trūkumai nemaišo, kitam maišo dar ir kaip. Mane erzina bet koks šūdniekis blogas automobilyje, todėl pilnai suprantu tokius kaip Apple, Vanix...
Jeigu deklaruoji, kad viskas ledas, taip ir turi būti o ne puokštė "smulkmenų" gi sutvarkoma... Apple taip jau CL`a nupirko ledini iš kolegos forumiečio haha
Nepriimk jau taip asmeniskai, jei butum toks vienas
Uzduosiu kita klausyma del tavo deklaruojamo turimo Pajero? Pas ji nera rudziu? Pas ji neleidzia kuro bakas? Siurblys jam sutvarkytas? Ilenkimu nera? Nes net nepedantu budamas labai sunku surasti naujesni Pajero iki 2010 metu o del seno tai isvis nesivelciau i toki darba.

wzikas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.