Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-04-01, 00:45   #31
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Is dalies sutinku, bet del algu tai nesutinku, kad cia jos mazos. Jeigu gali nusipirkt gera masina, reiskia pinigu turi. Gal ir nesamone pilt benza uz tokia kaina, bet yra dyzelis )

  Cituoti
Old 2011-04-01, 01:01   #32
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

butu pas mane dujos paimchiau is MB140 ta mersa,o jei ir nauja pirkchiau tai manau kad benza,- nezhinau,bet mano patirrtis sako,kad tas dyzelis atsirugsta visada dvigubai, tie nauji benzai valgo tiek pat,kiek dyzeliai,bet galvos skausmas vistiek mazhesnis. Visa gyvenima turejau tik benzus,ir pagrindines ishlaidos budavo tik padangos, amortikai ir kaladeles, sesuo turi dyzeli, beveik nevazhiuoja, bet kai palinksta ishkart 1000€ , draugu patirtis ta pati sako. Gal klystu, bet 2011metu mashina, vardu MB tik benza.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-01, 08:11   #33
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Is dalies sutinku, bet del algu tai nesutinku, kad cia jos mazos. Jeigu gali nusipirkt gera masina, reiskia pinigu turi. Gal ir nesamone pilt benza uz tokia kaina, bet yra dyzelis )
Cia manau pasireiskia tas faktas, kad pasikeite santykis, tarp automobilio kainos ir metiniu islaidu kurui.

Tarkim nusiperki masina uz 100 tukst., kuri naudoja 15ltr/100km ir per metus pravaziuoji tarkim 18.000 km (turetu pakakti, jei masina nera darbo irankis). Tokiu atveju, kai benzinas kainavo 3.50, metines islaidos kurui butu 9450 arba ~9.5% masinos vertes per metus, dabar, kai benzino kaina 4.60, tokios pat masinos islaidos sudarytu 12.420 Lt arba 12,4%. Jei galvotume, kad tokia masina perkam tarkim 5 metam, tai anksciau islaidos kurui butu sudare 47250, dabar 62100. Skirtumas beveik 15000 per penkis metus. Taigi vien del kuro kainu pokycio, nusipirkes masina uz 100 tuks, po 5 metu turesi 15 tukst. maziau.
Norint per 5 metus sukaupti 100tukst. ant masinos, kas menesi uztenka atsideti po 1333 litus ir juos investuoti su 5% pelningumu (faktiskai indeliai tiek duoda, o jei investuoti kur nors pelningiau?). Anksciau nagrinėtos masinos islaidos kurui per menesi sudaro 12420/12= 1035 Lt, arba ~78% sumos, reikalingos automobilio isigijimui. Noriu pasakyt, kad tikrai nemazai zmoniu galetu sau lest atidet po 1333Lt per menesi masinos isigijimui, bet kai antra tiek reikia ir kurui, tada jau ir atsiranda noras taupyt.
Jei laikytume, kad duju atveju ekonomija 40% (sutaupoma) tai vietoj 12420 lt kurui isleistum 7452 Lt, vadinasi kasmet butu sutaupoma po 4968 Lt arba po 414 Lt kas menesi. Jei tuos 414 Lt investuotume su 5 % metiniu pelningumu kas menesi, po 5 metu susidarytu 31878 Lt. Tai vat dabar galvoju, ar zmogui, perkanciam masina uz 100.000, papildomi beveik 32.000 Lt yra pinigai, ar ne pinigai?

P.s. mano MB vis dar megaujasi benzinu ir neketina sio malonumo atsisakyt

ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-01, 11:16   #34
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Is dalies sutinku, bet del algu tai nesutinku, kad cia jos mazos. Jeigu gali nusipirkt gera masina, reiskia pinigu turi. Gal ir nesamone pilt benza uz tokia kaina, bet yra dyzelis )
Kai dėl ekoliginių reikalavimų tau nebeleis važiuoti į centrą greit dujas įsidėsi Įtaluose Maserati, Ferrari, Lambo su dujomis važinėja, nes be jų su tokios kubatūros motorais į centrą neįleidžia Vokiečiuose irgi jau lipdukai ant stiklo galioja, ten kiek liberalesnė sistema, bet vistiek draudimai galioja.
Man tai giliai pypt, kad mašinos, kanuojančios n litų, važinėja dujomis. Aš pats noriu dujų. Tik ranka nekiltų dujinti kokio AMG ar Brabus, bet čia mano įsitikinimai O visais kitais atvejais, man būtų paprasčiau ir pigiau pilti 20l dujų nei 20l benzino

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.