Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-10-22, 10:02   #32451
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Apple turi ciupti sl,a tada ir viskas. Ir kabrikas (kietu stogu) ir coupe. O ne i tema kokiu principu tavo tiguana veikia tas 4x4? Visa laika ar vaziuoji tik kazkuriuo tiltu ir prasisukur isijunge kitas ar kaip. Seip idomu. Aciu

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:05   #32452
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
Nu rida neikvepianti, bet man atrodo graziau uz rafio FL
Nelabai suprantu kaip sveiko proto zmogus gali tokias nesamones kalbeti.. Man parduoti nedega, nes ta kaina uz kuria pardavineju ir taip esu minuse, taigi man dzin pirks ta mano mersa ar ne, bet logiskai tai kaip gali normaliai atrodantis CL kaip mano, atrodyti prasciau uz kazkoki prefl su nekalto aklo berniuko akim(lempom nublukusiom nuliudusiom) ir dar nudazytas matosi visas svieziai su patiokais ir nenusveistas net, spalvos sodrumo nera(arba nublurintas), ratai kazkokie back to 90ties.. Nu kazkoks fenomenas Nesakau kad mano kazkujom iskirtinis, bet ratai padoriai atrodo, spalva padori-juoda ir dar normaliai atsveistas blizga tviska.. O cia matai prefl su ratais kuriuos geda butu detis ant ziemos jam atrodo geriau.. na kas kam, sekmes su tokiu skoniu

Jei turi 20k imk prefl 600, o mano masinos skaicius 19 jei prasidetu, tai sorry,mane atakavo vienas forumietis menesi laiko uz 22k. Nepardaviau. Tiesiog is principo. Pinigu turiu uztektinai, tegul stovi tas cl kieme. forumieciui paskutine kaina 22.5 Beje, nesitikek ledinio is silberio, nes tokie zmones dazniausiai graudus darosi, Perka 10proc zemiau rinkos kainos masina ir vaiksto aplink ja ratais, kinisinejasi prie ibrezimu, jei tu toks, tai geriau net neskambink
IMK cl 600 prefl turetu uz 20~ puse velnio iseiti. Ir trauks geriau nei 5,0 nes 5,0 traukos mazoka. moco nepaimsi, mkes, skes ir kt masinu irgi nepaimsi... deja.. ziurek dar kad faetona ar a8 ar 7er su v8 dyzeliu paimtum..

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:06   #32453
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Del SL'o likvidumo taip pat abejociau, tuo labiau jis dvigubai brangesnis. Bet as abiem rankom uz SLa buciau, bet ziureciau paprastesni 3.5 kuri galima dujint ir kasdiena pigiai zulint

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:10   #32454
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
Persiprasau ,statistika buvo palanki daciai,pagal nuvertejima. http://www.delfi.lt/auto/autonaujien....d?id=64003340

bobute isbure?O gal is viso 1.5mylios numune?Kas tada?

Zmogau, as kometavau, o ne konstatavau fakta kaip tu. Nesamoniu prirasei kad del patikimumo, o dabar islindo kad del nuvertejimo tai absoliuciai klaidinga informacija pateiki ir irodineji kad as neteisus. Del to pezo ridos kur keite puse masinos, tai nieko konkretaus nesake kiek pravaziavo. O jei ir butu tik 1 mylia pravaziaves, tai nebutu irodymas, nes statistika ne is vieno zmogaus daroma, o is tukstanciu.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:13   #32455
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Apple turi ciupti sl,a tada ir viskas. Ir kabrikas (kietu stogu) ir coupe. O ne i tema kokiu principu tavo tiguana veikia tas 4x4? Visa laika ar vaziuoji tik kazkuriuo tiltu ir prasisukur isijunge kitas ar kaip. Seip idomu. Aciu
Tik priekis ir vos voa prasisukus iskart isijungia 4×4. Bet veikia labai gerai, kazkoks sustras ten valdymas kad jungia zaibiskai. Buvau isbandyt per balas, tai neuzsedau. Jokia lengvoji ten nebutu pravaziavus. (Gal kas zino ta atkarpa tarp perkunkiemio ir pasilaiciu per laukus)

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:16   #32456
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Apple turi ciupti sl,a tada ir viskas. Ir kabrikas (kietu stogu) ir coupe. O ne i tema kokiu principu tavo tiguana veikia tas 4x4? Visa laika ar vaziuoji tik kazkuriuo tiltu ir prasisukur isijunge kitas ar kaip. Seip idomu. Aciu
ten paprastas golfas pakeltas tik. stovi haldexas - t.y. elektronika valvomas centrinis diferencialas, kuris galą pajungia tik kai priekis prasisuka.šnekėti apie kažkokį geresnį pravažumą sunku. bile buferio į bardiurą nesuvarysi ir mieste žiemą geriau jausiesi.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:18   #32457
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis Įvairūs skelbimai

Tai visame tame ir esme, kad mieste ziema smagu ar kieme ar uz miesto lur nlb valomi keliai. Tu vaziuoji o tas golfas kuris nepakeltas nevaziuoja
Jai bus gera ziema su daug sniego. Manau apple ne apie 212 galvos o apie ml'a ar gl'a. Po ziemos
Nes as tai db nlb noreciau persesti i lengvaja. Aisku mano ir darbas siektie kitox. Reikia kartais kad peskom neiti per sliukynus molynus pavaziuoti.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:27   #32458
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Nelabai suprantu kaip sveiko proto zmogus gali tokias nesamones kalbeti.. Man parduoti nedega, nes ta kaina uz kuria pardavineju ir taip esu minuse, taigi man dzin pirks ta mano mersa ar ne, bet logiskai tai kaip gali normaliai atrodantis CL kaip mano, atrodyti prasciau uz kazkoki prefl su nekalto aklo berniuko akim(lempom nublukusiom nuliudusiom) ir dar nudazytas matosi visas svieziai su patiokais ir nenusveistas net, spalvos sodrumo nera(arba nublurintas), ratai kazkokie back to 90ties.. Nu kazkoks fenomenas Nesakau kad mano kazkujom iskirtinis, bet ratai padoriai atrodo, spalva padori-juoda ir dar normaliai atsveistas blizga tviska.. O cia matai prefl su ratais kuriuos geda butu detis ant ziemos jam atrodo geriau.. na kas kam, sekmes su tokiu skoniu

Jei turi 20k imk prefl 600, o mano masinos skaicius 19 jei prasidetu, tai sorry,mane atakavo vienas forumietis menesi laiko uz 22k. Nepardaviau. Tiesiog is principo. Pinigu turiu uztektinai, tegul stovi tas cl kieme. forumieciui paskutine kaina 22.5 Beje, nesitikek ledinio is silberio, nes tokie zmones dazniausiai graudus darosi, Perka 10proc zemiau rinkos kainos masina ir vaiksto aplink ja ratais, kinisinejasi prie ibrezimu, jei tu toks, tai geriau net neskambink
IMK cl 600 prefl turetu uz 20~ puse velnio iseiti. Ir trauks geriau nei 5,0 nes 5,0 traukos mazoka. moco nepaimsi, mkes, skes ir kt masinu irgi nepaimsi... deja.. ziurek dar kad faetona ar a8 ar 7er su v8 dyzeliu paimtum..
nebusi melagelis? uz 22k tu jau davei,as 21.7 siuliau.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:32   #32459
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tik priekis ir vos voa prasisukus iskart isijungia 4×4. Bet veikia labai gerai, kazkoks sustras ten valdymas kad jungia zaibiskai. Buvau isbandyt per balas, tai neuzsedau. Jokia lengvoji ten nebutu pravaziavus. (Gal kas zino ta atkarpa tarp perkunkiemio ir pasilaiciu per laukus)
as ten 4matic isbandinejau neseniai smagu

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-22, 10:37   #32460
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
nebusi melagelis? uz 22k tu jau davei,as 21.7 siuliau.
Eilini karta apsitriochlina kaip ir error'as

Hunter neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.