Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-10-14, 11:29   #18881
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

tai patys, primeskit, 32++++km rida tai jau daug, ir viskas ten jau reikaulauja demsio, keitimo. jokis ne stebuklas. kiekvieno teise rinktis, ar pirkti toki cerepa, ar ieskotis normalios bukles masinos uz atatinkama kaina.

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 11:39   #18882
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

Na pas mus naudos tikrai duoda ir dar nemazai kur palenda jis.. mes su sunum namu dulkem alergiski tai tikrai liuks.. ir butent dregno valymo(ne slapio) nera brangus

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 13:08   #18883
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mus siurbliuoja bet be dregno to valymo. Ispradziu bute buvo - ten pastoviai p oradiatoriais uzstrigdavo. Analogiskai name po baldais palenda. Gali vaziuot per kilimus, taciau jei kilimas plonas tai uzsilenkia. Pvz prie duru pas mus tas kilimas kur ofisuose deda tai kartais ant jo pakimba ar ant bato kokio.

Is minusu dar galiu pasakyt kad plaukai stipriai veliasi, aplink bugnus ir ratus uzsisuka, juos periodiskai valau, jei nevalyt akuma sueda 15 min. Pirkau kinijoj nauja galingesni akuma tai vel kazkas negerai, gal jau laikas robotui atejo, greit iskrauna. Dar kas turi sunis tai zinau kad lojimas buna ant tu robotu. Vaikas musu kai buvo maza tai irgi su juo zaide neduodama jam valyt - ale uzstoja kelia kad tas atsitrenktu. Dar signalizacija pas ka su turio davikliais reikes ziuret kad nesuveikinetu nuo judesio.

Kaip ir pagalbininkas neblogas, man tokie zaislai patinka, bet jeigu pradeda kaip man dabar gest (ratas vienas sunkiau sukas) tai net nekyla rankos ji tvarkyt.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 13:13   #18884
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
tai patys, primeskit, 32++++km rida tai jau daug, ir viskas ten jau reikaulauja demsio, keitimo. jokis ne stebuklas. kiekvieno teise rinktis, ar pirkti toki cerepa, ar ieskotis normalios bukles masinos uz atatinkama kaina.
Kad rida 300+k jau tikrai kad chlamas ta masina is esmes, taciau nustebau kad is karto tam verslovui gi viskas nesugedo, o jis vazineja ypac daug, taciau turi savo servisa, pats matau krapstosi, tai kokia problema ta kolonele sutvarkyt ar tarpine kokia pakeist? Ir dar toks trina lazankes jam ale lempos nesviecia ir didele problema kai puse masinos realiai perrinkt reikia.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 13:16   #18885
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Kuom blogesnis tas mersas butu su 320+ ridos, atpumpuotas - deze keista, variklio salnykai keisti, keyless sutvarkytas, orie pakaba sutvarkyta, uz ta pati 200 tukst ridos, bet kur irgi viskas jau damusta?

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 13:54   #18886
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Kuom blogesnis tas mersas butu su 320+ ridos, atpumpuotas - deze keista, variklio salnykai keisti, keyless sutvarkytas, orie pakaba sutvarkyta, uz ta pati 200 tukst ridos, bet kur irgi viskas jau damusta?
aisku as tiek daug mersu neturejau kiek tamsta, taciau sau zeleznai nustaciau jei paimt mersa su defektais tai be jokiu kalbu toki ir pardavinet, nevazinet su juo ir tiketis kad nieko daugia unepareis pas ta mersa. Nes brangu ji remontuot.
Jeigu koks japonas galiu rami sazine numest savo meistram ir jie man nebrangiai juos aptvarko.

Tegul nors kas antras su tais pavargusiais bananais vazineja, man tik paziurejus to Deniso video jis primeta idealu pedanta, viska iki smulkmenu ziuri, kabinejasi, viskas pas ji idealu turi but. O cia bac - uzsidege, su balioneliu nupute, tepalai lasa - pofig, matyt ne ant savo trinkeliu laiko, deze nejungineja - dzin, vaziuojam toliau. Vairas kliba, nieko tokio, lekiam ant 200.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 14:36   #18887
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Pas mus siurbliuoja bet be dregno to valymo. Ispradziu bute buvo - ten pastoviai p oradiatoriais uzstrigdavo. Analogiskai name po baldais palenda. Gali vaziuot per kilimus, taciau jei kilimas plonas tai uzsilenkia. Pvz prie duru pas mus tas kilimas kur ofisuose deda tai kartais ant jo pakimba ar ant bato kokio.

Is minusu dar galiu pasakyt kad plaukai stipriai veliasi, aplink bugnus ir ratus uzsisuka, juos periodiskai valau, jei nevalyt akuma sueda 15 min. Pirkau kinijoj nauja galingesni akuma tai vel kazkas negerai, gal jau laikas robotui atejo, greit iskrauna. Dar kas turi sunis tai zinau kad lojimas buna ant tu robotu. Vaikas musu kai buvo maza tai irgi su juo zaide neduodama jam valyt - ale uzstoja kelia kad tas atsitrenktu. Dar signalizacija pas ka su turio davikliais reikes ziuret kad nesuveikinetu nuo judesio.

Kaip ir pagalbininkas neblogas, man tokie zaislai patinka, bet jeigu pradeda kaip man dabar gest (ratas vienas sunkiau sukas) tai net nekyla rankos ji tvarkyt.
Vadinasi reikia pirkti man sita zaisla

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 14:51   #18888
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Vadinasi reikia pirkti man sita zaisla
dabar zmona uzmate langu valymo robota kuris man dar didesne nesamone atrodo. Gal kas turi ir ten super duper stebuklas?

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 15:27   #18889
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
dabar zmona uzmate langu valymo robota kuris man dar didesne nesamone atrodo. Gal kas turi ir ten super duper stebuklas?
Tai tu nesivesk i elektronikos parduotuve. Geriau i koki restorana, maziau kainuos

Yra dar griliaus robotas: kuris nuvalo suodzius nuo groteliu

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-14, 15:55   #18890
Feisas
 
Feisas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 107

Feisas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
dabar zmona uzmate langu valymo robota kuris man dar didesne nesamone atrodo. Gal kas turi ir ten super duper stebuklas?
vertas dėmėsio. atplauna gerai, aišku nuo lango prie lango pats neperšoks. reikia priežiūros, bet tuo metu kažką kitą gali veikti kol plauna.

Feisas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.