Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė (W208, C209)

Naujas pranešimas
Old 2011-02-13, 19:32   #1
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis MB W208 rodo klaida BAS

ka ji reiskia?

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-13, 19:55   #2
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
ka ji reiskia?
manau kad neveikia stabdziu asistentas taip vadinamas.

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-13, 20:22   #3
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

sveikas.man irgi buvo uzsidegusi ta klaida.nuvariau diagnostikai,tai nenudziugino.sake kad reikia keisti prie abs siurblio ta elektra valdomus adatinius voztuvus (ar kazkaip panasiai vadinasi) na ir kaina ju apipet.ebay ziurejau naudoto tai ar 600 svaru prase.na bet esme ne tame.buvo pas mane keleivio puseje grindu kilimas visas slapias-leido vandeni i salona per peciuko varikliuka,tai pasalinus ta beda,dingo ir klaida.ten kiek maciau po kilimu kur keleivio kojos remiasi i ta vieta kur salonas perskirtas su varikliu yra toks skardos gabalas ir ant jo yra kazkokiu kompu ar dar kokiu nesamoniu prikabinta ir jie pas mane mirko.tai pasiziurek gal ir pas tave ten yra vandens

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-13, 20:55   #4
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
sveikas.man irgi buvo uzsidegusi ta klaida.nuvariau diagnostikai,tai nenudziugino.sake kad reikia keisti prie abs siurblio ta elektra valdomus adatinius voztuvus (ar kazkaip panasiai vadinasi) na ir kaina ju apipet.ebay ziurejau naudoto tai ar 600 svaru prase.na bet esme ne tame.buvo pas mane keleivio puseje grindu kilimas visas slapias-leido vandeni i salona per peciuko varikliuka,tai pasalinus ta beda,dingo ir klaida.ten kiek maciau po kilimu kur keleivio kojos remiasi i ta vieta kur salonas perskirtas su varikliu yra toks skardos gabalas ir ant jo yra kazkokiu kompu ar dar kokiu nesamoniu prikabinta ir jie pas mane mirko.tai pasiziurek gal ir pas tave ten yra vandens
ne as siandien tesiog nueminejau padanga nipili pakeiciau,tai po sito kaip parkuotis pradejau tai uzsidege,taip ir namo nuejau man buvo taip pries kelis menesius uzsidege,sustojau uzvedziau is naujo motora ir viskas ok tai manau irgi nieko blogo,man tesiog norejosi zinoti ka reiskia tas BAS ,galvojau kaladeles keist reikia

nes kai vaziuoji pavyzdziui simtu tai ir stabdai taip puse pedala spaudi,biski musa i pedala,galvojau cia abs,bet kai technine buvo praeita rase kad kaladeles nelygios ta prasme viena puse norm stabdo kita ne,nu ir gaunasi

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-13, 23:09   #5
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

paburciau kad pagedo viena relike, bet nesu dar tikras, reikes palaukti kol papildomos lempos uzsidegs arba nebeuzsives, ir nebeis padaryti diagnoses

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-14, 10:11   #6
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
paburciau kad pagedo viena relike, bet nesu dar tikras, reikes palaukti kol papildomos lempos uzsidegs arba nebeuzsives, ir nebeis padaryti diagnoses
vampyrai,kaip patikrinti ar relei jau galas? nes kai tik nupirkau masina buvo pora saugikliu parejusiu,tai gal ir relikiu bus


nu va vaziavau,viskas ok jokio BAS nebuvo

gal nesvarus davikliai kokie buvo ar dar kas

__________________
LEXUS IS300h

Paskutinį kartą redagavo artez; 2011-02-14 14:48 val.
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-05, 14:47   #7
mogogogo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 75

mogogogo is on a distinguished road



Standartinis

man ir uzsidega Brake assist BAS ir kartu dazniausiai uzsidega elec. stabil. prog. ESP ir tada automatiskai neveikia bent ESP, abs veikia stabdant. delto BAS isvis nzn ka jis daro. Isjungi varikli, uzkuri ir vel viskas gerai, buna uzsidega tos dvi klaidos greitai, buna negreitai, tai yra iskart arba po keliu min, buna ir pusvl neijungia.
Jei i diagnostika nuvarysiu tai ka ten papasakos kad davikliai neveikia tie ir viskas, bet ziuriu cia hebra sneka kad gali but ir smulkmena kokia(rele, ar dregme kaupias ten kur nereik)

mogogogo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-05, 16:08   #8
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mogogogo View Post
man ir uzsidega Brake assist BAS ir kartu dazniausiai uzsidega elec. stabil. prog. ESP ir tada automatiskai neveikia bent ESP, abs veikia stabdant. delto BAS isvis nzn ka jis daro. Isjungi varikli, uzkuri ir vel viskas gerai, buna uzsidega tos dvi klaidos greitai, buna negreitai, tai yra iskart arba po keliu min, buna ir pusvl neijungia.
Jei i diagnostika nuvarysiu tai ka ten papasakos kad davikliai neveikia tie ir viskas, bet ziuriu cia hebra sneka kad gali but ir smulkmena kokia(rele, ar dregme kaupias ten kur nereik)
pas mane relike ESP buvo parejusi,jau pakeista,viskas ok

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-05, 17:23   #9
mogogogo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 75

mogogogo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
pas mane relike ESP buvo parejusi,jau pakeista,viskas ok
gal pas mane irgi tas pats, nes kartais nemeta tu klaidu, bet dazniausiai meta. kur ten ta rele radai pas save?

mogogogo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-05, 21:33   #10
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Nusiusk kebulo numeri vampyrui paziures gal tavo masinai priklauso ir yra aktyvus KDM BAS bloko.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.