Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2017-06-05, 20:15   #1
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis Matuzo W201 žolelė

Sveiki, grįžtu su savo žolele W201. Gavosi taip, kad jis grįžo į mano rankas, pardaves savo paskutinę mašiną išvis planavau nieko ne pirkti, kol negrįšiu iš kariuomenės.. Bet išėjo taip, kad brolis atvežė jį į Jurbarką ir pasakė, kad jam dvi mašinos nereikalingos. Gan apsidžiaugiau ir nusiminiau tuo pačiu, kad vėl visi uždirbti pinigai išeis ant automobilio.. Trumpai apie ,,žolele" tai 1.8 benzininis variklis, automatas. Dugnas, slenksčiai lediniai.. Aišku ant kėbulo yra iškile rūdelių, bet niekur ne pūva.

Planai mano paprasti ir nebrangūs.. Apie ratus kol kas negalvoju, nesenai pasikeičiau tepalus, filtrus, padangas.. Įsidėjau kitą magę, nes senoji orginali sugedo, tai pat pasikeičiau kolonėles, galvoju pjauti galine palangę ir dėti dar vieną kolonėlę... Šiuo momentu ką planuoju padaryti artimiausia savaitę tai pasidaryti suvedimą, išsikratyti važiuoklę - pasižiūrėti ką reikia keisti. Galvojau apie dujas, bet keletas žmonių atkalbėjo, kad šitie motorai ne draugauja su dujomis..

Na, o šiaip apie MB, tai fantastiškas automobilis, net negalėčiau pagalvoti, kad toks mažas mašiniukas galėtų taip minkštai važiuoti, galios man užtenka, surinkimo kokybė labai gera, niekas ne barška, ne traška. Ir šiaip mieste važiuojant daug kam akį traukią.


Paskutinį kartą redagavo Matuzas; 2017-06-18 15:22 val.
Matuzas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.