Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Closed Tema
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-07-19, 12:19   #21
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
siūlyčiau už vairavimą išgėrus tokią bausmę kaip daroma Singapūre - siūlau pasižiūrėti:

http://www.liveleak.com/view?i=263_1256350825
az uz tokia bausme

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 12:21   #22
CDCARTER
 
CDCARTER's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 146

CDCARTER is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
siūlyčiau už vairavimą išgėrus tokią bausmę kaip daroma Singapūre - siūlau pasižiūrėti:

http://www.liveleak.com/view?i=263_1256350825
Tai jei tave taip zavi fetisas eik ir baladokis tu , yra normalesniu budu .....

__________________
Honda-The Power Of Dreams
CDCARTER neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 12:27   #23
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
siūlyčiau už vairavimą išgėrus tokią bausmę kaip daroma Singapūre - siūlau pasižiūrėti:

http://www.liveleak.com/view?i=263_1256350825
dar sugalvok pritaikyk savo zmonai tokia bausme, kad nevisada kojines isskalbia arba valgyt padaro

sabarkst neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 12:34   #24
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis


__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 13:09   #25
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
jokiu nepasirasyk jau senai nebera, jei nesutinki arba atsisakai pusti, iskart sunku girtuma ipaiso ir 3metus nematai masinos. tave isgelbejo tas kad davei kraujo. su tom pazymom visom keliauji i teisma ir atiduos teises. nes alkotesteris pries kraujo tyrima yra nulis
reikia prie pasirasomo protokolo prirasyti "nesutinku" ir paaiskinti kodel "geriausiai, kad kattik isgeriai stikliuka ar bokala ir skubiai reikejo vaziuoti, o policija sustabdzius iskarto liepe pusti, neleido palaukti (ten 15min ar kiek nepamenu dabar turi leisti palaukti jei kattik esi isgeres).
Arba nesutinku, nes policininkai nedare kraujo tyrimo, man paprasius.

__________________
Jerry neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 15:19   #26
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

policija turi leisti parasyti pasiaiskinima kodel nesutinki

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
siūlyčiau už vairavimą išgėrus tokią bausmę kaip daroma Singapūre - siūlau pasižiūrėti:

http://www.liveleak.com/view?i=263_1256350825
tai kolega jauciu pritartumet tokiam istatymuj-uz zmonos neistikinybe uzmetyti akmenimis.pries kelis menesius pas babajus uzmete vaikina ir mergina akmenemis.geras istatymas-kam skirtis-uzvertei zmona su meiluziu ir didvyris.isgerei namie taure ir i zona.nereikia lygiuotis i tuos bezdzionzmogius,nes pas juos dar viskas toli toli atsilike.na nebent jusu religija tokia kaip pas juos-tada suprantu


Paskutinį kartą redagavo Aistė; 2010-07-19 15:33 val.
lisas neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 15:33   #27
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

as irgi esu uz 0,0. nejaugi esat tiek priklausomi nuo alkoholio, kad neiseina visiskai negert kai esate uz vairo?

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 15:43   #28
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
as irgi esu uz 0,0. nejaugi esat tiek priklausomi nuo alkoholio, kad neiseina visiskai negert kai esate uz vairo?
uz vairo cia nieks ir negeria, nes bijo ispilstyt alu, bet esme tame kad buna baliu ir tt kai kita diena po baliaus reikia vaziuot namo, tai jei butu 0,0 tai neiseitu niekaip vaziuot, arba prie ezero nulekus isgert alaus bonke sulaukt vakaro ir bijot vaziuot namo cia butu nesamone nereikia vaidint cia abstinentu

sabarkst neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 15:46   #29
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

nujaučiau kad būsiu užmėtytas akmenimis dėl to video parodymo ir siūlymo daryti 0,00, nes nei vienas mėgstantis važinėti išgėręs man nepritars.
Neturi galvos ant pečių - vaikščiok pėsčiomis.
Gerai kad šį kolegą kur sustabdė policininkai sustabdė laiku, o jei jis su tom savo 0,49 būtų padaręs įskaitinę avariją? Jei būtų užmušęs vaiką? Ką tada įrodinėtų teisme? Sakytų kad buvo mirtinas reikalas važiuoti?
Neužjaučiu nei vieno kur sėdasi lengvabūdiškai prie vairo išgėrę. netgi aš pats kai matau kai jaunimas prie ežero ar kokios kūdros prigeria ir sėdasi už vairo tai nepatingiu apie juos pranešti kur reikia. Ir nebijau to prisipažinti. Galbūt tuo pranešimu kieno nors vaiką išgelbėsiu, nes savo jau prieš 15 metų palaidojau nuo vieno tokio kietuolio lengvabūdiškumo kur važiavo išgėręs ar pachmielnas ir sakė kad buvo mirtinas reikalas jam važiuoti. Aš jam tada būčiau ne tik užpakalį išdaužęs, o galvą norėjau nuplėšti kai nutaisęs nekaltą veidelį ir gavęs teises prieš kelis mėnesius vaidino kelių asą. Teisme dariau viską kad sėdėtų cypėj kiek įmanoma ilgiau ir man dzin į ką pavirto jo gyvenimas.
Visa tai rašau todėl, kad man šita tema palietė labai skaudžią praeitį

Taigi užsitraukdamas čia daugelio nemalonę, linkiu Tautviui pamąstyti apie tai, kad sėsdamas už vairo neši atsakomybę ne tik už save, bet ir už visus aplinkinius. Linkiu lakstant po teismus gerai apie tai pamąstyti ir kuo visa tai baigsis manau kad žinau.

P.S.
Jeigu forumo moderatoriai nuspręs kad aš peržengiau ribą - galite mane braukti iš forumo dalyvių sąrašo, bet aš savo nuomonės apie vairavimą ir alkoholį nekeisiu, nes per 20 metų vairavimo stažo dirbdamas kasdien už vairo prisižiūrėjau jau daugiau nei pakankamai

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-07-19, 15:47   #30
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

esme ne priklausomybeje,o galimybeje isgerti.na pasvarstom.pavogej ka nors-nukirst pirstus,nuzudej,isprievartavai-iskart prie sienos.suzalojai ka nors-sulauzyti kojas abi.kazkaip nelabai humaniskai gaunasi.kazkaip nelabai snekama apie tai kad ir be alkoholio ivyksta labai daug skaudziu avariju-tai paimkim is tu avariju visus faktorius ir uzdrauskime juos-sviecia ryskiai saule-vairuot negalima,ant kelio ledas-vairuot negalima na ir t.t. juk nuo tu faktoriu irgi labai daug zusta zmoniu,bet to kazkodel neuzdraudzia.nesakau kad vairuot isgerus yra gerai ir nepritariu tam,bet nereikia perlenkti lazdos

lisas neprisijungęs  


Closed Tema

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.