Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-04-30, 17:37   #1
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis w220 priekinė važiuoklė

susidūriau su tokia priekinės važiuoklės problema:
susukant vairą - kantelėjimas
staigiau sustojus - kantelėjimas
pradedant vėl važiuot - kanktelėjimas
žodžiu ratas juda pirmyn atgal ir iš to atsiranda garsas
yra minčių?
buvo mintis, kad rato guolis, bet patampius už rato kai mašina nepakelta - jokio laisvumo. ryt dar pasikelsiu ir matysiu geriau.
važiuoklė perrinkta prieš ~15000km, salenblokus prieš mėnesį laiko apžiūrėjau - gražūs, nesuplyšę.
važiuojant bet kokiu greičiu mašina neplaukioja, didesniais greičiais ir nebėra to garso. viskas lėtai važiuojant duobėtu pagrindu, sukiojant vairą, startuojant ir stabdant.
šiandien jau baisiai tingiu landžiot po mersu, ryt bandysiu purtyt, kadangi pirmadienį nuo ryto teks sukti nemažai kilometrų.

ar gali būti kaltas nr 65 šarnyras? prisiminiau, kad šitos svirties nekeičiau, nes viskas buvo gerai.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:03   #2
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
susidūriau su tokia priekinės važiuoklės problema:
susukant vairą - kantelėjimas
staigiau sustojus - kantelėjimas
pradedant vėl važiuot - kanktelėjimas
žodžiu ratas juda pirmyn atgal ir iš to atsiranda garsas
yra minčių?
buvo mintis, kad rato guolis, bet patampius už rato kai mašina nepakelta - jokio laisvumo. ryt dar pasikelsiu ir matysiu geriau.
važiuoklė perrinkta prieš ~15000km, salenblokus prieš mėnesį laiko apžiūrėjau - gražūs, nesuplyšę.
važiuojant bet kokiu greičiu mašina neplaukioja, didesniais greičiais ir nebėra to garso. viskas lėtai važiuojant duobėtu pagrindu, sukiojant vairą, startuojant ir stabdant.
šiandien jau baisiai tingiu landžiot po mersu, ryt bandysiu purtyt, kadangi pirmadienį nuo ryto teks sukti nemažai kilometrų.

ar gali būti kaltas nr 65 šarnyras? prisiminiau, kad šitos svirties nekeičiau, nes viskas buvo gerai.
pries dvi dienas ta pati pastebejau. tik pas mane sitas garsas atsiranda vaziuojant labai letai ir sukant vaira pvz parkuojantis. kartais ir vietoj sukant atsiranda. bet jis ne visada buna, todel sunku pasakyti is kur jis. ziurejau vairo kolonele - viskas ok. vizualiai apziurejau visas gumas - viskas ok. is kur tas garsas net neisivaizduoju.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:09   #3
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
pries dvi dienas ta pati pastebejau. tik pas mane sitas garsas atsiranda vaziuojant labai letai ir sukant vaira pvz parkuojantis. kartais ir vietoj sukant atsiranda. bet jis ne visada buna, todel sunku pasakyti is kur jis. ziurejau vairo kolonele - viskas ok. vizualiai apziurejau visas gumas - viskas ok. is kur tas garsas net neisivaizduoju.
nu tai ir pas mane tas pats.
tik lėtai ir sukant vairą.
ryt viską pereisiu o jei ką reikės važiuot purtyt važiuoklę, nes važiuoklės patikra nėra mano stiprioji pusė...

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:11   #4
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nu tai ir pas mane tas pats.
tik lėtai ir sukant vairą.
ryt viską pereisiu o jei ką reikės važiuot purtyt važiuoklę, nes važiuoklės patikra nėra mano stiprioji pusė...
turiu nuliudint, bet googlinau nemazai. zmones prisikeite visko ir gan nemazai - jokio rezultato. as turiu dar tokia minty, kad kazkas susije su kolonele ir skyscio vaiksciojimu. nes uzdejau platesnius ratus ir po ~1000km atsirado sitas garsas.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:12   #5
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
turiu nuliudint, bet googlinau nemazai. zmones prisikeite visko ir gan nemazai - jokio rezultato. as turiu dar tokia minty, kad kazkas susije su kolonele ir skyscio vaiksciojimu. nes uzdejau platesnius ratus ir po ~1000km atsirado sitas garsas.
tai pas mane toje pusėje tik nr 65 nepakeistas ir vairo traukės angalis (ir tai gali būt pakeistas - nepamenu kuriai pusei keičiau). visa kita abejose pusėse pakeista.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:14   #6
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tai pas mane toje pusėje tik nr 65 nepakeistas ir vairo traukės angalis (ir tai gali būt pakeistas - nepamenu kuriai pusei keičiau). visa kita abejose pusėse pakeista.
labai stipriai abejoju ar is siu detaliu gali eiti toks garsas. nes cia grynai metalas-metalas kontaktas. lyg kokia skarda kazka uzkabintu.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:16   #7
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
labai stipriai abejoju ar is siu detaliu gali eiti toks garsas. nes cia grynai metalas-metalas kontaktas. lyg kokia skarda kazka uzkabintu.
nu vis tiek kažkoks sprendimas turi būt.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:17   #8
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nu vis tiek kažkoks sprendimas turi būt.
turi but. bet man jau tiesiog laiko gaila aiskintis. siandien 20min pragulejau ir nieko neradau.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:18   #9
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

reikės gal dar pirmadienį ryte nulėkt iki viliaus serviso kad išpurtytų jei pats nerasiu kame replės.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-30, 18:21   #10
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
reikės gal dar pirmadienį ryte nulėkt iki viliaus serviso kad išpurtytų jei pats nerasiu kame replės.
kai pakeli visa prieki ir sukineji ratus yra tas garsas? pas mane nera stipraus, bet kartais, kai ratas jau beveik susuktas iki galo, pasigirsta 10kart silpnesnis canktelejimas. vat del to as manau, kad cia kolonele grybauja.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.