Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-09-21, 08:09   #831
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 911 View Post
Na ir as kaip ir Apple visiskai pritariu siuo klausimu Rafiui.
Sia vasara, apturejau menesio kelione Lietuva-Lenkija-Vokietija-Belgija-Prancuzija-Ispanija-Portugalija-Ispanija-Italija-Austrija-Slovakija-Lenkija-Lietuva. Nuo kiemo iki kiemo 10500km.
Vaziuota nauju, benzininiu Honda Civic. Net padangos nei kart nebuvo nuleide jau nebekalbu apie kitus kazkokius defektus.
Su pries tai turetu 9-10m. senumo MB W220FL S600 (tarsi irgi isskirtine masina)-per savo lavona buciau sutikes tokiai kelionei. Ir ne del kuro sanaudu, o del to, kad baisu ir tikrai be defektu butu tiek nenuvaziuota, nors ir masinai buves savininkas negailejo pinigu, viska keite per imone naujomis dalimis. Jau vien Vilniuje, man 3 kartus buvo trukusi ABC slanga, apie kokia tolimesne kelione gali buti kalba
jau nekarta buvo sakyta, kad ne tau s600 vairuot ir turbūt apskritai net ne mersą, o žoliapjovę, ką dabar ir vairuoji. sėkmės.


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2015-09-21 08:14 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 09:03   #832
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

jau kur kur, bet civice praleist 10kkm tikrai nenoreciau

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 09:22   #833
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

na as pasiemes buvau 200t km prasukusia e klase 2,2cdi. Tai irgi vaziavau i ispanija, tai viskas kaip ir pasiskee, bet po keliones jau deze pradejo kazkaip trukcioti, elektra grybaut pradejo. Sbc stabdziai kazkaip kai uzvedi sudrebedavo del kazko. Na tokiu visokiu smulkmenu atsirasdavo. Naujos masinos pliusas, kad garantini turi ir visoje europoje nuvelka ir tvarko dykai. Draugeliui francuose uzlinko termostatas naujam opeliui. 2val su nutempimu ir vel trasa isoko. As autobane uzlinkau su kaipgaila bebutu su sprinteriu 220 km pravaziaves pries 20k turbina (nauja mb centre pirkom ant imones) ir ties 220-230 motor kaput 2,2cdi. Autobane 4km iki degalines nutempe, atidaviau 200euru i servisa net netempiau... lietuvoj toki motora sutvarkyt max 600euru. ten speju 1600 garantija yra labai svarbus dalykas vazinejant toli, tik del to rinktis nauja daikta, o ne del komforto.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 09:33   #834
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,143

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Nu bet gali uztat komfortiskai sedet belaukdamas traliuko

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 09:37   #835
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

darbui imi naują belekokia mašiną, o sau imi tai ko tikrai nori ir kas teikia džiaugsmą. važiuosiu dabar į austriją, tai išsinomuosiu mikriuką ir nesuksiu galvos. dėl savo ML neabejojų ,kad pasiekčiau tikslą, bet kam drožt savo mašiną, kai gali drožt svetimą?

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 09:37   #836
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,714

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Kas keliauja po Europą su auto beveik visi su kelionės draudimais. Nesuprantu ką jūs veiket Europoj be draudimo.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 10:07   #837
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
darbui imi naują belekokia mašiną, o sau imi tai ko tikrai nori ir kas teikia džiaugsmą. važiuosiu dabar į austriją, tai išsinomuosiu mikriuką ir nesuksiu galvos. dėl savo ML neabejojų ,kad pasiekčiau tikslą, bet kam drožt savo mašiną, kai gali drožt svetimą?
Va va, simaso, apie tai ir kalba, kad tie, kurie tesugeba nusipirkti viena automobilį ima kuo šustresni, su kuo galingesniu motoru uz paskutinius centus. Kai tu gali sau leisti tureti kelis, tai tada jau pirk kokius tik nori, nors ir senienas kolekcionuok.

Kazkas cia uzveme apie mano CL tureta, tai buvo 3čias automobilis šeimoj. Atsipalaiduokit

Metus laiko vaziuoju su "sudinu" Tiguan. Ir nesuku kiausu, nes belenkam nutikus numetu rakteliuss ervise ant stalo kojom duris atidares o su senu MB, kad ir kaip as ji myleciau bet tai tas tai anas nutikdavo.

Myliu MB marke, bet pagrindinis automobilis turi buti naujas, tvarkingas ir kuo maziau keliantis galvos skausmo. Man dabar pageidautina ir su garantija. O po to pramogai puikiai tiks ir senutis MB, su kuriuo vaziuosi savo malonumui pasidziaugti savaitgaliais ar siaip kada vakarais.

P.S. o dėl patogumo - tai toks jausmas, kad pas mus vieni ipzhonai, direktoriai, prezidentai ir t.t. 3 metus droziu nauja jetta diena dienon, jau numyniau 100k ir nepatikėsit - nenumiriau iš nepatogumo kas yra servisas nežinau, nes tik tepalus keičiu, daugiau ten nepasirodau. Ir tai tik kas 30 000 stuku. Va cia yra patogumas.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 10:17   #838
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Va va, simaso, apie tai ir kalba, kad tie, kurie tesugeba nusipirkti viena automobilį ima kuo šustresni, su kuo galingesniu motoru uz paskutinius centus. Kai tu gali sau leisti tureti kelis, tai tada jau pirk kokius tik nori, nors ir senienas kolekcionuok.

Kazkas cia uzveme apie mano CL tureta, tai buvo 3čias automobilis šeimoj. Atsipalaiduokit

Metus laiko vaziuoju su "sudinu" Tiguan. Ir nesuku kiausu, nes belenkam nutikus numetu rakteliuss ervise ant stalo kojom duris atidares o su senu MB, kad ir kaip as ji myleciau bet tai tas tai anas nutikdavo.

Myliu MB marke, bet pagrindinis automobilis turi buti naujas, tvarkingas ir kuo maziau keliantis galvos skausmo. Man dabar pageidautina ir su garantija. O po to pramogai puikiai tiks ir senutis MB, su kuriuo vaziuosi savo malonumui pasidziaugti savaitgaliais ar siaip kada vakarais.

P.S. o dėl patogumo - tai toks jausmas, kad pas mus vieni ipzhonai, direktoriai, prezidentai ir t.t. 3 metus droziu nauja jetta diena dienon, jau numyniau 100k ir nepatikėsit - nenumiriau iš nepatogumo kas yra servisas nežinau, nes tik tepalus keičiu, daugiau ten nepasirodau. Ir tai tik kas 30 000 stuku. Va cia yra patogumas.

taip sutinku, pramogai koks s500 ar cl500 ar koks sl kabrikas tikrai yra superinis dalykas. Bet kasdien su tokiu bet kur vaziuot kazkaip ir gaila ir brangu.



Sportbati, galima placiau? tipo apsidraudziu keliones draudimu, ir uzkala variklis, man kompensuoja visas sanaudas? neteko girdeti apie tokius dalykus arba draudimo kaina bus tikrai kosmine.


simaso, o kam nuomotis masina, kai turi savo ir tik todel kad gaila savo drozt? Ok jei reikia autobusiuko kad daugiau zmoniu tilptu ar krovini pervezt.. bet kitu atveju.. juk masina turi tarnauti tau, o ne tu jai. Kam masina po miesta sukiotis reikalinga, o iki pajurio baisu vaziuot..

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 10:19   #839
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Apple, nu man vis dar nekyla ranka pirkt ne mersą, kad ir geresnių metų, kad ir rečiau ges ir kuro mažiau valgys, nu negaliu sėdėt apsuptas plasmasių, jaučiuos kaip pažemintas aišku valdiška mašina yra visai kas kita. jei duoda važynėt, tai ir droži. gal ir normalus bachūras esi, bet be merso man neitiksi
Rafaeli, o kam man savo drožt kaip ir darbo reikalais? net jei man mokėtų už nuomą, visvien nesutikčiau, nes saugau savo daigtus. iki pajūrio aš bet kurį vakarą sumąstęs nuvažiuoju, bet važiuot iki austrijos, poto iki slovakijos? neskaitant, kad poto reiks valyt mašiną ir t.t.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 10:30   #840
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Apple, nu man vis dar nekyla ranka pirkt ne mersą, kad ir geresnių metų, kad ir rečiau ges ir kuro mažiau valgys, nu negaliu sėdėt apsuptas plasmasių, jaučiuos kaip pažemintas aišku valdiška mašina yra visai kas kita. jei duoda važynėt, tai ir droži. gal ir normalus bachūras esi, bet be merso man neitiksi
Aš galėčiau sau leisti važinėti su nauju ML, bet gyvenime turiu prasmingesnių ir svarbesnių tikslų kur tuos pinigus padėti. Kai pagal prioritetus bus sutvakryti svarbesni reikalai, ateis laikas ir MB

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.