Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

Naujas pranešimas
Old 2014-04-20, 12:35   #1
Nenusimink
 
Nenusimink's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-20
Pranešimai: 14

Nenusimink is on a distinguished road



Standartinis MB w202 c220 klausimas del apsuku

sveiki, su velykom

pastebejau kad ant laisvos pavaros duoda max apsuku, ijungus pavara tik 3,5, kadangi mano mersiukas ir taip galios neturi, sunku su juo sunku isibegeti, tai galbut cia yra problema, ar tiesiog kazkoks ribotuvas? kurio nuemimas galiai neturetu itakos, MB w202 c220 70kw 2.2 97m mechanine.

Nenusimink neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-20, 15:30   #2
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Nenusimink View Post
sveiki, su velykom

pastebejau kad ant laisvos pavaros duoda max apsuku, ijungus pavara tik 3,5, kadangi mano mersiukas ir taip galios neturi, sunku su juo sunku isibegeti, tai galbut cia yra problema, ar tiesiog kazkoks ribotuvas? kurio nuemimas galiai neturetu itakos, MB w202 c220 70kw 2.2 97m mechanine.
Cia turetu but avarinis rezimas, manau kad beda bus su siurbliu arba kiek pamenu pas mano ex 2.2 lyg fishke kazkuri atsijungus buvo ir mete ta avarini rezima.

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-20, 17:11   #3
Nenusimink
 
Nenusimink's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-20
Pranešimai: 14

Nenusimink is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
Cia turetu but avarinis rezimas, manau kad beda bus su siurbliu arba kiek pamenu pas mano ex 2.2 lyg fishke kazkuri atsijungus buvo ir mete ta avarini rezima.
galima placiau apie avarini rezima? speju reik vaziuot diagnostika daryt ir viskas bus aisku

Nenusimink neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-20, 17:14   #4
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Nenusimink View Post
galima placiau apie avarini rezima? speju reik vaziuot diagnostika daryt ir viskas bus aisku
avarinis rezimas isijungia tuomet, kai pagrindinis valdymo blokas nemato vieno is svarbiu variklio darbui parametru rodmenu. arba kazkuris is ju yra pasiekes kritini lygi. siaip diagnosika tau kazka daugiau parodytu. o jei turi laiko apsiziurek po kapotu ar visos fyskes savo vietose, kur laidai neprasitryne.

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.