Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-12-21, 23:25   #31
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nepjaukgrybo View Post
Kazkam patinka opel
O buna ir tokiu ?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:26   #32
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

nu jau tiem forumieciam kurie ruosia masina sportui tai jos isliekamoji verte tikrai nerupi
o man maniskes irgi isliekamoji verte nelabai rupi. tiesiog savo malonumui tvarkausi ta masina kaip man atrodo graziau.

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:27   #33
nepjaukgrybo
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-10
Pranešimai: 12

nepjaukgrybo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
O buna ir tokiu ?
pazystu ir ne viena jei ne rudziu kalnas- visai geras auto (aisku ne toks kaip mb)

nepjaukgrybo neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:30   #34
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nepjaukgrybo View Post
pazystu ir ne viena jei ne rudziu kalnas- visai geras auto (aisku ne toks kaip mb)
Net nebezhinau apie ka chia tema Bet gal koki argumenta galetum... kuom geri opeliai,mano karti praktika sako,kad opelis tai katastrofa,o ne automobilis.Ten genda viskas,kas tik imanoma ir nesvarbu kilometrazhas.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:30   #35
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nepjaukgrybo View Post
O gal tamsta pats isikaityk ir pamastyk- nei vieniems is tavo paminetu argumentu as ir nepriestarauju. Kazkam patinka opel kazkam nissan kazkam renault ar dar koks briedas, o man- mersas ir man jis patinka toks koks yra. Pirmasis mano buvo kaip jusu pamegtas "sportinis" 300ce24, dabar turiu C klases dyzeliuka, nes dabar aktualios mazos kuro sanaudos, bet as nepuolu perdarinet kazkaip tos masinos pagal savo poreikius kaip kad pvz sukist dyzelini 3.0 varikli i coupe ar dar koki veja sumastyt. Jei jis isejo is gamyklos turedamas galinga varikli- viskas ok- man tinka(tik nepasakokit kad visi vazinejates su stock'iniais sportiniais mclarenais), bet tiuninguot ir perdarinet Mb- ne lygis, nes tai (bent jau mano poziuriu) automobilis turintis isliekamaja verte, o po visokiu tiuningu ar tai variklio perdarinejimu jos nebelieka. Jei uzsimanyciau sport, imciau koki nissan'a su dviem turbinom ar dar kokia kita japoniska auto pasidomeciau, bet mb- tikrai ne.
Viskas kas atliekama kokybiškai turi dar didesnę išliekamąją vertę, nes pagal tave tai nei AMG, nei Brabus, nei WALD neturi jokios vertės. Čia aišku nekalbu apie mėlynas lemputes iš senukų. O nissanus beje irgi perdarinėja ir tų stokinių nuo pagaminimo laikų išvis vienetai išliko. Tai aš taip ir nesupratau tavo argumentų. Sakai, kad tiesiog MB negalima perdarinėt nes tau taip nepatinka? Tai tada neskaityk šios temos ir apsimesk kad visi važinėja su MB ramiai ir lėtai.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:40   #36
nepjaukgrybo
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-10
Pranešimai: 12

nepjaukgrybo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Viskas kas atliekama kokybiškai turi dar didesnę išliekamąją vertę, nes pagal tave tai nei AMG, nei Brabus, nei WALD neturi jokios vertės. Čia aišku nekalbu apie mėlynas lemputes iš senukų. O nissanus beje irgi perdarinėja ir tų stokinių nuo pagaminimo laikų išvis vienetai išliko. Tai aš taip ir nesupratau tavo argumentų. Sakai, kad tiesiog MB negalima perdarinėt nes tau taip nepatinka? Tai tada neskaityk šios temos ir apsimesk kad visi važinėja su MB ramiai ir lėtai.
nagi nagi, padaryk tu man kokybiskai is mano c klases koki brabusa, kaip tu ten ta kokybe isgausi man idomu, gal jau nebesvaik Kur matei kad parasiau jog AMG, Brabus ir t.t. neturi isliekamosios vertes? o gal akinukus reiktu prasivalyt truputuka? O kas sake, kad nissanu neperdarineja? Taigi issakiau nuomone aiskiai atrodo- as MB neperdarineciau. Del temos neskaitimo- bratka, forumas gal sakau viesas visiems, ar labai jau nervas ima del kitokios nuomones?

nepjaukgrybo neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:44   #37
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nepjaukgrybo View Post
nagi nagi, padaryk tu man kokybiskai is mano c klases koki brabusa, kaip tu ten ta kokybe isgausi man idomu, gal jau nebesvaik Kur matei kad parasiau jog AMG, Brabus ir t.t. neturi isliekamosios vertes? o gal akinukus reiktu prasivalyt truputuka? O kas sake, kad nissanu neperdarineja? Taigi issakiau nuomone aiskiai atrodo- as MB neperdarineciau. Del temos neskaitimo- bratka, forumas gal sakau viesas visiems, ar labai jau nervas ima del kitokios nuomones?
Šiaip čia žiūriu tau nervas labiau ima, nes aš tai juokiuosi iš tavo tokių nesąmoningų komentarų. Įsivaizduok ką tu nori, o MB toliau kurs sportinius modelius, o MB fanai ir toliau ims prizines vietas, nes yra didžiulis burys juos palaikančių žmonių. Tai gali skaityt tą temą kiek tu nori, nes forumas viešas, o aš einu miegot.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:54   #38
nepjaukgrybo
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-10
Pranešimai: 12

nepjaukgrybo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Įsivaizduok ką tu nori, o MB toliau kurs sportinius modelius, o MB fanai ir toliau ims prizines vietas, nes yra didžiulis burys juos palaikančių žmonių.
prasau parodyk, kur rasiau kad mb nekure nekuria ar nebekurs sportiniu modeliu gal lengviau su tavim butu padiskutuot prie alaus bokalo, nes blaiviai nein susikalbet- as apie viena tu apie kita. saldziu sapnu, Liudai

nepjaukgrybo neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:57   #39
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

nepjaukgrybo,gal nebepjauk grybo Leisk Liudui ramiai uzhmigti

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-21, 23:58   #40
nepjaukgrybo
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-10
Pranešimai: 12

nepjaukgrybo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
nepjaukgrybo,gal nebepjauk grybo Leisk Liudui ramiai uzhmigti
nebgerk tu to samagono , samagonai, ok iki

nepjaukgrybo neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.