Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-06, 14:11   #141
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ceslav View Post
pas 1.9 TDi keiciant dirza kartu reikia keisti vandens pompa ir ("roliki" pamirsau kaip Lietuviskai vadinai) visas malonumas kainuoja apie 800 - 1000 LT, ir tai nebrangu ?
Nezinau kur jus mokat tokias kainas, as uz 2.5 tdi tiek mokejau

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:16   #142
Ceslav
 
Ceslav's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 316

Ceslav is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė stepaskeda View Post
Nezinau kur jus mokat tokias kainas, as uz 2.5 tdi tiek mokejau
1.9 TDI viskas keiciama tas pat kas ir 2.5TDI, dirzas, vandens pompa ir ("roliki')

__________________
GOLF 5, 1.9TDI
Ceslav neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:24   #143
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

koks tas 2,5 TDi? 110 kw ar 103 kw?

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:26   #144
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jexx View Post
koks tas 2,5 tdi? 110 kw ar 103 kw?
110 kw, 150ag

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:30   #145
Ceslav
 
Ceslav's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 316

Ceslav is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jexx View Post
koks tas 2,5 TDi? 110 kw ar 103 kw?
110kw, v6

__________________
GOLF 5, 1.9TDI
Ceslav neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:31   #146
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ceslav View Post
1.9 TDI viskas keiciama tas pat kas ir 2.5TDI, dirzas, vandens pompa ir ("roliki')
Ka tu nori pasakyt,kad 1.9 yra 7 rolikai? Reikia visa prieki nusimti, faras, bamperi, ?

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:34   #147
Ceslav
 
Ceslav's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 316

Ceslav is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė stepaskeda View Post
Ka tu nori pasakyt,kad 1.9 yra 7 rolikai? Reikia visa prieki nusimti, faras, bamperi, ?
kiek tiksliai ten roliku stovi pasakiti negaliu, bet darbas su detalem pas gera patikrinta meistra Vilniui man tiek kainavo, prieki reikia nuimti nes kitaip neprieisi.

__________________
GOLF 5, 1.9TDI
Ceslav neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:34   #148
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na palietėt temą, kuri man idomi ir biški žinau apie tai:
Taigi audi ir VW yra kaip čia pasakius nenormalus kainos ir kokybės santykis. Jos populiarios ir tik tiek, bet.... Vienintelis variklis, kuris turi traukos ir yra patvarus, ekonomiškas ir su pigiausiu aptarnavimu tai 1,9TDI. Antroje vietoje pagal visus kriterijus yra senosios kartos su vienu paskirstymo velenu 2,5TDI 103kw. O pats didžiausias galvos ir piniginės skausmas yra 2,5 110kw, V formos su dviem paskirstymo velenais, kurio diržų keitimas su viskuo kas prie jų priklauso keitimui yra 2000-3000 Lt, plius dar šitų variklių yra labai problematiški paskirstymo velenėliai, kurie kaip aš vadinu pagaminti iš plastmasės.
Toliau tiek audi tiek vw važiuoklė pasižymi tuo, kad perrinkai priekį - žiūrėk jau galas barška, sutvarkei galą - vėl priekis pradėjo barškėt. Realiai važiuojant į metus 30 000 km vien važiuoklės priežiūrai per metus išeina apie 600 lt vien detalėms.
Jei jau renkantis automobilį iš šios kartos, tai aš asmeniškai rinkčiausi Škoda felicia su 1,9TDI motoru. Už tą pačią kainą lyginant su audi ar vw galima paimti škodą ir metų geresnių ir turtingesnės komplektacijos.

O Opel vectra B nuo 98 ar 00 metų jau yra cinkuotu kebulu ir minkštumu tikrai žymiai lenkia panašios klasės visus vw ir audi
__________________
mano MB S124 2,5TD APD, pas žmoną w202 2,5D APD ir likę geri prisiminimai iš turėto W124 2,5D su mechanika

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 14:45   #149
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ceslav View Post
kiek tiksliai ten roliku stovi pasakiti negaliu, bet darbas su detalem pas gera patikrinta meistra Vilniui man tiek kainavo, prieki reikia nuimti nes kitaip neprieisi.
Nu man tvarke pries menesi pasata, tai zinau kiek mokejau :
4 veleneliu ir 24 karomyslu retauravimas 800 lt.
tarpines 2,dirzai,. rolikai, dar tokie nepamenu kaip jie vadinasi kur tepala purskia pro juos,nu jie salia karomyslu yra dar 24x20=480 lt
visokiu smulkmenu nepamenu kiek kainavo
Darbas 700lt
Bendra suma buvo apie 2500lt

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-06, 16:37   #150
Lengvas
 
Lengvas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda/Kaunas
Pranešimai: 1,183

Lengvas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
na palietėt temą, kuri man idomi ir biški žinau apie tai:
Taigi audi ir VW yra kaip čia pasakius nenormalus kainos ir kokybės santykis. Jos populiarios ir tik tiek, bet.... Vienintelis variklis, kuris turi traukos ir yra patvarus, ekonomiškas ir su pigiausiu aptarnavimu tai 1,9TDI. Antroje vietoje pagal visus kriterijus yra senosios kartos su vienu paskirstymo velenu 2,5TDI 103kw. O pats didžiausias galvos ir piniginės skausmas yra 2,5 110kw, V formos su dviem paskirstymo velenais, kurio diržų keitimas su viskuo kas prie jų priklauso keitimui yra 2000-3000 Lt, plius dar šitų variklių yra labai problematiški paskirstymo velenėliai, kurie kaip aš vadinu pagaminti iš plastmasės.
Toliau tiek audi tiek vw važiuoklė pasižymi tuo, kad perrinkai priekį - žiūrėk jau galas barška, sutvarkei galą - vėl priekis pradėjo barškėt. Realiai važiuojant į metus 30 000 km vien važiuoklės priežiūrai per metus išeina apie 600 lt vien detalėms.
Jei jau renkantis automobilį iš šios kartos, tai aš asmeniškai rinkčiausi Škoda felicia su 1,9TDI motoru. Už tą pačią kainą lyginant su audi ar vw galima paimti škodą ir metų geresnių ir turtingesnės komplektacijos.

O Opel vectra B nuo 98 ar 00 metų jau yra cinkuotu kebulu ir minkštumu tikrai žymiai lenkia panašios klasės visus vw ir audi
__________________
mano MB S124 2,5TD APD, pas žmoną w202 2,5D APD ir likę geri prisiminimai iš turėto W124 2,5D su mechanika

nusiperki opeli ir po keliu metu parduodi uz puse kainos arba niekas neperka. ir apie pasatus tai jei netinka kainos ir kokybes santykis, tai komforto ir ekonomiskumo santykis idealus vaziuoja ne kaip golfas, o ima 85kw 5litrus mamai, man virs 6 budavo nusipirko is prancuzu lygtai, tai per tris metus beveik nekiso nagu, neskaitant tepalu ir 4 variklio apsaugu o apie audi 2.5tdi ar sunku ta dirza pakeist ir nematai problemu. Pats ieskojau situ variantu, bet Lietuvoj neradau tinkamo variantu uz protinga kaina. Nes Lietuvoj nusiperka su sudauzyta vaziuokle, po to susimeta pigias detales ir vel keist tenka, ir atrodo ko nelaiko

Lengvas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.