Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-01-30, 13:42   #11
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis


__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-02-06, 17:46   #12
tomas225
 
tomas225's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-26
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 76

tomas225 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki visi, gal būt kas nors pagelbėsite su iškilusia problema. Visų pirma tai neveikia obd, reikalas tas, kad pas mane dar yra obd1 (apvali fyškė), bandė ir launcha ir starą jungtis, bet nieko. Yra gal koks saugiklis ar ką ten reiktų patikrinti? Reikia sutvarkyti obd, nes yra kita problema, ir kuri didesnė... Nupuvęs buvo masės laidas, dešinėj pusėj prie faros, trumpino xenonas, pora dienų važinėjau ir nurašiau tą trumpinimą xenono blokeliui. Paskui pradėjau užuosti, kažkokį svylėsio kvapa salone, pamačiau, kad masė ten ta nupuvus, pajungiau ir turime problemą, kad mašina nesiveda.
Kvapas svylėsio sklinda iš kompų dėžės. Variklio kompą buvau išsiėmęs, lyg niekas nešovę, dėžės kompas pilnas tepalo (šiandien bandžiau dar du blokus) bet tas pats. Tiesa, buvo išmetę pora dienų prieš svylėsio kvapus abs, bas, esp. Dar kas įdomiai, kad įjungus degimą, ant skydelio nematyt ričiago padėties (nors šiek tiek pikseliai pabėgę). Taip pat neatmetu starterio, bet nėra jokio caksėjimo. Turite, gal kas kokių minčių, nes čia kol kas vyksta būrimas iš kavos tirščių...

__________________
Mercedes Benz E320 S210
Instagram: _tomello
tomas225 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-02-06, 20:17   #13
Slapyvardis
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-05-02
Pranešimai: 280

Slapyvardis is on a distinguished road



Standartinis

Dezes kompa ir dezes jungti gali bandyt praplaut valikliu, gal prades panelei rodyt begius, tada ir starteris turetu pradet veikt. Kol masina nezinos, kad neutralas ar parkingas, tol nesuks starterio.
O diagnostine jungti, tai pasiemi schema ir ziuri ar netruksta +/-.

Slapyvardis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-02-24, 16:32   #14
tomas225
 
tomas225's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-26
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 76

tomas225 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki visi, mašina jau važiuoja, daug visokiu variantų turėjau, kas gali but, išbandyti keli selektoriai, dežės kompai, bet vistiek jokių gyvybės ženklų. Ir kompą dėžės ploviau ir dėžės fyškę. Vakar bekrapštant radau vieną kompą ( plata kurioje stovi saugikliai, rėlė ir daug visokių fyškių jungiasi) jei ten kompu galima pavadint, kuris turėjo baisią svylėsio smarvę. Prasiardžius matėsi, kad korpusas aprūkęs, šiandien pasiėmiau kitą, pajungiu ir vsio turim gyvybę, kuriasi, skydelyje rodo bėgius. Iš vienos pusės gal ir į naudą šitas gedimas buvo, pasikeičiau selektorių, nes senasis visada buvo ant + imušus į D. Dėkui už patarimą!

__________________
Mercedes Benz E320 S210
Instagram: _tomello

Paskutinį kartą redagavo tomas225; 2020-02-26 17:12 val.
tomas225 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-12, 23:17   #15
tomas225
 
tomas225's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-26
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 76

tomas225 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki visi, senokai berasiau, nes nelabai siaip buvo apie ka rasyti. Kaip buvau minejas, kad mano OBD fyske neveikia, tai pasirodo ji yra veikianti, tik reikia mandresnio adapterio, kad pasijungti. Siuo metu kovoju su vakuumais, beveik is niekur nieko baigesi traukimas, viena sutvarkiau, kitas sugedo. Turbinos kojeles nepritraukia, vakuumo pompa buvau idejas kita, pamatavo sandaruma, tai kazkur jo nera. Pati kojele sandaruma turi. Pakeiciau dvi magistrales, liko nekeista tik nuo trisakio kur eina i salona, ten kaip maciau lyg i kazkoki davikli pasijungia, bet ka jis ten daro kol kas neisivaizduoju. Gal but, kazkas zinote? Arba kitas variantas, pacioje pagrindineje plastikineje slangoje yra nesandarumas, bet dar kol kas nebuvo kada tai issiaiskinti, zodziu vaziuoja masina ir taip kazkiek
Is draugo gavau H&R 'coilinius' priekinius amortizatorius, aisku prie to pacio pareguliuotas aukstis. Turiu ir FK amortizatorius, bet ju dar nebandes, nes siek tiek pirma karta dedamas ne tuos idejau

Perdazyti naujai ratai su siek tiek idomesne spalva ant saules, labai sunku tai pateikti nuotrauka, nupirkau i gala 255/35 padangas, nes praeita vasara naudojau 225/40 ant skirtingu plociu ratu. Ir pagaliau uzdeti ratukai Dziaugiuosi, kad tamsi masina, tai rudys ne taip matosi Kol kas pateplioju ant rudziu, kad taip i akis nekristu.








Pakeisti priekiniai stabdziu diskai su kaladelemis, apatiniai sarnyrai, virsutines sakes, nupirkes buvau ir disku apsaugas, bet pasirodo kad jas pakeisti reikia nusipresuot stebules nuo stupicos, tai sios proceduros atsisakiau, ir siek tiek padazineta, nezinau kaip ta Stark firma, isvis AutoDOC uzsisakinejau Master Sport sarnyrus apatinius su virsutinem sakem, bet idejo situs, garantija 3 metam, ir kaina lyginant su MS dvigubai didesne, tai metus kokius manau tikrai turetu laikyt Dar prie galo nepriejau, bet ten irgi jau barska, kazkodel turiu itarima, kad amortizatoriu sarnyrai, tai reikes pasitikrinti.
Keisdamas virsutines sakes, keikiau Merso inzinierius del tokio sunkaus prieinamumo, galejo kazka kitaip sugalvot, kad tik varzta istraukei ir nereiktu dar tos verzles gaudyt ir vaidinti ginekologa

Diskai mano buvo tikrai geros is paziuros bukles, bet perkaitinti ir musdavo


Geguzes 12 rytas

__________________
Mercedes Benz E320 S210
Instagram: _tomello
tomas225 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-10, 20:07   #16
tomas225
 
tomas225's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-26
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 76

tomas225 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki vel, pratesiu savo monologa
Praejo nemazai laiko nuo paskutinio iraso, atsirado vel ka papasakoti, tai gal kam bus idomu
Birzelio menesi buvo uzplaukus mintis parduoti 210ta, ir pasilikti sau 211ta, idejau 210ta i skelbima, laukiau skambucio, o pats vazinejausi su 211tu, dziaugiausi, kad pagaliau bus naujesne masina, o ne senas lavonas Del 210to niekas per daug neskambinejo, susidomejusiems greitai dingdavo susidomejimas pirkti pasakius, kad siuo metu kazkas yra su vakuumais ir masina netraukia. Vazinejau su 211tu galvodamas, kad kokia afigiena masina, kol neisedau vel i 210ta, (nes reikejo pravaryt technikine), ir pajauciau akivaizdu skirtuma, kad 211tas neturi tokios dinamikos ka turi 210tas. (211tu savininku nenoriu izeisti, tai tiesiog mano asmenine patirtis ir nuomone )


Nuvijus visas mintis apie 210to pardavima, vel sedau uz jo vairo. Labai dziaugiausi, kad jo niekas taip ir nenupirko. Kaip buvau minejas, kazkas buvo su vakuumais ir masina netrauke. Palikau masina pas elektrika, kita diena vel turejau nesuvaldoma 3.2 Pavasari tvarkiausi vaziuokle, ji aisku atlaike max du menesius, pradejo girgzdet, brasket, neiskenciau ir keikdamas save nupirkau Lemfo apatinius sarnyrus, virsutines sakes nuveziau restauruot. Visa tai kainavo 20 euru daugiau, nei pirma karta girdimos firmos Keisdamas vel keikiu merso inzinierius, pakeiciam, lekiam toliau.

Toliau atejo laikas pereiti prie galo, nes prie priekio neturejau, del ko prisikabinti. Meciau lauk galinius diskus, nuemes siek tiek issiziojau pamates juos Sudejau naujus TRW, aisku prie to pacio pasikeite rankinio kaladeles.



Galu gale atejo ir sferu eile, nebuvo jos visiskai numire, bet po truputi erzino galo lengvas jodinejimas. Dabar galiu pasakyti, kad tai yra geriausiai isleisti mano pinigai, nes vaziuoja pasakiskai maloniai

Ir pabaigai pora foto is sio mano trumpo sezono




Isbandytas trecias ratu komplektas siais metais nuo 211to, kuris man dar graziau ziurejosi nei tikrasis vasarinis komplektas


Siam kartui tiek, iki kito karto

__________________
Mercedes Benz E320 S210
Instagram: _tomello
tomas225 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-10, 20:15   #17
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Ne tau vienam pavažinėjus su 211, grižus prie 210 džiaugėsi širdis, gaila, kad jų kėbulai taip greit supūdavo.. Nors panašiai ir apie w124 ar net w123 sakiau

Garbanius is online now   Cituoti
Old 2020-11-10, 23:04   #18
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Gal žieminius ratus parduodi?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 11:23   #19
tomas225
 
tomas225's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-26
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 76

tomas225 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Ne tau vienam pavažinėjus su 211, grižus prie 210 džiaugėsi širdis, gaila, kad jų kėbulai taip greit supūdavo.. Nors panašiai ir apie w124 ar net w123 sakiau
Del kebulo esi teisus, bet kol kas saviskio kebulu esu labai patenkintas.

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Gal žieminius ratus parduodi?
Jau buvai klauses, bet atsakymas toks pats, kad ir toliau naudojami kaip zieminiai ratai ��

__________________
Mercedes Benz E320 S210
Instagram: _tomello
tomas225 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-12, 11:45   #20
slimas
 
slimas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-06
Pranešimai: 183

slimas is on a distinguished road

Send a message via AIM to slimas Send a message via Yahoo to slimas


Standartinis

Visada atkreipia mano dėmesį šitas S210 kai pamatau važinėjantį po Alytų Skoningai labai padarytas

slimas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.