Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-04-16, 18:54   #6141
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,542

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Dar ir aš parašysiu. Vidurinis kontaktas yra pliusas, kraštiniai-minusas. Nuėmęs jungtį nuo vadinamų kiaušinių pliusą atsivedi su papildomu laidu iš kur nori ir paduodi į vidurinį kontaktą, o su kitu laidu nuo kėbulo minusą paduodi į vieną kraštinį kontaktą ir turi girdėti kaip sudirba vožtuvas. Paskui minusą paduodi į kitą kraštinį kontaktą ir taip pat turi girdėti pritraukiamo vožtuvo garsą. Kaip tik šiandien šitą procedūra pats sau dariausi. Vėliau ir savo temoje parašysiu apie iškilusią problemą.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 19:03   #6142
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Ir visu svarbiausia! Kiekvienas elektrinis "tiltas" turi buti daromas per saugikli! imciau ne didesni negu 15A poto gali pradeti degti.
P.s. visus likusius saugumo pamastymus susigalvokit patys.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 19:19   #6143
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arisimo View Post
Dar ir aš parašysiu. Vidurinis kontaktas yra pliusas, kraštiniai-minusas. Nuėmęs jungtį nuo vadinamų kiaušinių pliusą atsivedi su papildomu laidu iš kur nori ir paduodi į vidurinį kontaktą, o su kitu laidu nuo kėbulo minusą paduodi į vieną kraštinį kontaktą ir turi girdėti kaip sudirba vožtuvas. Paskui minusą paduodi į kitą kraštinį kontaktą ir taip pat turi girdėti pritraukiamo vožtuvo garsą. Kaip tik šiandien šitą procedūra pats sau dariausi. Vėliau ir savo temoje parašysiu apie iškilusią problemą.
ir kai iš valdymo bloko nebeateina tie du minusai į kiaušinių valdymą (kiekvienas kiaušinis yra skirtas vienai ar kitai mašinos pusei, nors būna ir vienakiaušių modelių - tada šildymo galimybės atskiroms pusėms nėra), jie būna visada atsidarę ir šiluma pastoviai eina į saloną. Kai valdymo ratukais ar mygtukais mes susimažiname šilumą, tai tas minusas ateina impulsais ir tie kiaušiniai yra trumpam atidaromi ir vėl uždaromi, o kai temperatūrą užsukame, kad visai salono nešildytų, tai visada lieka masė paduota į kiaušinius (aišku kai būna ijungtas degimas arba dirba variklis.

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 19:26   #6144
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
ir kai iš valdymo bloko nebeateina tie du minusai į kiaušinių valdymą (kiekvienas kiaušinis yra skirtas vienai ar kitai mašinos pusei, nors būna ir vienakiaušių modelių - tada šildymo galimybės atskiroms pusėms nėra), jie būna visada atsidarę ir šiluma pastoviai eina į saloną. Kai valdymo ratukais ar mygtukais mes susimažiname šilumą, tai tas minusas ateina impulsais ir tie kiaušiniai yra trumpam atidaromi ir vėl uždaromi, o kai temperatūrą užsukame, kad visai salono nešildytų, tai visada lieka masė paduota į kiaušinius (aišku kai būna ijungtas degimas arba dirba variklis.
Idalius sako tiesa. prie jo pridesiu tik, jaigu kontaktai iskile ir pusiau veikia tai klimos apsvietimas mirgsi. tada plika akimi sunkiai matosi, padeda tik perlitavimas.
Idaliau gerai su senuku
kiek galesim padesim

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 19:34   #6145
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
I
Idaliau gerai su senuku
kiek galesim padesim
na realiai man pagailo žmogaus kai pasakė kiek užsikosėjo už remontą net nežiūrėję į mašiną, o kaip tik šiandien neturėjau užsakymų mašinų remontui ir pasisiūliau vardan sportinio intereso.

Dėl klimos mirksėjimo nežinau, nes neteko dar tokių variantų čiupinėt, bet pavyzdžiui modeliuose kur yra lygtai rest mygtukas (kur perjungia oro ėmima iš salono) jei dėl blogų kontaktų valdymo blokas negauna įtampos, tai neveikia ir ši funkcija bei kiaušiniai

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 19:41   #6146
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
na realiai man pagailo žmogaus kai pasakė kiek užsikosėjo už remontą net nežiūrėję į mašiną, o kaip tik šiandien neturėjau užsakymų mašinų remontui ir pasisiūliau vardan sportinio intereso.

Dėl klimos mirksėjimo nežinau, nes neteko dar tokių variantų čiupinėt, bet pavyzdžiui modeliuose kur yra lygtai rest mygtukas (kur perjungia oro ėmima iš salono) jei dėl blogų kontaktų valdymo blokas negauna įtampos, tai neveikia ir ši funkcija bei kiaušiniai
sakykim taip pries 2 metus per mirgsejima suradau beda ieskojau gera pusdieni o tu aprasei tapacia beda, tik jau plika akimi matoma nes neveinam pastebejau, vokiski forumai platesni negu lietuviski
na su senesnem auto mazai patirties elektroje, gaunu tik naujas

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 19:50   #6147
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

tą bėdą ir jos šalinimo būdą sužinojau maždaug prieš 7 metus, kai man dar mano pats pirmasis mersas w124 2,0D sukvailiojo vienos pusės šildymas ir pastebėjau, kad pajudinus vieną ratuką kartais nustodavo šildyt. O kadangi esu toks, kad mėgstu visada išsiaiškinti veikimo principą nuo A iki Z ir išsiardęs viską radau ant to ratuko atšokusias nuo litavimo dvi kojas. Paskui kitam mersui kurį nusipirkau irgi panaši bėda prasidėjo - pagydžiau, paskui pradėjo abi pusės kvailiot - radau jungties kojas atšokusias ir paskui garsiai kalbėdamas išgydžiau žmonėms dar ne vieną ir ne du MB

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 20:04   #6148
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

beje pas tą senuką idomios komplektacijos mersas - nėra nei kondiškės nei liuko. Kas man sukėlė šiokį tokį smalsumą. Kad jis visiškai plikas tai dzin, bet dėl liuko ir kondiškės idomiai man. Nors aš pats turėjau ir su liuku ir su kondiške irgi pagalvojus retokai sutinkamas

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-16, 20:29   #6149
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
beje pas tą senuką idomios komplektacijos mersas - nėra nei kondiškės nei liuko. Kas man sukėlė šiokį tokį smalsumą. Kad jis visiškai plikas tai dzin, bet dėl liuko ir kondiškės idomiai man. Nors aš pats turėjau ir su liuku ir su kondiške irgi pagalvojus retokai sutinkamas
svarbu kiausiniai velykiniai ir ju valdymas, visa kita nesvarbu

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-17, 08:36   #6150
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

paaiškinkit man kaimiečiui kas yra faceliftas ir kaip jis atrodo... aš rimtai .

inferno neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.