Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2018-11-15, 14:01   #1441
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

dėl to miegojimo, tai negali šimtu procentų taip tvirtint. Trumpas miega 5 valandas, Buffetas ir daug kitų miega po 8val, čia gal kiekvienam savaip pagal organizmą, bet manau gerai pailsėt reikia ypač dirbantiems protinį darbą, jei laikas nešvaistomas niekams, tai galima daug ką nuveikt per diena ir normaliai miegant

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:02   #1442
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Ko tu man tai taikai, nei as dejuoju nei ka. Uzdirbu savo alga atidirbau 7.5 valandps. Uztrenkiau masinos dureles griztu namo ir apie darba negalvoju. Kas megsta uzmigti su problemom ir keltis su jomis tai ju reikalas. As tau pasakoju apie kitu, zmoniu is artimo rato problemu sprendimus.
Ir turiu as ta issilavinima ir diploma bei sertifikata ne viena ir ne 5. Bet ar nuo to man geriau, klausimas.
Bandziau grizes atsidaryti imone, projektus rasiau. Del irengimu tariausi, deja babkes 2014-2020 pradzioje jau saviems buvo padalintos. Galvojau gal pirmiems metams. Tada 2016 vel meginau. Sako sorry lesos jau paskirtos, BALANDZIO menesi. Susikroviau vel lagaminus pasiemiau zmona ir isvykau dejas ant tokios valdzios. Ir kas is to jog balsavau, reitingavau ir pazystamu rata agitavau.
už ką agitavai,balsavai,jei nepaslaptis?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:06   #1443
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
dėl to miegojimo, tai negali šimtu procentų taip tvirtint. Trumpas miega 5 valandas, Buffetas ir daug kitų miega po 8val, čia gal kiekvienam savaip pagal organizmą, bet manau gerai pailsėt reikia ypač dirbantiems protinį darbą, jei laikas nešvaistomas niekams, tai galima daug ką nuveikt per diena ir normaliai miegant
o turtingiausias zmogus Jeff Bezos miega bent 8 val,pusryciauja su vaikais ir i darba juda 9.30 -tai reiskia taip darant busi turcium?
jei pas mus visas super,kodel grizusiems is uzsienio,cia taip sunku arba nieko nesigauna? arba tiems,kuriems cia nesigavo,uzsieny paeina? kazin ne del korupcijos ie visu tvarkeliu?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:10   #1444
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
o turtingiausias zmogus Jeff Bezos miega bent 8 val,pusryciauja su vaikais ir i darba juda 9.30 -tai reiskia taip darant busi turcium?
jei pas mus visas super,kodel grizusiems is uzsienio,cia taip sunku arba nieko nesigauna? arba tiems,kuriems cia nesigavo,uzsieny paeina? kazin ne del korupcijos ie visu tvarkeliu?
o kodėl kažkam gaunasi toj lietuvoj ? ar busi turčium, viską lemia, kiek ir kaip dirbsi. Šiaip jis man rodos yra pakeitęs ar ne 30 darboviečių, nes likdavo neįvertintas.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:12   #1445
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Dar reik nepamirst, kad Bill Gates lygio asmenys daziausiai keliasi 4-5 ryto ir gulasi ne anksciau 12liktos bet gi jie direktoriai, nieko neveikia. Durniu gvardija uz juos dirba, o jie tik pinigus pasiima.

Ir tokio lygio zmoniu darbotvarke suplanuota kaip minimum puse metu i prieki
Pabandyk savaite taip gultis 12 o keltis 4 as paziuresiu kiek istempsi

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:18   #1446
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
o turtingiausias zmogus Jeff Bezos miega bent 8 val,pusryciauja su vaikais ir i darba juda 9.30 -tai reiskia taip darant busi turcium?
jei pas mus visas super,kodel grizusiems is uzsienio,cia taip sunku arba nieko nesigauna? arba tiems,kuriems cia nesigavo,uzsieny paeina? kazin ne del korupcijos ie visu tvarkeliu?
čia n faktorių.teigiamų,neigiamų...plius verslui reikia turėti gyslelę.neužtenka vien maišo pinigų ir aš jau tuoj tokį verslą užsuksiu.pinigai dar ne viskas.reikia mokėti juos valdyti,nebekalbu jau apie santykius su darbuotojais ir jų atsirinkimą.

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:18   #1447
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Pabandyk savaite taip gultis 12 o keltis 4 as paziuresiu kiek istempsi
šiaip chebra daro gi bandymus, po pirmos savaitės tikrai būsi zombis, bet po kokio mėmesio pripranti ir tipo viskas normaliai. nebandžiau to, negaliu patvirtint
man geriausiai - 7 val miego, jei daugiau miegu, dažniausiai blogesnė savijauta būna ir šiaip mano tokia darbo specifika, kad kartais tenka nueit miegot tik paryčiais ir išsiderina visas ritmas.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:21   #1448
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
šiaip chebra daro gi bandymus, po pirmos savaitės tikrai būsi zombis, bet po kokios nėmesio pripranti ir tipo viskas normaliai. nebandžiau to, negaliu patvirtint
man geriausiai - 7 val miego, jei daugiau miegu, dažniausiai blogesnė savijauta būna
Manau, kad tame yra nemazai tiesos. Mano 2 komandos siemte nuo Geguzes iki rugsejo dirbo naktim, daze Vilniu. Darbas nuo 21 iki 5 ryto. Grubiai 20 isvaziuodavo apie 6:30 gryzdavo. Pamiega iki kokiu 11 ir vel i darba (savo noru) iki kokiu 18 val. Padirba. Pavalgo ir vel i vilniu Sake savaite max 2 sunkios buvo. Po to viskas puikiai. Kainpradejo dirbti kaip normalus zmones dienom. Tai sake vel reikejo organizmui adaptuotis.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:40   #1449
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
čia n faktorių.teigiamų,neigiamų...plius verslui reikia turėti gyslelę.neužtenka vien maišo pinigų ir aš jau tuoj tokį verslą užsuksiu.pinigai dar ne viskas.reikia mokėti juos valdyti,nebekalbu jau apie santykius su darbuotojais ir jų atsirinkimą.
Suprantu viską. Bet Jurgis iš Kaišiadorių darė Lietuvoje 7 bandymus praturtėti ir niekaip nepaejo. Tada išsikėlė į Airiją, Anglija, Olandija ar Norvegija ir ten gavosi. Pas pats Jurgis,su tomis pačiomis gyslelemis,supratimu ir išsilavinimu.
Pvz pas mane rajone visus užsakymus surenka dvi firmos, 1 kuri moka likucius ir 2 kuri priklauso tarybos nariui. Aš galiu per pusę kaina siūlyti su geresne kokybe,bet ras būdų kaip padaryti,kad nelaimeciau.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:54   #1450
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Kazin, kada keliasi ir gulasi Dan Bilzerian

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.