Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2018-07-04, 22:55   #57191
Tajus
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2018-01-21
Pranešimai: 13

Tajus is on a distinguished road



Standartinis

Uz dyka neimciau! Tuoj pradesiu sakyt, jog latviai-ne zmones

Tajus neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 05:56   #57192
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Gal tokį markko? 320CDI
6.5k
sakyčiau labai neblogas variantas,jei žiurint su star ,ar vizualiai neišlystu kas nors rimto tai kaina ir komplektacija tikrai geros...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 07:11   #57193
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
o tai markko kas-duonkepys?
is amerikos mustas is 12 foto perka zmones ir nemirsta,o cia sveika su aprasymu ir atsiemus jei kazkas bus paslepta,galima kazkokia nuolaida derint.
na as nezinau kas yra marrko, ar duonkepys ar perekupas.

O is taves suprantancio apie masinas girdeti tokias nesamones kaip kad "is amerikos uz 12k perka is 7 nuotrauku". Tai perka defektuotas, nuimtas nuo kelio su ridom, prie kuriu jokiu remontu dazniausiai nebuna, o ne cia nuvazineta 11metu masina, neaisku kiek seimininku pakeitusia, neaisku kiek kartu sukineta rida, kiek karto remontuota ne silberyje o garaze pas vietini babaju hasan ant snargliu. Cia rizika yra nepaskaiciuojama galybe kartu didesne, patikek tu manim, as per interneta esu pirkes ir is stambiu prekeiviu ir is pavieniu perekupu, netgi is tu kur esi emes 10+x masinu, kokiu cirku tik nera buve, ir kokiu dar bus.
o is jav kai perki rida iki 50k km, niekada nebuna nieko tom masinom del ridos, o del avarijos padarinius galima isivertinti paciam. + didziulis rezervas.
Toki mersa paimsi, neduok dieve forsunke prie mirties, pusle prie mirties, 7g dezes ten kokia hidro nesamone prie mirties, vairo kolonele lengvai kliba, dar tas, dar anas, gal ta masina pilnai vaziuojanti, bet kai noresi pasidaryti i gera stovi, gali pradet fotkint ir mest i interneta uzsinoret, nes atkelt kainuos nezmoniskai.
o nuolaida nuo nupirktos masinos negirdejau kad kas darytu, visi aukcionai parduoda su taisyklem, jei netinka masina, ar buvo uzsleptu defektu - ok, siusk atgal(abu galai sumokesi 700e) + laiko ilgai uzsisaldo pinigai + nervu. Tada jau skaiciuoji, o gal visdelto remontuotis tuos uzsleptus defektus?

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 07:48   #57194
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,287

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Rafi,jei tu negirdejes,tikrai nereiškia, kad taip nera.
Esu jau nuo dviejų variantu gaves nuolaidas ir viena karta iš nežinojimo nepranesiau per 5 dienas,kodel pralekiau.
Aš tikrai niekam nieko nekisu,bet yra vin'as,benelux šalyse yra carpass,galima tikrint kur nori ir kaip nori.
Aišku geriausia butu,kad atvezus čia eitų viską patikrint,bet dėl geresnio/pigesnio varianto reikia rizikuot.
Esu pirkes iš JAV kaip run and drive,bet grizus nei run,nei drive nebuvo,yra lėle atsiunte,dar vienos lėlės vos nepagriebiau.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 08:56   #57195
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Rafi,jei tu negirdejes,tikrai nereiškia, kad taip nera.
Esu jau nuo dviejų variantu gaves nuolaidas ir viena karta iš nežinojimo nepranesiau per 5 dienas,kodel pralekiau.
Aš tikrai niekam nieko nekisu,bet yra vin'as,benelux šalyse yra carpass,galima tikrint kur nori ir kaip nori.
Aišku geriausia butu,kad atvezus čia eitų viską patikrint,bet dėl geresnio/pigesnio varianto reikia rizikuot.
Esu pirkes iš JAV kaip run and drive,bet grizus nei run,nei drive nebuvo,yra lėle atsiunte,dar vienos lėlės vos nepagriebiau.
tai patirties kitaip ir nesukaupsi. rafis irgi is savo patirties varo. ir be variklio masina yra nupirkes gi ;-)

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 10:44   #57196
siaubaz
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-02-05
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 30

siaubaz is on a distinguished road



Standartinis

https://autogidas.lt/skelbimas/merce...130753454.html
Klausimas. Kiek tas variklio remontas gali kainuot?

siaubaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 11:39   #57197
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Kaip nekeista, tai si karta su rafiu sutikciau

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 13:04   #57198
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Na tai, kas bijo rizikos perkant seną trantą, ką veikia senų MB forume?

By the way, ne ex forumiecio, ex MB

http://www.autobilis.lt/advert/29538...-1990-benzinas

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 13:14   #57199
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,287

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Šitą už 4,8k galima partempt,kazkada dažytas dešinys sonas
280 CDI
Attached Images
File Type: jpeg XN17279_b458f79e53be0fa26ebec04954ba2c13.jpeg (232.9 KB, 53 views)
File Type: jpeg XN17279_2572d37d959917b8cdd6c572843b9b25.jpeg (164.2 KB, 50 views)

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 13:26   #57200
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
tai patirties kitaip ir nesukaupsi. rafis irgi is savo patirties varo. ir be variklio masina yra nupirkes gi ;-)
Na gal baikim nesamones kalbėt, nei tu stovėjai ką ir kaip aš pirkau, nei žinai. O pro turgu eidamas aš išgirstu daug apie per tv rodomas personas, bet kaip rimtą faktą neverta priimt.

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Rafi,jei tu negirdejes,tikrai nereiškia, kad taip nera.
Esu jau nuo dviejų variantu gaves nuolaidas ir viena karta iš nežinojimo nepranesiau per 5 dienas,kodel pralekiau.
Aš tikrai niekam nieko nekisu,bet yra vin'as,benelux šalyse yra carpass,galima tikrint kur nori ir kaip nori.
Aišku geriausia butu,kad atvezus čia eitų viską patikrint,bet dėl geresnio/pigesnio varianto reikia rizikuot.
Esu pirkes iš JAV kaip run and drive,bet grizus nei run,nei drive nebuvo,yra lėle atsiunte,dar vienos lėlės vos nepagriebiau.
kur galima vin'a patikrinti beneluxo salyse?
Nors tiesa, is olandijso kai vezdavau masinas, ridas kas be ko visom atsukinėdavau, tai 80proc masinų skydeliai jau budavo daryti(ten matosi, nes sukant daugumai auto reikia nulituoti mikroschema-plata)

O iš jav run and drive kai pirkai, kokia rida buvo ir kiek jai amziaus buvo?
Čia ne esmė iš jav ar iš japonijos ar iš LT perki, esmė kai perki sudaužyta nuimtą nuo kelio, ir su rida dar "garantine" tai logikos jokios nebus paimti sudaužytą ir kai kiti mazgai visi prašo remonto, kai tuo tarpu 5+ metų senumo kai jau garantijos nebera pas atstovą, sudaužytos dažnai būna ne tik sudaužytos

pats iš NL pirkau 730d muštu lengvai priekiu ) pasirodo motorui amba..
gerai kad normalus olandas pardavė, o ne babajus, tai pasake jog tokia situacija(pats apsišovė pirkdamas aukcione) ten run and drive tą ir reiškia,o kaip tas drive, tai čia kiekvienas savaip suprnta, jei kompensatoriai klaksi, ar antifrizas dinginėja, čia vistiek bus run and drive. ar jei ten kokia dežės pūslė bus mirusi irgi skaitysis run and drive, ir tu aukcionui nieko nepasakysi.

Citata:
Pradžioje rašė siaubaz View Post
https://autogidas.lt/skelbimas/merce...130753454.html
Klausimas. Kiek tas variklio remontas gali kainuot?
galvutes tarpinė brangia inekainuoja, bet nors nesu mechanikas, bet akivaizdus faktas kad check'as negali skydelyje degti dėl tarpinės defekto nebent pas mersa kokios mandros technologijos...
tai bus dar ir antras remontas kažkoks

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.

Paskutinį kartą redagavo Darius; 2018-07-07 11:43 val.
rafis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.