Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-15, 17:48   #1
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis W124 diržo tempėjas

šiandien jau buvau pervargęs ir nebesigilinau kas kur kame. Reikalas tas, kad mano s124 kreivai eina diržo tempėjas. Diagnozė aiški - keitimas. Skambinausi į autoaibę ir sakė kad galimi trys dalykai:
1 kronšteinas
2 varžtas
3 škyvo guoliukas

Kiek žinau tas visas tempėjas nusiima atsukus didelį varžtą ar veržlę su vidiniu šešiakampiu, bet ko gero reiks sukti žemėn vandens pompą?
Kas esate keitęs visą tempėją ar jį remontavęs kokia eile nusiima tas mechanizmas?

kainas autoaibė suminėjo tokias: kronšteinas 80 Lt, varžtas 100 Lt , guoliukas 80 Lt

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:13   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as 6 kart nueminejes esu. nerandu google nuotraukos, papaisyciau as tau vizualiai, viskas labai paprasta

1. atleidi varzta spyruokles, kuri itempia itempeja, kai atleisi aisku iskart ji nukris su jega, kad taip nebutu ant spyruokles tvirtinimo virsuj yra skylute padaryta, ten istatai koki sesiakampi ar vamzduka iremi, i kaire puse palenki biski kad dar labiau ja itempt, tada lengviau varzta bus atsukt. nu ir nuimi ta spyruokle.

2. gal netgi kol nepardejai atsukinet spyruokles varzto, gali atlaisvint pacio itempejo varzta, nes reikes jegos, sesiakampis ten didelis, tarp 20-30 neatsimenu, statai sesiakampi, mauni ant jo vamzdi, ir atsuki nesunkiai, bent atlaisvini, tada kai atsuki spryuokle, atsuki itempimo amortika, ir viskas kaip ir nusiema. As, kad butu patogiau, pries nuimant itempeja, atsuku itempejo guoliuka/ratuka , tada patogiau isimt itempeja, nes kitu atveju gaunasi didele viena detale, ir nepatogu istraukt, guoliukas irgi ant sesiakampio , bet maziuko jau.

3. jei kreivai dirzas eina, tai tiketina kad guoliukas bus, o ne itempejas, bet jei keisi itempeja, tai pirk kartu su varztu kad butu, nes varztas irgi itakos turi, jis issidevi, poto itempejas ant jo kliba, ir barska. viska surinkt jau matysi pats, atbuline tvarka, spyruokle itempsi istates virsuj i skyle bet koki iranki ir palenkes i kaire, tik per jega neverzk amortiko prie galvos, nes kaip zinia aliuminis, as sriegi buvau prasukes w210.

seip kai irankiai po ranka, ir antra karta kai ardysi, tai uzims 5 min reikalingi irankiai: sesiakampis mazas, sesiakampis didelis, vamzdis, ir galvute su raktu ant 13 ar 11 nepamenu.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:15   #3
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

beje kas liecia kainas, su nuolaidos ~30%, amortikas 100lt, itempejas su varztu 100lt, guoliuko nzn. jei keisi kronsteina keisk ir varzta, w124/w210 skirtumo nera, viens prie kito tinka. tik ant w124 guolis yra keiciamas itempejo korpuse, o w210 ne. tavo atveju gali guoli perpresuot, varzta nauja nusipirkt , varztas 30-60lt

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:31   #4
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

viskas man labai aišku tik dabar idomumo dėlei išėjęs į kiemą parūkyt savo w124 kapotą atsidariau ir suabejojau ar netrukdys tam reikalui ventiliatoriaus sparnuote kad tą didelį šešiakampį varžtą atsukt ir numaut visą mechanizmą

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:34   #5
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

trukdys, pamirsau paminet, matai w210, atsilenkia tas televizorius , kuris laiko radiatoriu, o w124 neatsilenkia, bet nuimsi ventiliatoriaus apsaugas jei jos yra, ir turetu pavykt uzkisti ten sesiakampi, nors didelis sesiakampis dazniausiai buna ir ilgas, gali tekt nupjaut biski, is tikro w124 ner patogu, blogiausiu atveju radiatoriu meti lauk, tada tikrai bus patogu, apacioj radiatoriaus su pirstais atsisuka antifryzo isleidimo varztelis, zarnas atjungi ir pirmyn

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:49   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na radiatoriaus ir neturiu noro nuiminėti, nes pas mane automatas ir su kondiške. Tai pats žinai kiek papildomų pričiundalų prie to radiatoriaus ir aplink jį.
Jau geriau gaminsiu raktą special arba blogiausiu atveju sparnuotę lupsiu

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:53   #7
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

kad ir ta sparnuote nepatogu nuimt, irgi reik raktus gamint priejimas nelabai, nu bet parasyk kaip sekesi, nes reiktu ir man ateity sparnuote nusiimt

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:54   #8
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o gal pradziai pasikeisk rolika itempimo, nereiks nuiminet itempejo, nes pas mane irgi buvo kreivai vaiksciojo dirzas, pagazuoji, issitiesina, numeti gaza vel kreivai, turejau itarimo del roliko. nes seip nelabai daugiau yra kam, itempejas jeigu nebarska, jis kreivint negali dirzo, reiskia stovi tvirtai. cia tik skyvai gali ta dirza kreivint, tame tarpe ir tas rolikas. gal kazkuris kitas skyvas kreivai juda

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 20:59   #9
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

šiandien jau sutemus buvau tą kapotą s124 atsidaręs kai išgirdau diržą čirenant ir nebesigilinau kaip ten ar tik rolikas ar kas daugiau, bet spėjau pamatyt kad tas rolikas kreivai sukasi pagal diržo liniją. Bet kapotą uždariau, nes jau buvau nusikalęs kaip ciuckis, nes apie 11 val tik dėžę isitempiau į duobę po mašina, o 16 val jau išvažiavau garbės rato aplink garažą apsukt. Nes šiandien išbandžiau kol kas tik ar perdėta dėžė važiuoja, o ryt nuo ryto kitus minusus šalinsiu

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 21:13   #10
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nieko ten nereiskia ta apsauga nuimt, biski pasukinet reikia ir issitraukia per jega buvau istraukes ir idejes du kartus

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.