Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-11-19, 22:31   #281
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

atsimenu, 2009 tais metais, kai uzsiregistravau, net teisiu neturejau, bet nejauciau didelio diskomforto, buvau ir meetuose, net autobusu atvaziuodavau prie siemens kur visi rinkdavosi! nes man patinka mersai ir patikdavo is cia pasisemti informacijos, patarimu, siaip pachatinti su protingais, issivysciusiais zmonemis, ne kaip kaikuriuose forumuose, bet kuo toliau, tuo rimtai darosi idijotizmo forumas, kad net visi senbuviai, kuria pries 5 metus ,, no life'ino" dabar isvis nebesireiskia, nors ju labiausiai ir truksta. ir po biski suprantama del ko, turbut del tokiu (....) kaip P3. Nepykit adminai, bet net susinervinau, nes as kai forumo senbuvis (nors ir ne mersa vairuoju) bet tikrai ima pyktis, nes su kiekviena diena vis daugeja naujoku, kurie ziauriai sneka pievas, ir atrodo kad is medvilnes lauku butu ateja. Jei visi galvojat kad nusisneku, paskaitykit temas mazdaug 2010-2013 metu, pamatysit visiskai kita bendravima. Taika.

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:33   #282
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Dėl tokių durnių kaip tu man negalioja, ir jei bent vienas adminas ar moderatorius man duos įspėjimą, jį priimsiu.

P.S. Aš kitaip nei tu esu pirkęs silberyje mašina, ir ją ten aptarnauju. Žmogaus jis neišduos jomajo. Tas žmogus turbūt ir meistras ir apsauginis ir vadybininkas, turintis raktus nuo visko, žinantis apsaugos kodus ir panašiai, ir dėl tokio asilo kaip tu rizikuojantis prarast darbą.
Dar karta kartoju-nenori, netikek!
As zinau kur tvarkau ir man gerai. Paklausk tu keliu zmoniu kuriuos pazisti Silberyje, jie tau pasakys. Paklausk forumiecio DTM'o asmenine zinute. Ko tu baidaisi, PAKLAUSK.
Zmogus, gal ne tik man tvarko po darbo masinas.
Be to jei esi pavydus-suvalkietis, kuris nori tureti S600, bet negali ir neturi jokiu pazinciu -tai buk bent savo vietoj. Elkis kaip adminas, nedaryk forumui gedos ir jei forume galioja taisykles, tai leisk tau priminti gerbiamasis-jos galioja visiems!

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:33   #283
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Visuose forumuose taip yra pauliuk, fauna keiciasi, vieni perseda i kita marke, kiti gyvenio kelio kitur iesko, mazai tokiu kurie puse gyvenimo vienam forume praleidzia.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:35   #284
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė P3 View Post
Dar karta kartoju-nenori, netikek!
As zinau kur tvarkau ir man gerai. Paklausk tu keliu zmoniu kuriuos pazisti Silberyje, jie tau pasakys. Paklausk forumiecio DTM'o asmenine zinute. Ko tu baidaisi, PAKLAUSK.
Zmogus, gal ne tik man tvarko po darbo masinas.
Be to jei esi pavydus-suvalkietis, kuris nori tureti S600, bet negali ir neturi jokiu pazinciu -tai buk bent savo vietoj. Elkis kaip adminas, nedaryk forumui gedos ir jei forume galioja taisykles, tai leisk tau priminti gerbiamasis-jos galioja visiems!
Tu papasakok kaip tu tvarkei po darbo valandu 13val

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:35   #285
b3nz
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-10-15
Pranešimai: 34

b3nz is on a distinguished road



Standartinis

Kažkaip panašios reakcijos ir tikėjausi. Čia kaip ir realiam gyvenime, neduok Dieve užsistosi visų eigiamą žmogų, tai arba išsišaipys visi, kad tokį "klouną" jų akyse užsistoji, arba išvis debilu palaikys. Tai prie išvardintų dviejų variantų dar negana to ir sulygino su tuo žmogum, kurį užsistojau.

Jau net nebeskaičiau atsakymų į mano tas dvi žinutes, nes spėju visi bandė sulygint su žemėm, nes gi prie forumo elito nepritampu.

su IP irgi įdomus variantas. Čia įkeliu apačioj nuotraukas iš manoip.lt ir whatsmyipadress.com, nors greičiausiai veltui, kažkas vistiek pasakys, kad paprašiau draugo nufotografuot, arba išvis kažkas prikiš, kad photoshopas.

http://www.part.lt/img/46d5fe513ffd2...9265280889.bmp

http://www.part.lt/img/b3d07b3b89407...085f4ee998.bmp

EDIT: čia ta paskutinė dalis tai skirta tai personai, kur sakė, kad mat Riomerio ip rodo.

b3nz neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:39   #286
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

aj cia busiu erroro ip nupastines, o tavo zebra. tai erroras dabar darbe, o tu jo zmona namie turbut reiks rytoj pasiziet kam priklauso ir tavo ip, visgi kaip buves teo darbuotojas dar turiu tokia galimybe.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:41   #287
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė b3nz View Post
Kažkaip panašios reakcijos ir tikėjausi. Čia kaip ir realiam gyvenime, neduok Dieve užsistosi visų eigiamą žmogų, tai arba išsišaipys visi, kad tokį "klouną" jų akyse užsistoji, arba išvis debilu palaikys. Tai prie išvardintų dviejų variantų dar negana to ir sulygino su tuo žmogum, kurį užsistojau.

Jau net nebeskaičiau atsakymų į mano tas dvi žinutes, nes spėju visi bandė sulygint su žemėm, nes gi prie forumo elito nepritampu.

su IP irgi įdomus variantas. Čia įkeliu apačioj nuotraukas iš manoip.lt ir whatsmyipadress.com, nors greičiausiai veltui, kažkas vistiek pasakys, kad paprašiau draugo nufotografuot, arba išvis kažkas prikiš, kad photoshopas.

http://www.part.lt/img/46d5fe513ffd2...9265280889.bmp

http://www.part.lt/img/b3d07b3b89407...085f4ee998.bmp

EDIT: čia ta paskutinė dalis tai skirta tai personai, kur sakė, kad mat Riomerio ip rodo.
tai tik irodo kai kuriu zmoniu zema intelekto lygi ir begalini pavyda, nuzmogejima...
su mielu noru visad lankydavausi siame forume, idomu budavo daug suzinoti, apie savo MB pasipasakoti pasidalinti....taciau, kai atsirado sitie korumpuoti veikejai pereme foruma, visas noras man atsoko. Reikia juos vyt lauk, kuo greiciau. Dar karta uzuojauta Tomui....jo tikrai cia truksta.

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:43   #288
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

ivesk wikipedijoj zodi korumpuotas, perskaityk ka jis reiskia ir tada parasyk kokiu budu korumpuoti ir kurie cia.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:43   #289
b3nz
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-10-15
Pranešimai: 34

b3nz is on a distinguished road



Standartinis

Lauksiu. Iš Alytaus aš jei ką, šitą jau gali užsirašyti, kai rytoj tikrinsi.

b3nz neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 22:44   #290
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
aj cia busiu erroro ip nupastines, o tavo zebra. tai erroras dabar darbe, o tu jo zmona namie turbut reiks rytoj pasiziet kam priklauso ir tavo ip, visgi kaip buves teo darbuotojas dar turiu tokia galimybe.
Gausi didelius ragus, kaip ir kai kurie raguoti vaiksto, kad nepirksiu S600
Kai ziuri IP-ziurek kieno ziuri
Tie patys veikejai ziuriu jau pamirso savo ragus net siule kuro bakla uzpilti jei nusipirksiu S600. Juokdariai kaip reta.
Zeminate pirmiausia patys save...dar nemaciau niekur tokio nuzmogejimo, kaip kai kuriu veikeju cia.

P3 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.