Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-11-19, 22:04   #271
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

b3nz ip priklauso riomerio universitetui
193.219.57.82

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:08   #272
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Kažkada ir buvau gana tolerantiškas šitam durniui, bet po kurio laiko perpratau kaip ir daugelis kurie čia yra. Pritrynęs čia tiek ir tiek, net meluot normaliai nemoka. Pastoviai prigaunamas. Kad ir dabar, išdidžiai trimituoja kad mašinos niekada rimtai nepardavinėjo, nors visi prisimina kaip gailiai čia raudojo kad neteko darbo ir mašiną priverstas parduot, kad forumiečiam duotu daug pigiau.
Paistė čia nesamonės kad mašina silberyje tvarkoma, paskui pasirodo kad silberyje bet neoficialiai po darbo. Nu kas gali tuo patikėt? Klausimas ar iš vis jis buvęs tame silberyje, DTM turbūt pasakys ar įmanoma tokios nesamonės, kad tokioj firmoj kažkas užsiimtu chaltūrom, ir nei apsauga nei vadyba nieko nematytu ir nesakytu.

Aš tiesiai pasakysiu, tokiom nesamonėm jis tiesiog durnina mumis, jam kaip kažkas jau sakė matyt nuo to stojasi. Dėl ko šito artisto niekas čia ir nemėgsta.
Visiskas smeistas ir melas! Negaliu klausytis. Paklausk DTM'o kuris dirba Silberyje, jis tau pasakys. Nes tik ji is Silberio ir pazisti matosi. Tragiskas zmogus esi ir baisus. Tikrai nezadu irodyneti ir pakisineti savo zmogaus. Nenori-netikek, man dzin.
Bet meluoti ir kritikuoti-cia jau virsune. Ir tai daro forumo administratorius, todel ir sakau jog korumpuotas forumas del tokiu administratoriu, verst lauk tokius!
p.s. pasiskaityk pirmiau taisykles del kitu zmoniu izeidinejimu! Ar jos tau negalioja??

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:09   #273
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė b3nz View Post
Stebiu gan ilgą laiko tarpą visą šitą nesąmonę jau, tai tokį įvaizdį sudarot, kad labai mėgstat kai kurie susidaryti nuomonę iš vienos ar geriausiu atveju poros pranešimų forume. Kaip kad ten kažkas rašė, kad prikūrė įvairiausių istorijų kol turėjo draudimą lankytis forume. Nežinau kiek čia teisybės ar ne, bet iš šono atrodo grynas pavydas, nors realiai juk pavydėti nėra ir ko. Minit čia visi tas paskolas norėdami tik labiau pažemint. Būtų visai kita simfonija, jeigu jis tuo automobiliu girtųsi visur, bet dabar jis tiesiog prikėlė seną temą. Spėju susilauksiu ne ką mažiau įžeidimų, bet nebesusilaikiau.

Peace.
+1

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:09   #274
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tai viens beliksi errorai forume kai cia visus isvartysi, visi juk pries tave eina

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:10   #275
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė b3nz View Post
Jei jau tokį įvaizdį forumo nariai susidarę, kam kartot tą patį per tą patį X kartų? Nes kiek atsiverčiu jo sukurtą temą, tai visada bus bent vienas post'as, kuriuo norima pašiepti. Jis juk tiesiog prikėlė savo kurtą temą, juk nei jis siūlo pirkti tą automobilį, nei išvis, kaip pats minėjo, pardavinėja. Jei jau tokie tolerantiški, tai ir reaguokit atitinkamai. Aš garantuoju, kad ne vienas turintis automobilį, kurio paklausa nėra didelė, daro panašiai - žiūro pirktų jį kažkas įdėjus skelbimą ar ne, bet kažkodėl užkliuvo būtent šis variantas. Viskas, pasitraukiu greičiausiai iš temos, nes tuoj pradėsit prikišinėti, kad čia tas pats asmuo ir t.t.
Kaip tau sitie idiotiski sapaliojimai, jog cia tas pats zmogus ?

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:12   #276
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė b3nz View Post
Stebiu gan ilgą laiko tarpą visą šitą nesąmonę jau, tai tokį įvaizdį sudarot, kad labai mėgstat kai kurie susidaryti nuomonę iš vienos ar geriausiu atveju poros pranešimų forume. Kaip kad ten kažkas rašė, kad prikūrė įvairiausių istorijų kol turėjo draudimą lankytis forume. Nežinau kiek čia teisybės ar ne, bet iš šono atrodo grynas pavydas, nors realiai juk pavydėti nėra ir ko. Minit čia visi tas paskolas norėdami tik labiau pažemint. Būtų visai kita simfonija, jeigu jis tuo automobiliu girtųsi visur, bet dabar jis tiesiog prikėlė seną temą. Spėju susilauksiu ne ką mažiau įžeidimų, bet nebesusilaikiau.

Peace.
Koks tu graudus esi mane net purto... Is destomu sakiniu strukturos, minciu ir pasisakymu esi lygiai tas pats zmogus, tik skelbiesi kitu nicku. Absoliutus dugnas, vaikas

Idomi detale, pries tai uzejai i mano profili paziureti kas gero, o paskui neisimines nicko parasei atsakomaja zinute ir rasai ,,kaip ten kazkas rase...'' neva sudarydamas ispudi, kad tu cia naujokas ir nepameni visu nicku klounas kokiu reta.

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:14   #277
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
Koks tu graudus esi mane net purto... Is destomu sakiniu strukturos, minciu ir pasisakymu esi lygiai tas pats zmogus, tik skelbiesi kitu nicku. Absoliutus dugnas, vaikas

Idomi detale, pries tai uzejai i mano profili paziureti kas gero, o paskui neisimines nicko parasei atsakomaja zinute ir rasai ,,kaip ten kazkas rase...'' neva sudarydamas ispudi, kad tu cia naujokas ir nepameni visu nicku klounas kokiu reta.
idiotizmas... tegul adminai tikrina IP
Nenoriu gauti bano vien del keliu forumieciu, kuriem tikrai idomus mano MB tvarkymas ir kurie tuo domisi, kitaip....sunku susilaikyti is kai kuriu cirkininku.

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:27   #278
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nesilankykit sitoj temoj, nereiks kipisuot, tegu kalbasi P3 su b3nzu

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:29   #279
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Aha 'tvarkymas' .

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:29   #280
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė P3 View Post
Visiskas smeistas ir melas! Negaliu klausytis. Paklausk DTM'o kuris dirba Silberyje, jis tau pasakys. Nes tik ji is Silberio ir pazisti matosi. Tragiskas zmogus esi ir baisus. Tikrai nezadu irodyneti ir pakisineti savo zmogaus. Nenori-netikek, man dzin.
Bet meluoti ir kritikuoti-cia jau virsune. Ir tai daro forumo administratorius, todel ir sakau jog korumpuotas forumas del tokiu administratoriu, verst lauk tokius!
p.s. pasiskaityk pirmiau taisykles del kitu zmoniu izeidinejimu! Ar jos tau negalioja??
Dėl tokių durnių kaip tu man negalioja, ir jei bent vienas adminas ar moderatorius man duos įspėjimą, jį priimsiu.

P.S. Aš kitaip nei tu esu pirkęs silberyje mašina, ir ją ten aptarnauju. Žmogaus jis neišduos jomajo. Tas žmogus turbūt ir meistras ir apsauginis ir vadybininkas, turintis raktus nuo visko, žinantis apsaugos kodus ir panašiai, ir dėl tokio asilo kaip tu rizikuojantis prarast darbą.

Artunas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.