Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Žiūrėti Rezultatus: Grazus ar ne grazus E50?
Grazus 41 89.13%
Negrazus 5 10.87%
Balsuotojai: 46. Jei norite balsuoti šioje apklausoje prašome prisijungti

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-06-23, 17:51   #231
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Karolis View Post
Saunuolis Mukshas toks jausmas, kad jis zino ka sako
Arba as pareigingas vairuotojas

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-23, 17:55   #232
marius
 
marius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,522

marius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Arba as pareigingas vairuotojas
Arba ir tas ir tas

marius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-23, 18:00   #233
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

man uzteko viena karta pajausti kad del mano kvailysciu galejo atsitikti nelaime rimta kai zmona ir sunus masinoj sedejo, o as lenktyniavau su 7 bmw, pats vairavau 5 bmw, uzvaziavau galiniu ratu ant kelkrascio, kelias sekundes pajutau kad masina traukia visai ne ten kur as noreciau, kelnes "pasunkejo akimirksniu", nuo to laiko supratau ant kiek beprasmiski tai dalykai, ir kuo po velniais rizikavau del tos beprasmiskos kvailystes, tikrai niekas nebutu likes mano pusej jei butume apsiverte ar panasiai

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-24, 00:11   #234
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Karolis View Post
Vakar su Arbuzu apturejom lenktynes su Golf5 gti vaziavom sau kibinuotais pilvais ir nuo saules pavarge,bet Arbuzo savimeile uzgavo jo AMG aplenkes Golfas,tai Trakai-Vilnius 230km/h. Butume guoli pamoke, bet su kazkokiu psichu turejom reikala tas pamates, kad vejames tai kazkokia mazdute sugalvojo lenkti per stotele (per ta kisene,per desine puse), pagavo smeli,vos nepaliko dar vieno kryzelio salia kelio,zodziu viskas vyko virs 200km/h,tai jau mums pritruko kiausu issukio nepriimem tai grizom namo ramiai geras nuotykis buvo
O mano poziuriu - paistalai - prakisot ir tiek - rizikavo VW ir laimejo
ne esme kas ka gali, o esme kaip kas buvo - nes lenktynese niekada negali sakyti vat butumem laimeja laisvai nes musu masina krutesne, bet del sveiko proto nelaimejom.
Nieko pries neturiu ir tikrai sutinku kad lygioj trasoj (kokiam aerodrome laimetum laisvai ir t.t.) bet yra kaip yra VW padare MB
beje yra ir VW 1.9 Tdi (patiuninti) kurie tau galetu dar stoti ir i gretas drago trasoj ir sunaudodami iki 8 ltr dyzelio ir t.t., taip kad nereikia perdaug .........

Myliu MB bet bukim teisingi

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-24, 00:17   #235
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kleckas1978 View Post
O mano poziuriu - paistalai - prakisot ir tiek - rizikavo VW ir laimejo
ne esme kas ka gali, o esme kaip kas buvo - nes lenktynese niekada negali sakyti vat butumem laimeja laisvai nes musu masina krutesne, bet del sveiko proto nelaimejom.
Nieko pries neturiu ir tikrai sutinku kad lygioj trasoj (kokiam aerodrome laimetum laisvai ir t.t.) bet yra kaip yra VW padare MB
beje yra ir VW 1.9 Tdi (patiuninti) kurie tau galetu dar stoti ir i gretas drago trasoj ir sunaudodami iki 8 ltr dyzelio ir t.t., taip kad nereikia perdaug .........

Myliu MB bet bukim teisingi
Niekas nesigincija. Lenktynes prakisau, bet, tikriausiai del to, kad ivertinau savo vairavimo igudzius (vis tik ne lentyninkas esu), padariau sprendima toliau nebelekt akis isdeges. Ir be to ne VW laimejo pries MB, o tas bicas laimejo pries mane, jei jau esam iki galo teisingi.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-24, 14:31   #236
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Supratau tavo mintį Kleckai, bet kai taip pasakei tai iškart pasirodė kad palaikai tokias lenktynes. Nu man apskritai kažkaip kvaila atrodytų dėl savo pranašumo įrodymo per stoteles kažkur lenkti važiuojant 200+ km/h o tuo labiau dar toliau eiti.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-24, 14:38   #237
Karolis
 
Karolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-06-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 394

Karolis is on a distinguished road



Standartinis

Nepalaikau Gerb.Klecko

Karolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-24, 15:30   #238
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as irgi Klecko nepalaikau. anksciau pats darydavau kai golf vairuotojas, bet kai viena karta pasimokai ir gaunasi taip kad "aj galejau nebespaust, nieko nebutu atsitike" sekanti karta geriau atleist yra gaza, ka padare arbuzas, nes masina tai metalo gabalas, viena sudauzei, kita vaziuoji, o gyvybes neprikelsi. todel 100% palaikau arbuza del protingo sprendimo. aisku kartais sarmata jaustis pralaimejus, golfo vairuotojas laimingas kad MB padare, bet geriausia kai viskas gerai baigiasi... todel bukim supratingi, ir nelenktyniaukim per istisines ir pan juostas.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-24, 16:06   #239
Karolis
 
Karolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-06-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 394

Karolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
as irgi Klecko nepalaikau. anksciau pats darydavau kai golf vairuotojas, bet kai viena karta pasimokai ir gaunasi taip kad "aj galejau nebespaust, nieko nebutu atsitike" sekanti karta geriau atleist yra gaza, ka padare arbuzas, nes masina tai metalo gabalas, viena sudauzei, kita vaziuoji, o gyvybes neprikelsi. todel 100% palaikau arbuza del protingo sprendimo. aisku kartais sarmata jaustis pralaimejus, golfo vairuotojas laimingas kad MB padare, bet geriausia kai viskas gerai baigiasi... todel bukim supratingi, ir nelenktyniaukim per istisines ir pan juostas.

Tomskis is manes gauna pliusa

Karolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-24, 19:28   #240
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

o man visiskai dzn kas palaiko o kas ne - as nesakiau kad yra gerai kad VW ziauriai rizikavo ir laimejo
as turejau mintyje kad jei pralosiai tai pralosiai ir jokio skirtumo kiek kas rizikavo,
turejau audi 200 turbo 2.2 220 AG + idejes trumpu pavaru deze + t.t. pagerinimu puikiu - tai mieste visiem ragai budavo pries geru 10 su kapeikom metu ir vazinejau taip kad baisu prisiminti, bet kai pralosi tai pralosi ir tiek.

Blogai - kad pralose, bet gerai kad sveiku protu vadovaujesi ir tiek.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.