Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-03-09, 13:18   #21
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rellix View Post
~24000 eur ismuitinta + remontas
Nu jo cia tai aparatas unreal bet uz tokia kaina gal geriau e 55 amg sveikas butu, bet jei ant pardavimo ji darant tai tai navaras nemazas butu. Nes mobile.de tokie nuo 40k eur prasideda. Tik neaisku ar kas pirktu lietuvoj toki

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-09, 17:25   #22
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė bitch View Post
Nu jo cia tai aparatas unreal bet uz tokia kaina gal geriau e 55 amg sveikas butu, bet jei ant pardavimo ji darant tai tai navaras nemazas butu. Nes mobile.de tokie nuo 40k eur prasideda. Tik neaisku ar kas pirktu lietuvoj toki
Kad pardavimui, tai cia tokiu minciu negali buti Turint toki aparata tikriausiai niekada nekiltu ranka jo parduoti

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-09, 20:37   #23
Zee
 
Zee's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-14
Gyvenamoji Vieta: Druskininkai
Pranešimai: 197

Zee is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Zee per Skype™


Standartinis

mane tai uzpuole toks keistas pavydo jausmas nerealus aparatas...

__________________
Zee neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-10, 09:43   #24
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rellix View Post
~24000 eur ismuitinta + remontas
ZIAURIAI DAUG....

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-10, 09:56   #25
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Normalaus europiecio kaina nuo 47k euru... manau tikrai nebrangiai pasieme... Nebent ten Amerikoj galima dabar pusvelciui tokius garvezius pirkt.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-10, 10:26   #26
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

+ ant LT turbut nelabai butu kam parduoti, gi ne dyzelis...:-)

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-11, 08:23   #27
KanDI
 
KanDI's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 295

KanDI is on a distinguished road



Standartinis

beje, jei kasnors turit 211 kapota ir priekini kairy sparna (geriau butu juodas arba tamsiai melynas), tai pasiulykit [/QUOTE]

Visu pirma tikrai sveikinu su nerealiu pirkiniu Kas liecia remonta tai cia tikrai nieko baisaus as pats pries kokius 8 men. E500 labai panasiai musta susitvarkiau, irgi kompresoriaus nebuvo kaip ir pas tavaji. Kompresoriu kad ir gausi vistiek reikestau pagalbos is silberauto elektriko nes pats nepaleisi jo ten dar paziurejau ir kronsteinu su amortikais to kompresoriaus tau reikes. Siaip as turiu kapota viena nedidele duobele yra prie griteliu ir jis bronzines spalvos , jei ka ir traversa turiu. Siaip jei reikia detaliu tai galiu tau padeti, nes pats visa sita reikala praejau tai daug dabar pazystamu turiu, ir su silber susitarti galiu padet

KanDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-11, 09:25   #28
rellix
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-06
Pranešimai: 13

rellix is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Visu pirma tikrai sveikinu su nerealiu pirkiniu Kas liecia remonta tai cia tikrai nieko baisaus as pats pries kokius 8 men. E500 labai panasiai musta susitvarkiau, irgi kompresoriaus nebuvo kaip ir pas tavaji. Kompresoriu kad ir gausi vistiek reikestau pagalbos is silberauto elektriko nes pats nepaleisi jo ten dar paziurejau ir kronsteinu su amortikais to kompresoriaus tau reikes. Siaip as turiu kapota viena nedidele duobele yra prie griteliu ir jis bronzines spalvos , jei ka ir traversa turiu. Siaip jei reikia detaliu tai galiu tau padeti, nes pats visa sita reikala praejau tai daug dabar pazystamu turiu, ir su silber susitarti galiu padet
na jau viska kaip ir uzhsisakes esu is silberauto, normaliom kainom man ten gaunasi.
kronsteinas pas mane senas yra likes, sulankstytas, bet ten plienas, tai ishsitiesins normaliai. tik "amortiku" uzmirsau uzhsisakyti. man taip pat dar reikia airmatiko kompresoriaus voztuveliu daviklio ir tos plastmasines dalies kur jungiasi voztuveliai su kompresorium.
tai va. reiktu tos jungiamosios plastmases nuo voztuveliu iki kompresoriaus, silberauto neparduoda atskirai, eina visi voztuveliai su davikliu ir ta jungtim (~800 Lt be nuolaidu)
beje, kiek uz kapota noretum ?

rellix neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-11, 12:44   #29
KanDI
 
KanDI's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 295

KanDI is on a distinguished road



Standartinis

Nu jeigu tu turetum tos plasmases su voztuveliais (tipo to komplekto) koda galeciau paziureti uz kiek gauciau. O kapotas tai kaip ir minejau viena duobele yra prie groteliu tai uz kokius 500lt atiduociau. Tiksliai dabar neziurejau kiek kopotu kainos bet kai man reikejo tai 800lt buvo gero kaina. Jei ka tai siulyk savo varianta....

KanDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-11, 17:26   #30
rellix
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-06
Pranešimai: 13

rellix is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KanDI View Post
Nu jeigu tu turetum tos plasmases su voztuveliais (tipo to komplekto) koda galeciau paziureti uz kiek gauciau. O kapotas tai kaip ir minejau viena duobele yra prie groteliu tai uz kokius 500lt atiduociau. Tiksliai dabar neziurejau kiek kopotu kainos bet kai man reikejo tai 800lt buvo gero kaina. Jei ka tai siulyk savo varianta....
butu juodas tai paimciau negalvojes, siaip kainos 5-800 Lt kaip kur surasi, bet vat juodo niekur nera, sumokeciau ir tuos 800
o tau neisheitu man paskolinti to kapoto kol ishtampysiu masina ?
kokiame tu mieste ?

zinok tu voztuveliu kodo nzn dabar. va prikabinu schema, man reikalinga 160 dalis. ta pati plokstele i kuria sueina slangeles pas mane yra, tik nera tos plastmases kur "salia skaiciaus-160". nebent deveta galetum gauti..
o naujai tai silberauto as turiu -25% ir ant imones pvm nusirasau, tai ganetinai normalios kainos gaunasi


rellix neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.