Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2019-01-09, 10:01   #1
Hasdas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-01-08
Pranešimai: 31

Hasdas is on a distinguished road



Standartinis Mercedes benz s211

Sveiki visi, forume esu naujokas, tai nepykit jei kas ne taip
Abu su draugu turejom bmw e60/e61, dabar draugas įsigijo W211, pravažiavau ir man labai patiko (įpač vidus, pas e60 nerandi sau vietos, o w211 atrodo namie esi ir kokybe visai kita), tuo labiau e320cdi modelio sanaudos tikrai nerealios, palyginus e60, o bmw elektros prolbemos jau greit veži įvarys. Tai vat pats dabar eksplotuoju Touring kebule bmw e61, taip jau yra kad man reikia tik universalo, tai turiu keleta klausimu apie s211
Pas dabartini automobili stovi gale pagalves tik (teko jau viena keisti ir kompresoriu) tai kaip su s211? Mačiau yra pilni airmatic ir tik galas (kaip pas mane) didelis skirtumas komforto prasme? Draugo sedanas yra ant spiruokliu (avangarde) tai važiuoja tikrai maloniai, bet kaip universalas? Nes bent lyginant BMW skirtingus kebulus, tai universalo galas kietesnis už sedano, labai įdomu kaip W211/s211?
Dar teko skaityti, kad universalas pilnas airmatic išlaikymas brangesnis galines dalies, nes gale amortizatoriai ir pagalves kitokios eina negu nuo pusiau airmatic ir ju kaina didele, o naudotu neina gaut, tiesa tai ar melas?
Kaip del garso aparaturos universale? pas draugo sedanas turi paprastas koloneles su subu palangei, tai nepalyginsi su bmw, nors jau pas mane skaitosi jos geresnes, bet ausis tik nuo ju kraujuoja Tai kaip pas universala e klase? Negroja daug prasciau negu sedane? Kaip harman/kardon, verta ar ne, nes visokiu nuomoniu girdejau
Na o toliau del visu SBC ir kad geriau rinktis senesni varikli eilei ir patikima 5g deze kaip ir viskas aišku, informacijos radau tikrai daug forume
P.S Klausimas iš draugo puses del 5g pavaru dežes hidrotransformatoriaus, kad jam ateina galas tai jau aišku iš informacijos forume, bet įdomu kodel jo pakeitimas kainuoja apie 700-800 euru? jei restauruota pusle tarkim iki 200e plius tepalai su filtrais ~100e ir darbas dar. Aišku po to adaptaciju nuresetinimas su kompu, bet gal dar kažka reikia atlikti kad kaina tokia susideda ? Nes galvojam bendrom jegom ja pasikeiti, tai įdomu ka dar reikia atlikti tai darant.

Hasdas neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.