Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Pasidaryk Pats

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-03-28, 15:58   #1
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis Apie autokosmetika

Sveiki,
kadangi ateja siltasis sezonas, kyla noras grazintis savo masinukus Taigis, ka is savo patirties kolegos galite rekomenduoti tokiam tikslui:
Salone ant sviesiu medziaginiu apmusalu yra keletas patamesejimu, taip pat sedynes irgi nesviezios, tad ka naudojate isimti demems is medziaginiu apmusalu, demems nuo odiniu sedyniu ir ju odos atnaujinimui, paneliu valymui ir suteikimo joms ilgalaikio blizgesio. Ypac aktualu efektyvi priemone isimti demems is medziaginiu apmusalu. Cheminio daryti nesinori, gaila litu ir be to man paciam malonu pasikrapstyti svieciant saulei
Beja, kuom juodinate padangas? Kai nujuodini is balionelio is maximos, tai laiko kelias dienas, o kai nujuodina plovykloje kokie svaros broliai, tai padangis juodos kaip naktis buna minimum savaite, jie ten kazkokiu teptuku jas nutepa..

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-28, 23:00   #2
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Sveiki,
kadangi ateja siltasis sezonas, kyla noras grazintis savo masinukus Taigis, ka is savo patirties kolegos galite rekomenduoti tokiam tikslui:
Salone ant sviesiu medziaginiu apmusalu yra keletas patamesejimu, taip pat sedynes irgi nesviezios, tad ka naudojate isimti demems is medziaginiu apmusalu, demems nuo odiniu sedyniu ir ju odos atnaujinimui, paneliu valymui ir suteikimo joms ilgalaikio blizgesio. Ypac aktualu efektyvi priemone isimti demems is medziaginiu apmusalu. Cheminio daryti nesinori, gaila litu ir be to man paciam malonu pasikrapstyti svieciant saulei
Beja, kuom juodinate padangas? Kai nujuodini is balionelio is maximos, tai laiko kelias dienas, o kai nujuodina plovykloje kokie svaros broliai, tai padangis juodos kaip naktis buna minimum savaite, jie ten kazkokiu teptuku jas nutepa..
padangas juodina spec. riebalu imdavau vis iš draugo plovyklos, laikydavo irgi nemažai, iki kol į žvyrkelį kokį neįšokdavau
mačiau lukoile kažkada pirkt, į paprastas bonkutes supilstyta ir ant balto lapo atspausdinta - padangoms juodinti, ar kažkas pan, gan nepigus, bet gerai veikiantis
0,5l kainavo apie ~15-20lt, tiksliai dabar nepamenu

o dėl odos - kodėl jums patinka blizgi oda? aš tai negaliu žiūrėti į blizgią blizgi odos spalva yra nusidėvėjusios odos spalva, matinė oda - pati gražiausia ir tvarkingiausiai atrodanti

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-28, 23:19   #3
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

kad dauguma odos minkstikliu/drekikliu turi savo blizgesio, na jei oda nepriziurima, neminkstini jos tepaliukais, poto pradeda skilinetii tokiom negraziom ilgom linijom

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
padangas juodina spec. riebalu imdavau vis iš draugo plovyklos, laikydavo irgi nemažai, iki kol į žvyrkelį kokį neįšokdavau
mačiau lukoile kažkada pirkt, į paprastas bonkutes supilstyta ir ant balto lapo atspausdinta - padangoms juodinti, ar kažkas pan, gan nepigus, bet gerai veikiantis
0,5l kainavo apie ~15-20lt, tiksliai dabar nepamenu

o dėl odos - kodėl jums patinka blizgi oda? aš tai negaliu žiūrėti į blizgią blizgi odos spalva yra nusidėvėjusios odos spalva, matinė oda - pati gražiausia ir tvarkingiausiai atrodanti

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-29, 09:48   #4
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

mane domina kur gaut valiklio odai, kad drekintu ir juodas pritrintas vietas isvalytu ir nenubluktu salonas, nes maximoj, senukuose visur raso kad gali nublukt

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-29, 10:14   #5
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
mane domina kur gaut valiklio odai, kad drekintu ir juodas pritrintas vietas isvalytu ir nenubluktu salonas, nes maximoj, senukuose visur raso kad gali nublukt
Aš tai pirma nuvalau su švelnia kempine ir CIF. Paskui su drėgna kempine, kad CIF nuplaut ir galų gale su odos minkštikliu Ir nuvalo, ir nekenkia, ir oda graži ir minkšta

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-29, 12:00   #6
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o koki odos minkstikli naudoji? buitini? baldams?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-29, 14:23   #7
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

gali tai gali, nezinia kaip reguos, poto toms Tomskis vaziuos i uzsieni ir prisiteis pinigu ) kad nubluko, todel ir sako. as naudojau turtle fax, sviesiai odai, esu patenkintas, 2x i savaite suminstinau vasara, ir oda iskarto atsigavo, poto karta i menesi. malonu ziureti buvo, svarbiausia manau imti ne pigiausia gamini

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
mane domina kur gaut valiklio odai, kad drekintu ir juodas pritrintas vietas isvalytu ir nenubluktu salonas, nes maximoj, senukuose visur raso kad gali nublukt

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-29, 19:17   #8
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Pas mane irgi Turle Wax yra, nesiskundžiu

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-29, 19:47   #9
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Jeigu reikia chemijos, kuria naudoja svaros broliai, parasyk man, duosiu numeri. Labai gera, efektyvi, nuvalo ir oda ir kilimus, beleka. Odai priziureti pats geriausias yra Gliptone Leather conditioner. Nusipirk is ebay. Juos i rolls roycus ir tt komplektuoja. gali dar nusipirkt senukuose visokiuose upholstery cleaneriu apmusalams valyt. tokie flakoneliai, su sepetukais. Tai va

  Cituoti
Old 2011-03-29, 19:57   #10
hardas999
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,069

hardas999 is on a distinguished road



Standartinis

Pats išbandžiau ir rekomenduoju Buffalo odos valiklį. Su odos valikliu gavau ir kempinę su kuria puikiai išsivalė visi purvai, o oda atgavo natūralią spalvą.

hardas999 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.