Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-26, 17:57   #311
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Ner uz ka,kad tik padetu

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 21:04   #312
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Ar isstatinejant degima 111 motorui reikia atkreipti demesi i vanosa-gal jis kaip nors specialiai reguliuojasi?
Rytoj zadu tikrinti grandine-kaip ir viskas nesunku,bet nesu tikras del vanuso.
Zodziu procedura tokia-nuemi voztuvu dangteli,Issuki zvakes,isstatai velenus-juos uzfiksuoli,issuki grandines itempeja,nuemi ismetimo zvaigzdute,pastatai alkunini ant 20 laipsniu ir viska surenki,bet kaip minejau nesu 100% tikras su tuo vanusu ar reikia ka su juo burti


Paskutinį kartą redagavo lisas; 2012-02-29 21:10 val.
lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 07:54   #313
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Tai niekas nezino del to vanoso?

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 11:04   #314
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Biški ne į temą, bet aš tavo vietoje jau būčiau tą MB nustūmęs nuo uolos ir padegęs.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 15:22   #315
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Zinai pastaruoju metu sukasi tokia mintis galvoj.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-10, 10:43   #316
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Sveiki kolegos-senokai nebesireiskiau.tai va pardaviau savo w208 ir nusipirkau w204.pokolkas esu patenkintas kaip saukstas,beto tai mano pirmasis dyzelinis automobilis.turi keleta taip vadinamu pribambasu,bet nieko isskirtinio.na jai ka sudomins papasakosiu smulkiau

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-10, 10:45   #317
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
Sveiki kolegos-senokai nebesireiskiau.tai va pardaviau savo w208 ir nusipirkau w204.pokolkas esu patenkintas kaip saukstas,beto tai mano pirmasis dyzelinis automobilis.turi keleta taip vadinamu pribambasu,bet nieko isskirtinio.na jai ka sudomins papasakosiu smulkiau
Tai kurk nauja tema ir kelk kruva nuotrauku. Papsakok kaip butent jis pakliuvo i rankas. Nera man atrodo dar nei vieno forume su w204. Laukiam

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-10, 11:14   #318
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Kai laiko bus sukursiu nauja tema ir nuotrauku ikelsiu.Pakliuvo jis man i rankas paprastai-po labai ilgu ieskojimu ir labai daug apziuretu auto (nes ieskojau as cls320) nusprandziau as pirkti w204. Nes kiekviena syki kai surasdavau jau atrodo tinkama varianta ir pasiskambini paklausti apie auto,tai pardavejas tikindavo kad auto idealios busenos,o nuvaziavus pamatydavai lauza ir ivairiapusiskai nujota mersiuka.
Zodziu neradau nei vieno tinkamo cls ir tada pamaciau mieste stovinti w204.apejau ji is visu pusiu paziurejau,kad visai simpatiskas-pakalbinau seimininka,jis pasidalino ispudziais ir as uzsimaniau tokio pat auto.
Prasidejo ieskojimai-vel gi po kruvos apziuretu auto ir begales issakytu keiksmazodziu ir rasistiniu pareiskimu(nesu rasistas,bet gyvenime nepirkciau masinos is babaju ir is traderiu,bo 99,8 % masinu nujoti,nudrozti ir t.t. Lavonai)
Zodziu radau viena labai mano nuomone tinkama pretendenta i savo seno automobilio vieta. Auto buvo ir yra idealios busenos-salone nei vieno ibrezimo ir isorej nei vieno ibrezimo apart kapotas ismustas akmenukais,bet sutvarkytas merso dylerio ir verkiant reikia perdazyti lietus amg ratlankius ir dar reikejo pakeisti viena priesrukini zibinta,nes buvo skiles stikliukas.atvaziaves apziurejau auto jis man tiko-po bandomojo vaziavimo palikau rankpinigius bo zmogus nepasitikejo paypal pervedimu kuri galejau atlikti ta pacia diena ir paimti masina.teko bildeti atgal namo ir vezti jam sekancia diena maisa pinigu.na taip as ir isigyjau si masiniuka.
Siam laiko tarpui yra atlikti darbai-pas dyleri atliktas b servisas,pats pakeiciau priesrukini zibinta,ir pakeiciau galines kaladeles-zibintas ir kaladeles pirktos is mb.
Beto auto 08 metu c220cdi sport automatas yra keli pribambasai-odinis salonas,sildomos sedynes,nevigacija,krituliu jutiklis,auto zibintu funkcija,parkavimo sensoriai na gal ir dar kazka praleidau

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-10, 14:32   #319
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
Kai laiko bus sukursiu nauja tema ir nuotrauku ikelsiu.Pakliuvo jis man i rankas paprastai-po labai ilgu ieskojimu ir labai daug apziuretu auto (nes ieskojau as cls320) nusprandziau as pirkti w204. Nes kiekviena syki kai surasdavau jau atrodo tinkama varianta ir pasiskambini paklausti apie auto,tai pardavejas tikindavo kad auto idealios busenos,o nuvaziavus pamatydavai lauza ir ivairiapusiskai nujota mersiuka.
Zodziu neradau nei vieno tinkamo cls ir tada pamaciau mieste stovinti w204.apejau ji is visu pusiu paziurejau,kad visai simpatiskas-pakalbinau seimininka,jis pasidalino ispudziais ir as uzsimaniau tokio pat auto.
Prasidejo ieskojimai-vel gi po kruvos apziuretu auto ir begales issakytu keiksmazodziu ir rasistiniu pareiskimu(nesu rasistas,bet gyvenime nepirkciau masinos is babaju ir is traderiu,bo 99,8 % masinu nujoti,nudrozti ir t.t. Lavonai)
Zodziu radau viena labai mano nuomone tinkama pretendenta i savo seno automobilio vieta. Auto buvo ir yra idealios busenos-salone nei vieno ibrezimo ir isorej nei vieno ibrezimo apart kapotas ismustas akmenukais,bet sutvarkytas merso dylerio ir verkiant reikia perdazyti lietus amg ratlankius ir dar reikejo pakeisti viena priesrukini zibinta,nes buvo skiles stikliukas.atvaziaves apziurejau auto jis man tiko-po bandomojo vaziavimo palikau rankpinigius bo zmogus nepasitikejo paypal pervedimu kuri galejau atlikti ta pacia diena ir paimti masina.teko bildeti atgal namo ir vezti jam sekancia diena maisa pinigu.na taip as ir isigyjau si masiniuka.
Siam laiko tarpui yra atlikti darbai-pas dyleri atliktas b servisas,pats pakeiciau priesrukini zibinta,ir pakeiciau galines kaladeles-zibintas ir kaladeles pirktos is mb.
Beto auto 08 metu c220cdi sport automatas yra keli pribambasai-odinis salonas,sildomos sedynes,nevigacija,krituliu jutiklis,auto zibintu funkcija,parkavimo sensoriai na gal ir dar kazka praleidau
nereikia ieskoti zemiausioj kainu kategorijoj, ir kai paskambines isgirsti "heliau" iskart reik mest rageli:-) geru masinu kainos tokios visai europietiskos sakyciau, nepaisant kad vairas kitoj pusej...reik tiketis sito nenoresis nustumt nuo uolos.

P.S. laukiam fotkiu

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-10, 20:23   #320
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Tikrai nezemiausiu kainu riboj ieskojau-tai budavo arba uzmusti arba tusti

lisas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.