Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Old 2011-03-26, 23:03   #301
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
labai uzkliuvo uz akiu tokia gramatine klaida niekas duju neliecia ,nebent sau i delna pabezdesi tai gal ir paliesi dujas
nejuokauk taip, tik ne siandien

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-26, 23:10   #302
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Finalfour, tai as tik uz kad dujos kainuotu pigiau ir nepakiltu iki 3 litu

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-26, 23:12   #303
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
labai uzkliuvo uz akiu tokia gramatine klaida niekas duju neliecia ,nebent sau i delna pabezdesi tai gal ir paliesi dujas
vokiskai issiverstu op pro po gas

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-26, 23:14   #304
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Siandien labai ramiai, visa kelia autopilotu ant 96 km/h vaziavau is Vilniaus i Alytu, kelias lygus, nedaug kalnu. Oro slegis padangose 2,4 bar. Kuro sanaudos buvo 7,4 l/100 km. Kadangi dujos, is jegos dadedam dar litra, gaunasi tebunie 8,5 l/100 km. (IV karta siaip prideda 10 % prie benzo sanaudu, deka pas mane suomontuotu naujausiu Valtek didelio tikslumo itin trumpu impulsu purkstuku tas skirtumas dar mazesnis). Bet del sventos ramybes pridejau visa litra virsaus.
8,5 litru duju X 2.04 lito = 17,34 lito. (dujos nuo vakar kastuoja po 2,19, minus -15 cnt mano nuolaidu kortele, gaunasi po 2,04).
Taigi, Mercedes Benz E320 W211 trasoje 100 km nuvaziuoti kainuoja 17,34 litro. Dujomis.
Dyzelinis analogiskas 320 cdi niekaip neispiaso salia pagal ekonomija.
imam 3,2 cdi - 5,4l/100km,
kuro kaina 4,2, kadangi gauname 4ct nuolaidą, tai 4,16 ir -21% tai yra 3.29 * 5.4 = 17.74, taigi vos 40ct pigiau važiuoji

pats esu už benziną su dujomis, bet naujieji dyzeliai taip pat gerai

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-26, 23:38   #305
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
imam 3,2 cdi - 5,4l/100km,
kuro kaina 4,2, kadangi gauname 4ct nuolaidą, tai 4,16 ir -21% tai yra 3.29 * 5.4 = 17.74, taigi vos 40ct pigiau važiuoji

pats esu už benziną su dujomis, bet naujieji dyzeliai taip pat gerai
baik bajerius, tas 3,2 yra super,bet sanaudas kur pàrashiai tai i pakalne ir vejas i rura. Miestas,,kamshchiai, trasa ir tt... gaunasi minimum 8-9 litrai.
Jei yra galimybe pasidujinti, tai tik dujos, o ir nauji benzai valgo max. 10L. benzo, chia visokie kibiriukai, nes neseniai zhiurejau laida,kur CL 5 litru ir 6litru AMG , niekaip negalejo perkopti 11litru sanaudu . Tik kad tiems maslepupams vis dar suknu pripazhinti,kad nauji benzai,ekonomishkesni ir 5 kart galingesni uzh dyzelius )

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-26, 23:41   #306
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
baik bajerius, tas 3,2 yra super,bet sanaudas kur pàrashiai tai i pakalne ir vejas i rura. Miestas,,kamshchiai, trasa ir tt... gaunasi minimum 8-9 litrai.
Jei yra galimybe pasidujinti, tai tik dujos, o ir nauji benzai valgo max. 10L. benzo, chia visokie kibiriukai, nes neseniai zhiurejau laida,kur CL 5 litru ir 6litru AMG , niekaip negalejo perkopti 11litru sanaudu . Tik kad tiems maslepupams vis dar suknu pripazhinti,kad nauji benzai,ekonomishkesni ir 5 kart galingesni uzh dyzelius )
trasoj realios sąnaudos tokios

paimt galim kitą variantą, greitis 138, autopilotas, sąnaudos 5,6l kaunas - klaipėda...
via baltica 5,4l ~97 autopilotas

o nauji benzinai yra iš viso super, dar jei padujinus, tai visai piguma gautųsi

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-26, 23:45   #307
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
imam 3,2 cdi - 5,4l/100km,
kuro kaina 4,2, kadangi gauname 4ct nuolaidą, tai 4,16 ir -21% tai yra 3.29 * 5.4 = 17.74, taigi vos 40ct pigiau važiuoji

pats esu už benziną su dujomis, bet naujieji dyzeliai taip pat gerai
Tai gal tuoj islys koks vadybininkas kuriam nemokamai pila dyzeli, tai is viso bus 0 litu. Kalbam apie absoliuta, ka gali gauti bet kuris zmogus is gatves, o ne kas ka susikombinavo, ok? Dujoms 15 ct. nuolaida gali gauti bet kas, tereikia uzeit i degaline ir kortele nemokamai pasiimti (alausos pvz.), o -21 pvm tikrai ne kiekvienas gali susiveikti. Tad vienon vieton tamstos skaiciavimas Beja, net su tokiu susikombinavimu brangiau, kad ir tais 40 ct. vaziuoji.
Idomu, kodel kartais zmones ziuredami i akivaizdziai balta popieriaus lapa bando irodyti kad jis juodas? Peace

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-26, 23:50   #308
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tai gal tuoj islys koks vadybininkas kuriam nemokamai pila dyzeli, tai is viso bus 0 litu. Kalbam apie absoliuta, ka gali gauti bet kuris zmogus is gatves, o ne kas ka susikombinavo, ok? Dujoms 15 ct. nuolaida gali gauti bet kas, tereikia uzeit i degaline ir kortele nemokamai pasiimti (alausos pvz.), o -21 pvm tikrai ne kiekvienas gali susiveikti. Tad vienon vieton tamstos skaiciavimas Beja, net su tokiu susikombinavimu brangiau, kad ir tais 40 ct. vaziuoji.
Idomu, kodel kartais zmones ziuredami i akivaizdziai balta popieriaus lapa bando irodyti kad jis juodas? Peace
man tik kartais įdomu, kodėl tu taip tas dujas keli? visi žino, kad naujausios kartos jos yra geros, pats ieškau, žiūrinėju 3,2 CLK ir tikrai dėčiau dujas, bei važiuočiau pigiau, nei dabar važinėju su dvilitriu 124

o kokios dujų sąnaudos ant didesnio greičio? tarkim 130-140? man šiaip įdomu, nes tėvo dyzeliu įsitikinau, kad pigu važinėti

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-27, 00:04   #309
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
man tik kartais įdomu, kodėl tu taip tas dujas keli? visi žino, kad naujausios kartos jos yra geros, pats ieškau, žiūrinėju 3,2 CLK ir tikrai dėčiau dujas, bei važiuočiau pigiau, nei dabar važinėju su dvilitriu 124

o kokios dujų sąnaudos ant didesnio greičio? tarkim 130-140? man šiaip įdomu, nes tėvo dyzeliu įsitikinau, kad pigu važinėti
Matai, man labai smalsu kame zmones izvelgia dyzelio pliusus, del to ir iskeliu kartais tokius palyginimus, ypac po sios ziemos, kai puse kiemo kaimynu, ir darbe bendradarbiu plukesi su dyzeliais del vienokiu ar kitokiu bedu.
Na, dar busiu atviras iki galo - nemegstu dyzeliu, ju slykstaus marmejimo, ir visu kitu ju bedu ir kartais samoningai negerai padarau - pasiepiu dyzelistus. Negeras as
O del sanaudu ant didesnio greico - kad nemeluociau galesiu rytoj lekdamas atgal i vilniu visa kelia sveist ne ant 96 km/h kaip siandien, o 130, paziuresim kaip skirsis. Bet realiai - paimk manuala ka raso mersas paie benzo sanaudas prie tokio greicio ir pridek litra, ir gausi duju sanaudas. Nes mano mersas tai typ top benzo ima kiek parasyta manuale. Tikrinta ne karta.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-27, 00:09   #310
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Matai, man labai smalsu kame zmones izvelgia dyzelio pliusus, del to ir iskeliu kartais tokius palyginimus, ypac po sios ziemos, kai puse kiemo kaimynu, ir darbe bendradarbiu plukesi su dyzeliais del vienokiu ar kitokiu bedu.
Na, dar busiu atviras iki galo - nemegstu dyzeliu, ju slykstaus marmejimo, ir visu kitu ju bedu ir kartais samoningai negerai padarau - pasiepiu dyzelistus. Negeras as
O del sanaudu ant didesnio greico - kad nemeluociau galesiu rytoj lekdamas atgal i vilniu visa kelia sveist ne ant 96 km/h kaip siandien, o 130, paziuresim kaip skirsis. Bet realiai - paimk manuala ka raso mersas paie benzo sanaudas prie tokio greicio ir pridek litra, ir gausi duju sanaudas. Nes mano mersas tai typ top benzo ima kiek parasyta manuale. Tikrinta ne karta.
na, man, priešingai nei tau, kartais netgi patinka tvarkingo dyzelio garsas

mano pusbrolis žiūrinėjo A8 audi, apie 2004-2005m, tuo metu dyzelinė buvo brangesnė apie 4-5t eur, už benzininę, tai pasiėmė 4,2l varikliu, kuo pilnesnę ir nesukga galvos

pats sako - "kol aš tuos 5t eur pravažinėsiu..."

beje, pastebėjau, kad pas W211 tikrai labai tiksliai kompas rodo kuro sanaudas irgi skaičiuota ne kartą jau apie 40-50t km pravažiuota Lietuvoje

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.