Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-11-24, 01:28   #1
Excino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-24
Pranešimai: 28

Excino is on a distinguished road



Question MB e270 cdi 2003m galo. Keletas klausimų.

Sveiki,esu naujokas šiame forume, bet kiek ieškojau neradau atsakymo į man iškilusias problemas. Žodžiu taip.
Pirmas dalykas, neveikia priekinių sėdynių atlošo reguliatoriai, tiksėjimą girdžiu bet veiksmo jokio. Ką reiktų daryt?
Antra. Centrinėj panelėj viršuj kur yra garsiakalbis jis užsidengia kartu su ventiliatoriaus angomis tokia plastmase trikampe, man ji sulūžus ir nesilaiko, tad ar galima kur gaut būtent tą detalę neperkant visos paneles atskirai?
Trečia. Gale esančios viena iš angų irgi išlūžus, na tiksliau sparnelių kelių nėra, ar eitų ten kažkaip lengviau pasikeist?
Ketvirta. Kai rakinj dureles labai vairuotojo pusėj šokinėja užrakinimo mechanizmas ir nevisada užsirakina normaliai.
Penkta. Stoglangis stringa, atsidaro iš keliolikos paspaudimų, ką reiktų daryt?
Šešta. Neatšoka posukių svirtis į pradinę padėtį, internete ieškojau detalės bet nelabai radau, įdomj kiek maždaug kainuotų ir ar sunkus įdėjimas.
Ir bene svarbiausia problema , tik pradėjus judėt ir besukant paskutinį ratą su vairų toks jausmas, kad vairas kažkaip lyg trintūsi į kažką,tai vyksta sukant tiek į vieną tiek į kitą pusę. Kas galėtų būt?

Ačiū iš anksto

Excino neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 07:31   #2
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Su visa pagarba ar tokį automobilį pirkai neapasižiūrėjęs ar tiesiog užsimerkei į tokius gedimus ir vis tiek pirkai?

Jeigu užsimerkei ir pirkai, kad PIGIAU, tai dabar teks plačiai atsimerkti ir plačiai atverti piniginę
O jeigu rimtai. Savartyne perki detales ir keiti.
Kas liečia elektrines sėdynes, varyk pas elektriką ir nesiparink.


Citata:
Pradžioje rašė Excino View Post
Sveiki,esu naujokas šiame forume, bet kiek ieškojau neradau atsakymo į man iškilusias problemas. Žodžiu taip.
Pirmas dalykas, neveikia priekinių sėdynių atlošo reguliatoriai, tiksėjimą girdžiu bet veiksmo jokio. Ką reiktų daryt?
Antra. Centrinėj panelėj viršuj kur yra garsiakalbis jis užsidengia kartu su ventiliatoriaus angomis tokia plastmase trikampe, man ji sulūžus ir nesilaiko, tad ar galima kur gaut būtent tą detalę neperkant visos paneles atskirai?
Trečia. Gale esančios viena iš angų irgi išlūžus, na tiksliau sparnelių kelių nėra, ar eitų ten kažkaip lengviau pasikeist?
Ketvirta. Kai rakinj dureles labai vairuotojo pusėj šokinėja užrakinimo mechanizmas ir nevisada užsirakina normaliai.
Penkta. Stoglangis stringa, atsidaro iš keliolikos paspaudimų, ką reiktų daryt?
Šešta. Neatšoka posukių svirtis į pradinę padėtį, internete ieškojau detalės bet nelabai radau, įdomj kiek maždaug kainuotų ir ar sunkus įdėjimas.
Ir bene svarbiausia problema , tik pradėjus judėt ir besukant paskutinį ratą su vairų toks jausmas, kad vairas kažkaip lyg trintūsi į kažką,tai vyksta sukant tiek į vieną tiek į kitą pusę. Kas galėtų būt?

Ačiū iš anksto

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 07:41   #3
Excino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-24
Pranešimai: 28

Excino is on a distinguished road



Standartinis

Na taip viską žinojau, ji tech praėjo visai nesenai, variklis ir važiuoklė geros būklės, trauka taip pat nesiskundžiu, gazuojant niekas nebilda nebarška. O čia nelabai gedimai manau, viso to galima ir nedaryt, pvz kas liečia tas paneles ar sėdynes, bet norėtūsi, kad veiktų vis tiek.

Excino neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 16:54   #4
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

šiem gedimam pašalint gli neužtekt ir 5šimtes,na nebent skaičiavai kad salona kas padovanos kita ir posukiu rankenele,nes jau vien tie dalykai ,be darbu ,be star programavimo apie 300-350

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 17:57   #5
Excino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-24
Pranešimai: 28

Excino is on a distinguished road



Standartinis

Man nereikia kito salono, man tik reikia dangčio nuo centrinės panelės kuri garsiakalbį dengia ir užpakalį reikia pasikeist nes viskas yra ir tik kelios palkutės nulūžę. Vienintelis kas gali daug atsiet tai posukių rankenėlė manau.

Excino neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 18:11   #6
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Excino View Post
Man nereikia kito salono, man tik reikia dangčio nuo centrinės panelės kuri garsiakalbį dengia ir užpakalį reikia pasikeist nes viskas yra ir tik kelios palkutės nulūžę. Vienintelis kas gali daug atsiet tai posukių rankenėlė manau.
rankenele apie 70 plius darbas.O kad kažkas atskirai pardavinetu paneles ar dureliu apdailos detales tai tik ko gero silber auto, bet ten turbut kainuos tiek pat kiek devetas salonas ,beje jei tinka nuo angliškos paneles tuomet šansu turi,o sedyniu valdymas?... taip ir sedesi kaip kažkas pastate sedyne

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 18:23   #7
Excino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-24
Pranešimai: 28

Excino is on a distinguished road



Standartinis

Viskas su sėdynių valdymu tvarkoj, važinėja viskas kaip turi būt, tik neveikia atlošo mygtukas girdžiu kad burzgia bet pats atlošas galvai nejuda. Įmesiu foto ką turiu omeny dėl tos panelės

Excino neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 18:31   #8
Excino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-24
Pranešimai: 28

Excino is on a distinguished road



Standartinis

Va radau internete, pas mane tos kojeles nulūžę ir ji iš kitos pusės palankstytą. O dedasi tik grotuota, paprasta netinka
Attached Images
File Type: jpg gvhj.jpg (82.4 KB, 26 views)
File Type: jpg nnn.jpg (119.2 KB, 24 views)

Excino neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 19:27   #9
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Excino View Post
Va radau internete, pas mane tos kojeles nulūžę ir ji iš kitos pusės palankstytą. O dedasi tik grotuota, paprasta netinka
šrote iki 10 euru ,turetum ir spalva atitinkančia rasti,kadangi tiks ir angliško automobilio

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-24, 19:42   #10
Excino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-24
Pranešimai: 28

Excino is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
šrote iki 10 euru ,turetum ir spalva atitinkančia rasti,kadangi tiks ir angliško automobilio
Reikės paieškot. O ką dėl vairo daryt? Va buvau išlėkęs dabar ir toks jausmas sukant kad pačiam vaire kažkas lyg trinas vienas į kitą? Traukės negali būt?

Excino neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.