Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-05-29, 14:16   #231
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

pas visus skirtingas poziuris i auto. VIeniem tai fetisas kai sharui, kitiem tai susisiekimo priemone o treti tai mato kaip minusa nuo pat pradziu ir priziuri atitinkamai. Uosvis su dzipu vazinejo iki kol TA pora lapu defektu surase ir uzdraude aplamai toki ekspluatuot. Bet normaliai, lakste kaip nuo grandines nutrukes ir neprisiplojo nors kiekviena kelione kaip nuotykis.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 15:02   #232
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

paimciau uz 20k-dabar panasiai tiek "ledines" eina.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 16:21   #233
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Viskas ok kai masina uz 200euru. Neinvestuosi i ja juk 300. Neverta. Bet kai uz 10k, tai galima butu idet 800 ir vazinet spakainiai

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 16:42   #234
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Viskas ok kai masina uz 200euru. Neinvestuosi i ja juk 300. Neverta. Bet kai uz 10k, tai galima butu idet 800 ir vazinet spakainiai
vargsas cls mane tai asmeniskai erzina bet koks naujas atsirades garsas masinoj,stengiuosi nedelsdamas issiaiskinti ir panaikinti priezasti.kartais net su zmona tenka pasipykti kad per daug demesio ir pinigu skiriu tam apie padangas net nera kalbos,visada naujos ,ne daugiau du sezonus vaziuojamos,kas lieka parduodu taupanciam ir vel naujas perku.kai pajauti kelyje kiek daug reiskia padangos ,supranti jog ant ju taupyti neverta.


Paskutinį kartą redagavo vytis; 2015-05-29 16:53 val.
vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 17:12   #235
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
Tuuu cii rimtai, rafi???? O tai dukros ar sunaus nevezioji su ta masina? Man geda pries seima butu, sodint ja i tokia mirties kapsule su plikom padangom ir parejusia vaziuokle... As suprantu, varke po to bus parduot ant to pacio arba net brangiau nei pirkai, arba vos maziau nei pirkai, bet tai blyn negi ant tokio dalyku taupoma? Nu man asmeniskai keistas toks mastymas. Gaila litu remontui, imi kazka paprasciau ir judi, o dabar pointai uz tukstancius, islaikymas uz grashius. As irgi nesu is tu tokiu kaip kai kurie, kur viska keicia naujausiom brangiausiom detalem nors net ne laikas dar keisti, yra ir mano draugu rate tokiu zmoniu, bet cia biski neprotingas arba atsainus pinigu metymas ir tiek, bet nu joppapa, judet su clsu plikom padangom ir pabegusia vaziuokle ... nezinau nezinau...
Sharai, tiesiog mano ir tavo supratimas apie metaloloma skiriasi ir tiek, kam tau gilintis
Man padangos naudojamas iki merkes esancios ant padangos, veliau ju nebenaudoju-manai su padangom esanciom ant merkes yra nesaugu vaziuoti? Taip, jos yra ne tokios saugios ant slapios dangos, taciau ganetinai saugios ant sausos dangos. Nekalbu apie slikus visiskus. Galiu nufotkint kaip ta mano padanga atrodo ten iki merkes dar yra normaliai mesos, tiesiog jam susisviete kad turetu buti kitaip.

Vaziuokle pabegusi? Kas ten pabego? Guolis kad kliba per mikrona?(dar klausmas ar tikrai guolis) ar trauke kazkokia gale,ant stendo nieko nebuvo, bet kai dviese ratai kilnojo ten vos juntamai surado? cia tau skaitosi pabegusi vaziuokle?
Pries 5000km viska pilnai patikrines buvau, viska sutvarkes sarnyrai, gale traukes ir taip toliau, nelabai suprabtu logikos. TU kas kiek KM tikrini vaziuokle? Tada kai jauti kad kazkas blogai, ar kas 2000km stabilaii varai ant stendo? Kaip tu mastai man reikejo suprasti kad kazkas blogai, jei vaziavimo savybes per 5000km absoliuciai nepasikeite?
Kazkoks iskreiptas mastymas pas tave sharai ir pas kitus cia snekancius asmenis. Tvarkyt vaziuokle ir keist padangas reikia, as nieko nesakau, bet kad tikrintant vaziuokle uzrase blogas padangas ir dvi vaziuokles detales pasikeist cia yra kazkoks stebuklas nekuriem, nu tai sorry, nera cia man ka pridurti. tikrinkit vaziuokle ir junkit ant kompo kiekviena vakara gryze is darbo jei jum nuo to geriau.
Jei ne technine apziura buciau vaziaves dar kokius metus laiko ir kokius 15000km su tuo klibanciu guoliu ir gale trauke, nebent butu pradeja tratet ar uzti ar tampyt masina. Nes vaziuokle pasitikrinu tik karta per metus profilaktiskai. Arba pravaziavus kokius 15tukst km.


Paskutinį kartą redagavo rafis; 2015-05-29 17:20 val.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 17:20   #236
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

nori pasakyti kazkas per 5k km vaziuokleje sudilo?


__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 17:29   #237
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
nori pasakyti kazkas per 5k km vaziuokleje sudilo?

tave kazkas stebina?
As juk guolio ir tos traukes naujos nedejau, ji buvo sena, matyt tiek jai tereikejo, atejo laikas ir vsio. +ratai kokio dydzio + vaziuoju vien mieste.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 17:42   #238
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

siaip isties apgailetina kai reikia servise lankytis ~4 kartus del gedimu tam tarpe kol pakeiti tepalus ledas ledinis kaip koks zigulys

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 18:03   #239
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

sokas po sito video

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-29, 18:54   #240
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
siaip isties apgailetina kai reikia servise lankytis ~4 kartus del gedimu tam tarpe kol pakeiti tepalus ledas ledinis kaip koks zigulys

man tai nenuostabu. Su dyzelinem senom masinom daug reikalu yra. Pradedant vaziuokle, baigiant pries ziemos problemas - tai zvakes tai, akumai.. su dujinem irgi negeriau, i sezona du kartus reguliuot vaziuodavau.

rafis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.