Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2008-01-16, 20:40   #1
higeneration
 
higeneration's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-16
Pranešimai: 32

higeneration is on a distinguished road



Smile Gazas iki dugno o apsuku tik 3.5tukst. ir daugiau nekyla?

Nesenai nusipirkau MB220d ir db atsirado tokios problemos...Kuriasi gerai, dirba svariai, bet kai nori uzgesinti varikli, isjungus degima jis uzgesta po 1sekundes..kas tai galetu buti ir kiek kainuotu problemos pasalinimas? na ir prie to dar klausimelis..kodel taip yra, kad gazas iki dugno o apsuku tik 3.5tukst. ir daugiau nekyla? aciu us atsakymus..man jie naudingi bus, nes pirma karta turiu mb automobili.. ..

higeneration neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-16, 21:14   #2
Dzordzas
 
Dzordzas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-11
Pranešimai: 17

Dzordzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė higeneration View Post
Nesenai nusipirkau MB220d ir db atsirado tokios problemos...Kuriasi gerai, dirba svariai, bet kai nori uzgesinti varikli, isjungus degima jis uzgesta po 1sekundes..kas tai galetu buti ir kiek kainuotu problemos pasalinimas? na ir prie to dar klausimelis..kodel taip yra, kad gazas iki dugno o apsuku tik 3.5tukst. ir daugiau nekyla? aciu us atsakymus..man jie naudingi bus, nes pirma karta turiu mb automobili.. ..
as nesu specas , bet mano draugui buvo panasiai kai uzgesdavo masina neiskarto tai jam buvo kazkokia smulki problema su vakumu , cia nieko ypatingo man rodos tik reikia pas kanors nuvaziuot pasirodyt.tik dabar nepatarsiu kur nuvaziuot , pasiklausinek kurnors nes as pats dabar nezinau kur tau nulekt.sekmes

Dzordzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-16, 21:27   #3
longas
 
longas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-05
Pranešimai: 6

longas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė higeneration View Post
Nesenai nusipirkau MB220d ir db atsirado tokios problemos...Kuriasi gerai, dirba svariai, bet kai nori uzgesinti varikli, isjungus degima jis uzgesta po 1sekundes..kas tai galetu buti ir kiek kainuotu problemos pasalinimas? na ir prie to dar klausimelis..kodel taip yra, kad gazas iki dugno o apsuku tik 3.5tukst. ir daugiau nekyla? aciu us atsakymus..man jie naudingi bus, nes pirma karta turiu mb automobili.. ..
sviekas, nezinau kaip 220d, bet man buvo kazkas pan,paziurek vakima kur ateina i faras ir i blokeli kur valdo centrini.

longas neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-16, 21:32   #4
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

cia cdi variklis ar paprastas 2.2d

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-16, 21:44   #5
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Kad apsukos nekyla ir springsta gazuojant tai 100 proc del vakuumo... Man tai yra buve. Tiesa sakant ne su dyzeliu,bet manau gal principas panasus.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-16, 23:53   #6
Hamann
 
Hamann's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-11
Pranešimai: 79

Hamann is on a distinguished road



Standartinis

man buvo kad veluodavo kokias 10 sec uzgest del senai keistu tepalu )

Hamann neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-17, 08:14   #7
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė higeneration View Post
Nesenai nusipirkau MB220d ir db atsirado tokios problemos...Kuriasi gerai, dirba svariai, bet kai nori uzgesinti varikli, isjungus degima jis uzgesta po 1sekundes..kas tai galetu buti ir kiek kainuotu problemos pasalinimas? na ir prie to dar klausimelis..kodel taip yra, kad gazas iki dugno o apsuku tik 3.5tukst. ir daugiau nekyla? aciu us atsakymus..man jie naudingi bus, nes pirma karta turiu mb automobili.. ..
3.5 apsukos yra avarinis greiciu dezes rezimas. Yra arba klaida kazkur arba kazkas su greiciu deze. Ar nemeta kompas jokiu klaidu? Nes man panasiai buvo, tai buvo beda su stabdziu davikliu

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-17, 08:53   #8
madomait
 
madomait's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 21

madomait is on a distinguished road



Standartinis

Visu pirma dėl pavėluoto gesinimo, nereikia i tai visiškai kreipti dėmesio, šiaip jei pas tave c klasės (w202) tai gesinimas net ne vakuuminis, aš ilgai ieškojau problemos, bet kai supratau, kad neverta tai ir nebeieškau, per ta laika, jau nebepastebiu tokio dalyko. O dėl apsuku, kai variklis dirba tuščiom apsukom yra ribotuvas kuris neleidžia varikliui persidirbti tuščiom apsukom( buna furose tas pats), tai budinga w202, pas mane tas pats, gal ir w210 paprastiem dyzeliam tas pats. Vat jeigu važiuojant nuo 3500 apsuku butu problemos tai butu blogai. O šiaip pas tave nėra problemu. Butu tik idomu, kad parašytum kokia pas tave mašina.

madomait neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-17, 12:00   #9
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

pas benzus ribotuvai buna ,pas dyzelius negirdejau,siaip tai avariniu rezimu buna taip pat,gali but deze,gali siurblys,begale visokiu smulkmenu,kad zmogus neparaso net kokia masina tai ka cia diskutuot.

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-01-17, 14:52   #10
madomait
 
madomait's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 21

madomait is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
pas benzus ribotuvai buna ,pas dyzelius negirdejau,siaip tai avariniu rezimu buna taip pat,gali but deze,gali siurblys,begale visokiu smulkmenu,kad zmogus neparaso net kokia masina tai ka cia diskutuot.
Bet kodėl leidžia dirbti ant bėgio daugiau negu 3500 o ant laisvu neleidžia? Pas maen tarkim laisvom apsukom 3500 ir vsio, o ant bėgio kiek nori.

madomait neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.