Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2012-07-09, 12:49   #1
RuSh
 
RuSh's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 78

RuSh is on a distinguished road



Standartinis Mercedes-Benz C180 Sport Edition

Sveiki MB fanai, ka gi laikas ir man parodyt savo MB. Po ilgu paiesku buvo rastas man tinkamas modelis, nors buvo ieskomas W124, bet taip ir nerastas. Trumpai apie modeli , 1993 metu C180 Sport 90kw . Mechanine pavaru deze . Tusciaus nieko nera , pirktas del stovio , tokiu metu sunku rasti modeli be rudziu Pirktas pries 2 menesius is kaimino, buvo (autogide), taip ka gi mes turim , R16 ratai 205/55 , ziema OZ racing R15 , gale dar neesu mates HELLA atsvaitai nu kazkas tokio, Prieki sudetos ping pong zibintai , buvo kai pirkau , seip kritikuoja forumeciai tos lempos, bet man asmeniskia sitam modeliuje tinka , w124 jei stovetu ismesciau. Gabaritai Philips Blue Vision , artimieji Philipis X-treme Edition xenon effect. Magnetola Alpine + 4 koloneles , V12 zenkliukai pirktos is SilberAuto 120lt uz komplekta AMG slenksciai , temperaturos daviklis , nezinau buvo jis visuose modeliose ar ne , zinau tik tiek kad praeitas savininkas state ji, priekinis buferis faceliftas. Privalumai : Stovis beveik idealus, kaip salonas taip ir isore, rudziu nerasta , nuvaziaves i technine apziura ,darbuotai pasake matosi iskart kad masina ir mylima ir priziurima. Minusai : Tuscias jokios komplektacijos , ant priekinio buferio nera vienos groteles , nekaip negaliu rasti , (padekit vyrai) , reikia tvarkyti galini guoli . P.S. Sorry uz gramatika , trejetas buvo



RuSh neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 14:20   #2
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Tvarkingas MB yra gerai O uz 120 Lt geriau butum kuro uzsipyles

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 15:11   #3
RuSh
 
RuSh's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 78

RuSh is on a distinguished road



Standartinis

Dekui Nu aisku nesamone bet biski duoda vaizdo, ranka nepakeltu man lipdyti lipdukas tokius kaip AMG brabus ir t.t. o cia savotiskai pavadinciau

RuSh neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 15:16   #4
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

o jis taip ir vadinasi Sport Edition? ar irgi pats pavadinai?
turiu S202 Sport. tai jis zemas labai, jo panele tokios pat spalvos tipo karbonas, bet + balti spidometrai ir vairas pagrazintas originalus.
P.S. 202 visai gera masina tik priekines stoikes labai jau placios ir labai daug vaizdo uzstuoja, karta berniuko vos nepartrenkiau tik todel kad jo nemaciau uz tos nelemtos stoikes

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 15:24   #5
RuSh
 
RuSh's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 78

RuSh is on a distinguished road



Standartinis

As pakeles ji biski , nes vaziavimas buvo kaip su 3 golfu , del to ir ratus ant 17 teko parduoti ir stayti ant 16, o del galiniu zibintu zinot kas nors , nes norejau nulupti galvojau ten priklijuoti ant bagazines , bet ne ten eina kazkoki tai juosta kartu su numeriu , kazkaip nesinori ten listi, paziurejau kad ten hella , bet ltu neesu mates tokiu atsvaitu

RuSh neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 16:27   #6
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Dėl gramatikos nesijaudink perskaityt tikrai eina Čia ne toks forumas kokiame aš buvau užsiregistravęs...pagrasino ištrinti mano temą ir postą vien dėl to kad rašiau be spec ženklų, kaip pvz žčąęė. Tai..

O mašina gera, džiaukis, važinėk, saugok ir mylėk

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 17:14   #7
RuSh
 
RuSh's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 78

RuSh is on a distinguished road



Standartinis

Galvoju dar ar langus tamsinti ar palikti tokias

RuSh neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 17:43   #8
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

vietoj ping pong lempų ir v12 galėjei geriau avangarde tipo grotes nusipirkt ir būtų buvęs ledelis.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 19:43   #9
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Analogiska turejau tik buvo 95m ir airbag`as buvo keleivio pusei. Pas mane irgi buvo Sport versija su zeminta vaziuokle tik tiek kad trukusias spyruokles teko pakeisti i Eibach o amortizatorius i Koni reguliuojamus, su R18 ratlankiais 225/40 vaziavo tikrai minkstai ir niekas nebildejo

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-09, 19:58   #10
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

na minkstai sia masina vaziuoti negali is esmes, tai C klasse, kompaktine klase vadinama. komfirtiskai taip pripazystu, o kas nori minkstai perka S
tai mano subjektivi nuomone, ji gali buti klaidinga

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.