Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2008-10-06, 19:14   #1
regis112
 
regis112's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-31
Pranešimai: 28

regis112 is on a distinguished road



Standartinis W210 problema su turbina (E290 turbodiesel)

sveiki tai va kazkas turbinai atsitiko kartais dyrba kartais ne ant salto dazniausiai dyrba bet nevisada o nat karsto tai labia retai o kompas jokiu gedimu nerodu tai va kas galetu but?

regis112 neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-06, 20:08   #2
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

swx, cia kai vaziuoji dingsta trauka kiek suprantu? nebekyla apsukos ir vos vos begejasi? Sheip pas mane ir yra buwe keleta kartu taip, tai uzgesini varikli sustojes, istraki rakciuka, kokias 5 sekundes palaikai istraukta, ir vel kuri, bent pas mane tada veikia. Jei neklystu gali su oro srauto matuokle reikalu but..

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-06, 20:33   #3
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

jei problema su turba tai as su jom nemazai esu susidures - gal turba dirba bet kur slanga itrukus iki isiurbimo koliko? as taip galvociau nes kai slangos apsyla paminksteja, itrukimas lengviau isiplecia ir tada dar oro labiau iseina lauk ar pan. sita dalyka galima patikrint papuciant i slangas su kokiu kompresorium. siaip turba nedirbt gali vienu atveju kai wastegate voztuvas atidaro "dureles" ir nuleidzia ismetamasias dujas tiesiai i dusle o siaip tai visada jinai pumpuos jei bus ismetamuju duju. gal kazkas negerai su tuo wastegate, gal kojele pastrigus ar pan. jei turba bus bloga prades tepalas per dusle eit ir gali net i varikli eit o tada jau bus skausminga... galima apytiksliai nuspet kada jai galas ateis paklibinus asele...

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-06, 23:01   #4
4eye
 
4eye's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 151

4eye is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
swx, cia kai vaziuoji dingsta trauka kiek suprantu? nebekyla apsukos ir vos vos begejasi? Sheip pas mane ir yra buwe keleta kartu taip, tai uzgesini varikli sustojes, istraki rakciuka, kokias 5 sekundes palaikai istraukta, ir vel kuri, bent pas mane tada veikia. Jei neklystu gali su oro srauto matuokle reikalu but..
Lygiai pas mane tokia problema.Bet tas traukos dingimas atsiranda tik tada kai kick down praleki kelis kart, tada dinksta.Padari lygiai taip pat kaip tu sakai ir vel ciki.TAI KUR CIA PROBLEMA PRASAU PAGALBOS....................

4eye neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-07, 07:17   #5
regis112
 
regis112's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-31
Pranešimai: 28

regis112 is on a distinguished road



Standartinis

pas mane buvo trukos slanga ale as sutvarkiau ja dabar lygtai nera jokiu trukiu nieko

regis112 neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-07, 10:06   #6
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

nu ir pataikiau o tos kitos kitos problemos tai nzn

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-07, 22:11   #7
4eye
 
4eye's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 151

4eye is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė regis112 View Post
pas mane buvo trukos slanga ale as sutvarkiau ja dabar lygtai nera jokiu trukiu nieko
Kuri slanga?gal gali tiksliau?paciam eina tai pakeisti?Help Help, siandien vel buvo dingus trauka, jei pastatai ant N tai spaudi gaza iki dugno, pakila apsukos iki 3K ir viskas daugiau nei krust

4eye neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-08, 08:03   #8
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

cia pas tave turbut ne slanga nes apsukos turetu kilti tik letciau daug nors gali paziuret, cia daug kas gali buti man panasiai at 1 masinos taip buvo tai benzo pompa buvo uzsilenkus beveik, ant dyzeliuko gal siurbliai negenda nzn neesu susidures su jais. o jei slanga tai tikrink ta kur oras is turbinos sono eina iki isiurbimo koliko. jei itrukus prie sujungimo kokio paimk su britva nupjauk ta gabala ir uzmauk atgal jei nebeuzteks ilgio turesi kokia kita panasia slanga ieskot

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-08, 15:04   #9
4eye
 
4eye's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 151

4eye is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NISMAS View Post
cia pas tave turbut ne slanga nes apsukos turetu kilti tik letciau daug nors gali paziuret, cia daug kas gali buti man panasiai at 1 masinos taip buvo tai benzo pompa buvo uzsilenkus beveik, ant dyzeliuko gal siurbliai negenda nzn neesu susidures su jais. o jei slanga tai tikrink ta kur oras is turbinos sono eina iki isiurbimo koliko. jei itrukus prie sujungimo kokio paimk su britva nupjauk ta gabala ir uzmauk atgal jei nebeuzteks ilgio turesi kokia kita panasia slanga ieskot
Nu negazdink......siurbliai dar ir kaip genda, bet tikiuosi cia ne ta problema, nes i minusa galiu labai greitai isokti...
Gal forumieciai kokiu minciu turi, kas cia gali buti??????????????

4eye neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-08, 19:13   #10
regis112
 
regis112's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-31
Pranešimai: 28

regis112 is on a distinguished road



Standartinis

bet vistiek nedyrba turbo

regis112 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.