Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-11-19, 16:17   #21
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PetrasR View Post
Normalus elektrikas kainuos labai panasiai kaip Silberio elektrikas. Nenormalus elektrikas (tas kuris sugadins o ne pades), kainuos pigiau.

Ar tu iskarto nori zmogui siulyti prasta meistra? Jis nesake kad nori pigiai, tai kam jam 'levaka' siulyti. Priesingai, norejo rimto meistro, tai rimta ir pasiuliau (kuris uz savo darbus prisiima atsakomybe).
Jei siūlyti silberį, forumas iš vis nereikalingas. Nes silberis išspręstu viską kas susiję su MB. Yra tikrai daug liaudies meistrų sugebančių pigiau nei oficialus atstovas sutvarkyti tokį gedimą. Aš nemačiau kur autorius klausė lievo meistro, klausė gero, ir nemanau kad jis nežino silberio.

Aš rekomenduočiau TMT arba autokurtą.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-19, 18:36   #22
marius04
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-10
Pranešimai: 8

marius04 is on a distinguished road



Standartinis

nu ka buvau pas meistra, purkstukui paskutinioji atejo, del to ir vedesi sunkiau. Kazin kiek restauravimas kainuoja, ar imt is ardomos ir tikrinti dizridoj?

marius04 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-21, 09:39   #23
Vendeta
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-12
Pranešimai: 84

Vendeta is on a distinguished road



Standartinis

Gal kam teko bandyti taisyti žvakių rėlę? ar truputi paaiškinti galite kaip ji taisosi

Vendeta neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.