Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Old 2017-07-31, 13:08   #21
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Kadangi perdaug neatsitinka su masina, todel nera ka rasyneti. Vakar buvau paliekes iki Siauliu. Viskas kaip ir gerai, tik atvaziaves i siaulius po varyklio gesinimo nustojo suveikineti ausinimo ventiliatoriai, nova, kur krapstyti galus? saugiklius patikrinau autostradoje to priverstinio ausinimo nereikia, tai gryzau be problemu, bet po miesta jau nepasitrinsiu.
Siauliose buvau susitikes su forumieciu gedas ir jis maloniai sutiko pravesti ekskursija po Autogedas imone. ka galiu parasyti, nesitikejau tokio masto imones, buvo tikrai smagu ir smalsu pasizvalgyti, nuotrauku nekelsiu is ten.
Is naujienu, surinkau is visu garazo kampu visus savo isigytus Clarion grotuvus ir priedus, ju tarpe DRX9255 japoniskas, DRX9375 su processorium dabar stovi DRX 7375 su vidiniu stiprintuvu. Stiprintuvas priekiui McIntosh 420, galui turiu maza Clariona 602HA, bet realiai man to galo ir tai manau per stovejimo sezona bandysiu kazka surinkti. dabar rinksiu koloneles i standartines vietas, tad jeigu kazkas turi patarymu - welcome.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.