Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė (W208, C209)

Naujas pranešimas
Old 2011-03-09, 08:57   #21
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomas124 View Post
as gal ne i tema, bet man nebeina ikist
nu tipo i bagazines spyna. ka daryt tokiu atveju?
Pirma pravalymas, o paskui jau lubrikantai
P.S. oi, pamiršau apie spyną parašyti Pradžiai WD40, paskui purškiamą silikoną

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-09, 21:18   #22
tadosiukas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-09
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 5

tadosiukas is on a distinguished road



Standartinis

dėl kompresoriaus.. man ir taip buvo, jau pora kartų.. sutapimas ar ne, bet kompresorius išsijunge važiuojant apie 130. užgesini variklį, užkuri ir vėl gerai. pasidalinkit jei ka išsiaiškinsit

tadosiukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-10, 07:36   #23
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tadosiukas View Post
dėl kompresoriaus.. man ir taip buvo, jau pora kartų.. sutapimas ar ne, bet kompresorius išsijunge važiuojant apie 130. užgesini variklį, užkuri ir vėl gerai. pasidalinkit jei ka išsiaiškinsit
diegnose darytis nemeginai?

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-18, 16:24   #24
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jokerris View Post
supratau, tuomet pranesk kokie pasikeitimai, o as ieskosiu kame reikalai pas mane
pakeiciau matuokle ir iskarto nuvariau adaptuoti oro sklende i trikampiu zvaigzde,pasake viskas pas tave gerai,sklende apmokinta,kompresorius pucia,matuokle gera,visi zondai geri.pasivazinejau nu biski geriau traukt pradejo bet ne taip kaip buvo anksciau,nesigirdi kompresoriaus svilpimo..tai tas senukas is trikampiu zvaigzdes paeme 100lt uz nieka ) nu bet nieko,varysiu vel pirmadieni pas ji,tegu ziuri


zodziu atsigavo variklis,viskas dabar tvarkoje,issiligino viskas,net nevariau antra karta i trikampio zvaigzde,penktadieni dar siaip taip vaziavo,sestadieni jau super,sekmadieni irgi ir siandien normalei dar ryt pasikatalinsiu bet manau nebus daugiau nieko blogo,nes pas mane po nakties visada traukos nebuvo,dabar super jausmas,garsas variklio pasikeite,gal del to kad ketvirtadieni pakeiciau visus filtrus ir tepalus panele kaip prisedo tai pasake kad biski ziauriau negu lektuve biski tapkes ir jau simtas ))


nu va pakarkal ... vel tas pats,nuvariau i trikampio zvaigzde prisedo senukas pasivazinejom,sako viskas gerai neissigalvok,taip ir turi buti,tada as su draugu prisedom ir chronometra jungem iki simto per 12 sekundziu!!!! nu kur cia tiek ....
o pries tai jungem buvo 7.45 sekundes nu tai biski skirtumas yra....

zodziu Joshua Olegas irgi nezino trikampio zvaigzde nezino,rimo servisas irgi...zodziu ieskosim kitu meistru..

__________________
LEXUS IS300h

Paskutinį kartą redagavo artez; 2011-03-22 20:04 val.
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-22, 15:34   #25
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

beda lyg ir sutvarkyta, pakeista oro srauto matuokle, padariau adaptacija, atrodo veikia viskas gerai, tik nezinau kiek ilgai, meistras bijojo pririst matuokle, sako gali su sklende nesusidraugaut, bet lyg ir neblogai.

buvau pasiilges 143kw...

  Cituoti
Old 2011-04-22, 16:21   #26
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jokerris View Post
beda lyg ir sutvarkyta, pakeista oro srauto matuokle, padariau adaptacija, atrodo veikia viskas gerai, tik nezinau kiek ilgai, meistras bijojo pririst matuokle, sako gali su sklende nesusidraugaut, bet lyg ir neblogai.

buvau pasiilges 143kw...
pasitaiko kad reikia 5-8 kartus adaptacija padaryti tada ir sklende prisirisa

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-11, 14:29   #27
danonki
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-11
Pranešimai: 1

danonki is on a distinguished road



Standartinis problemos su clk 230 98m.

sveiki.vyrai ir moterys turiu beda.is kazkur tai ir kazkaip tai oro paemimo sistemoj atsiranda tepalo,del to mano manymu nepilnai isgaunama galia nes sunkiai darinejasi sklendes kurios buna uznestos tepalu.alsuokli tikrinau viskas tvarkoj.del ko taip yra, padekit:dauzo!

danonki neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-12, 12:45   #28
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė danonki View Post
sveiki.vyrai ir moterys turiu beda.is kazkur tai ir kazkaip tai oro paemimo sistemoj atsiranda tepalo,del to mano manymu nepilnai isgaunama galia nes sunkiai darinejasi sklendes kurios buna uznestos tepalu.alsuokli tikrinau viskas tvarkoj.del ko taip yra, padekit:dauzo!
varyk i diagnostika


del manes tai zodziu padariau viska kaip jokerris,tik va kazkaip ar priprates buvau ar ka tai nuvariau i diagnostika dar karta,tai zodziu Joshuos draugas Olegas pasake : buvo pas mus Mersas 5 litrinis,sake netraukia,problema buvo isspresta- pasivazinejo su tevu Porschu

filmavau cia ant dienu isibegejima,tai zodziu kazkur 6.80 sekundziu ,manau labai gerai.

tik kad jau nervint pradeda tas benzininis garsas,labai jau garsiai dirba salone,ziurejau youtubei,taip pats viskas ,na ka padarysi,butu v6 butu garsas malonesnis

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-12, 20:09   #29
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

realiai ir per filmuota medziaga garsas labai skiriasi, o seip visi eriukai smaugiami zviegia kai ramiai vaziuoji juk tyliai dirba motoras?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-12, 20:28   #30
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
realiai ir per filmuota medziaga garsas labai skiriasi, o seip visi eriukai smaugiami zviegia kai ramiai vaziuoji juk tyliai dirba motoras?
isvis nesigirdi kai letai,bet kai uzspaudi tai....pasmane nera rezonatoriaus,tesiog bakelis stovi,gal su rezonatoriu tyliau bus kaip manai?

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.