Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-08, 21:05   #101
simasjuste
 
simasjuste's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-05-25
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 70

simasjuste is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę simasjuste per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
pirma diena naujame darbe, jokiu tujinimu, kas paprase kad tujinciau pradejau tujinti, biure jaigu yra nors vienas klientas tujinimas tabu, vienas "tu" ir skrendi is biuro laukan, per kelis metus sutujinau tik siandiena, nes meginau cekui paaiskinti rusiskai, kur jam prisiparkuoti 30 metru ilgio vilkika, kad galetu kranas ir keli konteineriai ivaziuoti, kadangi mano rusu kalba nekokia teko tujinti...
i visus kreipiuosi jus, netgi jus neuztenka tai dadedu ponas, pone, kartais netgi daktare, o visom dailiom moterims sakau MIS, tada jos pataiso, ir flirtas prasideda, arbatpinigiai garantuoti siandiena 80€ taip nuskyniau
superinis pavyzdys kodėl verta išmanyt etiketą

skųstis kad kažkas su tavimi neetiškai bendrauja - kaip čia pavadint, vargšo egoisto įgeidis.
Žmonės taip auklėjami, jiems taip patinka ir galima tuo pasinaudot.

Bet sugalvojau įdomų pavyzdį Įsivaizduokit labai turtingą pasikėlusį verslininką, kuriam visi nardo kas kaip pajėgia (supraskit etiškai elgiasi pagal visas esamas etiketo taisykles) ir tu elgdamasis su juo etiškai būsi eilinis vargšas žmogelis, bet skėlęs jam iššukį metančią frazę ar pašieptum, įgautum tokią vyrišką pagarbą, kokios eiliniai "narai" pavydėtų

__________________


simasjuste neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-08, 21:08   #102
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simasjuste View Post
superinis pavyzdys kodėl verta išmanyt etiketą

skųstis kad kažkas su tavimi neetiškai bendrauja - kaip čia pavadint, vargšo egoisto įgeidis.
Žmonės taip auklėjami, jiems taip patinka ir galima tuo pasinaudot.

Bet sugalvojau įdomų pavyzdį Įsivaizduokit labai turtingą pasikėlusį verslininką, kuriam visi nardo kas kaip pajėgia (supraskit etiškai elgiasi pagal visas esamas etiketo taisykles) ir tu elgdamasis su juo etiškai būsi eilinis vargšas žmogelis, bet skėlęs jam iššukį metančią frazę ar pašieptum, įgautum tokią vyrišką pagarbą, kokios eiliniai "narai" pavydėtų
O jeigu jis tos frazės neįvertins, tai lėksi pirmu reisu iš darbo

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-08, 21:11   #103
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simasjuste View Post
superinis pavyzdys kodėl verta išmanyt etiketą

skųstis kad kažkas su tavimi neetiškai bendrauja - kaip čia pavadint, vargšo egoisto įgeidis.
Žmonės taip auklėjami, jiems taip patinka ir galima tuo pasinaudot.

Bet sugalvojau įdomų pavyzdį Įsivaizduokit labai turtingą pasikėlusį verslininką, kuriam visi nardo kas kaip pajėgia (supraskit etiškai elgiasi pagal visas esamas etiketo taisykles) ir tu elgdamasis su juo etiškai būsi eilinis vargšas žmogelis, bet skėlęs jam iššukį metančią frazę ar pašieptum, įgautum tokią vyrišką pagarbą, kokios eiliniai "narai" pavydėtų
tokie atvejai labai retai buna
o skundai apie etika neetika... jokiu tu skundu kaip ir nebuvo. buvo tik pateikiami faktai del ko dauguma lietuviu burai ir muzikai
o metytis tokiomis drastiskomis frazemis - paaugliska

tema apie tai kur geriau

Uzsienyje man bet kokiu atveju geriau, ar financiniu, ar moraliniu. Ispanijoj parduotuvese niekada su viena preke rankoje nereikejo didziausios eiles stoveti. Visada praleisdavo i prieki Gal man visur viskas buvo kitaip, nes vaziavau ne kaip darbibinke, o kaip studente

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..

Paskutinį kartą redagavo Aistė; 2010-11-08 21:18 val.
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-10, 14:30   #104
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
tokie atvejai labai retai buna
o skundai apie etika neetika... jokiu tu skundu kaip ir nebuvo. buvo tik pateikiami faktai del ko dauguma lietuviu burai ir muzikai
o metytis tokiomis drastiskomis frazemis - paaugliska

tema apie tai kur geriau

Uzsienyje man bet kokiu atveju geriau, ar financiniu, ar moraliniu. Ispanijoj parduotuvese niekada su viena preke rankoje nereikejo didziausios eiles stoveti. Visada praleisdavo i prieki Gal man visur viskas buvo kitaip, nes vaziavau ne kaip darbibinke, o kaip studente
shiandien du policininkus praleidau su cococolos buteliuku
Gal jie ir man mashina kada pades pastumti (chia uzhvakar,toks linksmas vaizdelis,shoko nuo savo mopedu ir puole stumti bobute,nuo kelio,- na gal dar del to kad priesh kelias dienas pervazhiavo negyvai viena benzovezhis, zhmogus rata keite. ?
Bet shiaip tai manau, kad uzh gera ,geru, o uzh bloga,pagal veikianchius istatymus.
Attached Images
File Type: jpg Imagen0183.jpg (110.4 KB, 51 views)

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-10, 14:45   #105
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

. Ispanijoj parduotuvese niekada su viena preke rankoje nereikejo didziausios eiles stoveti. Visada praleisdavo i prieki

joo ir mane cia buvo praleide,ispradziu nesupratau ko nori paskiau jau daejo

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-10, 17:51   #106
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

vakar buvau komandiruoteje Norvegijoje, kol laukiau oro uoste, maciau didele grupe lietuviu (turbut ka tik buvo nusileides lektuvas)... dieve, dieve... tokia neviltis veiduose, kad vel reikes eiti i zuvies perdirbimo fabrikus ar kitus "gerai apmokamus darbus". Net gaila ju pasidare...

Kadangi Norvegijoje buvau pirma karta, likau apstulbes nuo kainu lygio, kazkas protu nesuvokiama

Bendraujant su vietiniais pareigunais jie papasakojo kad ju vidutine alga apie 3000 euru, paaiskino kad cia nei daug nei mazai.

Paskui knygyne susipazinau su vietine lietuve, kuri uzdirba 13 000 kronu (apie 1500 euru), paziurejus i knygu kainas supratau kad jai jos nelabai iperkamos, pati mergina irigi nuogastavo kad nedaug lieka, nes nuoma, maistas ir keliones islaidos suryja didziaja dali atlyginumo

Zodziu skrisdamas namo, pagalvojau kad kad ne taip ir blogai Lietuvoje

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-10, 18:09   #107
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

jooo turbut norvegijoj brangiausiai gyvent

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-01, 04:30   #108
olivers
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-13
Gyvenamoji Vieta: norwai ( bodø)
Pranešimai: 28

olivers is on a distinguished road



Standartinis

13000 nok ? ce tik gali uzdirbti toks zmogus kur dirba pas letuvius ceip pats givenu norvegijoje ce min alga i val 39 lt bet va alaus bokalas 10 euru ce kalbu apie bara seip as asmeniskai dziaugiuosi kad ne lt givenu nes ce mano namai su lietuveis isvisa nebendrauju darugai tik norvegai dirbu padoru darba vireju man pacem 23 metai i savaite 2 kartus visada einu pabalevoti ce sau galiu viska leisti ne taip kaip lt tikrai nemanau kad budamas vireju lietuvoje galeciau kas man atsideti po 5000 lt ir ce ne alga a lieka tiek ir tikrai netaupau leidziu daug nes ce giventi atvazevau o netaupyti .

olivers neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-01, 07:19   #109
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė olivers View Post
13000 nok ? ce tik gali uzdirbti toks zmogus kur dirba pas letuvius ceip pats givenu norvegijoje ce min alga i val 39 lt bet va alaus bokalas 10 euru ce kalbu apie bara seip as asmeniskai dziaugiuosi kad ne lt givenu nes ce mano namai su lietuveis isvisa nebendrauju darugai tik norvegai dirbu padoru darba vireju man pacem 23 metai i savaite 2 kartus visada einu pabalevoti ce sau galiu viska leisti ne taip kaip lt tikrai nemanau kad budamas vireju lietuvoje galeciau kas man atsideti po 5000 lt ir ce ne alga a lieka tiek ir tikrai netaupau leidziu daug nes ce giventi atvazevau o netaupyti .
39 lt i valanda = 6400 lt i menesi = 1850 euru

mergina is knygyno kalbejo apie 1500 euru, skirtumas tikrai nedidelis, be to galbut ji dirba maziau valandu...

manau oliverio pasakojimas puikiai atspindi esama lietuviu padeti norvegioje

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-01, 09:49   #110
Bombardier
 
Bombardier's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,454

Bombardier is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
39 lt i valanda = 6400 lt i menesi = 1850 euru

mergina is knygyno kalbejo apie 1500 euru, skirtumas tikrai nedidelis, be to galbut ji dirba maziau valandu...

manau oliverio pasakojimas puikiai atspindi esama lietuviu padeti norvegioje
Kaip supratau 39 Lt per valanda yra minimumas. Virejas ko gero gauna daugiau nei minimuma.
Pats esu buves Norvegijoje kelis kartus. Pirmas kartas irgi mane sokiravo (del nerealiai aukstu kainu). Bet pabuves ilgiau ir pabendraves su vietiniais (tiek norvegais, tiek lietuviais), supratau kad jiems tai visikai priimtina. Norvegija nera ES nare. Jau 2 referendumuose del stojimo, zmones pasisake pries. O ir kam jiem ta ES? Jie viena is turtingiausiu saliu pasaulyje (gamtiniai istekliai, nafta, miskas, zuvis ir t.t.). Pernai man atrodo Norvegija buvo antroj vietoj pasaulyje pagal BVP procenta tenkanti vienam gyventojui.
Taip, kainos aukstos, bet jiems nera perbrangu. Darbo ikainiai beveik visuose sektoriuose skaiciuojami uz valanda. Taip kad gudresni ten vadovaujasi principu: "Солдат спит — служба идёт" (Karys miega - tarnyba eina )
Patikekit manim, Norvegijoj zmones gyvena puikiai. Net svedai vaziuoja dirbt i Norvegija.
P.S. 1500 euru ta studente turetu gaut arba uz puse etato, arba cia isvis stipendija

__________________
Ex W126 280SE, Ex W210 E200, Ex W210 E220CDI, Ex W211 E280CDI, Ex W203 C220CDI, W211 E200CDI
Bombardier neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.