Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2019-09-19, 21:13   #27361
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Kadangi jau šnekat apie elektromobilius, tai papasakosiu savo patirti. Praeitą savaitę laksčiau su Audi etron. Tyla ir salono navarotai liuks (kaip ir visų naujų audi). Bet performance mane nuvyle labai smarkiai. Nesijaucia traukos visiskai. Greitise dideja greitai, bet kaifo 0lis. Garso jokio, vaziuoji kaip troleibuse ir tiek ziniu. Vienintelis kas tikrai patiko, tai is eigos palietus gazo pedala masina sauna kaip kulka, bet tik pirma sekunde, po to galios pojutis dingsta ir tik matosi, kad spidometras greitai kyla.

Saziningai sakau - nepirkciau. Man mano senas triperis su 200kw maloniau vaziavimo pojucio prasme.

Manau geriausias palyginimas bezas vs elektra, tai eleitine prostitute vs gumine boba.

P.S. taip pat dizainas beveik visų elektromobilių gali lygiuotis su Fiat Multipla vienintelis Porche gal kiek normalesnis

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple is online now   Cituoti
Old 2019-09-19, 21:13   #27362
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
norejai pasakyti rukyk tesla ? 4-5 launchai su ludicrous mode ir vaziuoji kaip su toyota corola nei traukos nei greicio. o jei dar batarke zemiau 70% pamirsk visus isibegejimus. Been there done that. Ant popieriaus ji smagiai atrodo, nu dar prie keliu sviesaforu. Dienos pabaigoje Panama turbo/turbo s vistiek privers visus Teslu vairuotojus atsisukti ir liudnai nulydeti akimis.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 21:17   #27363
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Kadangi jau šnekat apie elektromobilius, tai papasakosiu savo patirti. Praeitą savaitę laksčiau su Audi etron. Tyla ir salono navarotai liuks (kaip ir visų naujų audi). Bet performance mane nuvyle labai smarkiai. Nesijaucia traukos visiskai. Greitise dideja greitai, bet kaifo 0lis. Garso jokio, vaziuoji kaip troleibuse ir tiek ziniu. Vienintelis kas tikrai patiko, tai is eigos palietus gazo pedala masina sauna kaip kulka, bet tik pirma sekunde, po to galios pojutis dingsta ir tik matosi, kad spidometras greitai kyla.

Saziningai sakau - nepirkciau. Man mano senas triperis su 200kw maloniau vaziavimo pojucio prasme.

Manau geriausias palyginimas bezas vs elektra, tai eleitine prostitute vs gumine boba.
kaip pirstu i aki del elektramobiliu tai galioja tiek Leafui/zoe/i3 tiek teslom/porche su pastaruoju neteko pavaziuoti. Bet visiskai netas. O kas liecia pagreiti tai vienintelis tikrai smagus elektramobilis kuris suteikia kaifa vairuotojui yra Rimac del to jog jis turi pavaru deze kas ir sukelia tikra kaifa kai yra trauka, sekundes daliai sumazeja G jegos ir tada pareina nauja saiba ir vel nereali trauka.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 21:22   #27364
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Kadangi jau šnekat apie elektromobilius, tai papasakosiu savo patirti. Praeitą savaitę laksčiau su Audi etron. Tyla ir salono navarotai liuks (kaip ir visų naujų audi). Bet performance mane nuvyle labai smarkiai. Nesijaucia traukos visiskai. Greitise dideja greitai, bet kaifo 0lis. Garso jokio, vaziuoji kaip troleibuse ir tiek ziniu. Vienintelis kas tikrai patiko, tai is eigos palietus gazo pedala masina sauna kaip kulka, bet tik pirma sekunde, po to galios pojutis dingsta ir tik matosi, kad spidometras greitai kyla.

Saziningai sakau - nepirkciau. Man mano senas triperis su 200kw maloniau vaziavimo pojucio prasme.

Manau geriausias palyginimas bezas vs elektra, tai eleitine prostitute vs gumine boba.

P.S. taip pat dizainas beveik visų elektromobilių gali lygiuotis su Fiat Multipla vienintelis Porche gal kiek normalesnis
Cia taip zmones verke, kai atsirado esp, poto elektrines vairo koloneles, bet nieko priprato visi Kaip sako: Ir suo karemas pripranta. O ten tas e-tronas ne stebuklai. 0-100km ~6s

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 21:45   #27365
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Maciau ji kazkuriam oro uoste, gyvai jis neptrauklus ir net atstumiantis.
P.s. kad isvengti tolimesnes diskusijos kad man patinka kitokio pobudzio masinos, tai pasakysiu kad GLC modelis yra sarase modeliu i kokia masina persesti, t.y. glc man asmeniskai atrodo patraukliu.
GLC63AMG labai gerų atsiliepimų gavo, visai norėčiau (ne coupe, o paprasto)

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 21:56   #27366
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Cia taip zmones verke, kai atsirado esp, poto elektrines vairo koloneles, bet nieko priprato visi Kaip sako: Ir suo karemas pripranta. O ten tas e-tronas ne stebuklai. 0-100km ~6s
jau geriau Hyuindai Kona uz 35k su tokiu pat isibegejimu ir 500~ atstumu.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 22:01   #27367
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Įsibėgėjimas yra kai 2 tonų karvė, velka tavo storą šikną ir dar 3 kolegas iki 100, per 3.8 sekundės.. Ir tuo metu dar visi megaujasi nemokamu masažu 😂

Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 22:07   #27368
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
jau geriau Hyuindai Kona uz 35k su tokiu pat isibegejimu ir 500~ atstumu.
As kartais tavo palyginimu nesuprantu? Sakai tau slykstus hunday geriau nei patenkinanciai atrodanti audi? Kodel nesulyginti audi e trona su mercedes eqc?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 22:18   #27369
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Va renault paleido elekrinę pigieną:
https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...ze-220-1204692

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-09-19, 22:31   #27370
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
As kartais tavo palyginimu nesuprantu? Sakai tau slykstus hunday geriau nei patenkinanciai atrodanti audi? Kodel nesulyginti audi e trona su mercedes eqc?
As sakau kad uz zenkliuka 2x moka tik oboliu fanai. Vaziavau su Kona, audi tik apziurejau. Sorry nera uz ka ten 2x moket.

Ps. Max komplektacijoje 3x


Paskutinį kartą redagavo masterkame; 2019-09-19 22:37 val.
masterkame neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.