Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-05-23, 23:36   #13661
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

shiaip tokiu kurie nekreipia demesio i pabraizymus visokius, rudys ir t.t. didzioji dauguma. Toks mentalitetas zmoniu tesiog
Man pvz nesuprantama kai pvz pora savaiciu nelyjo (buna ir taip), o vazineja vistiek su purvina masina ) tokiu labaaaaai daug gatvese. Visiskai nusispjaut ant masinos, nes kaip ir sake ankstesne oratore - tai tik susisiekimo priemone.

O del draudimo, tai butina tuos sukcius isnauduot kokiais tik imanomais budais, uzknisa kai paskaiciuoja kazkokias visiskai juokingas ismokas ar darbo valandas kazkokias lempines ima, kur uz tiek niekas neremontuoja.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2015-05-23 23:42 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-23, 23:49   #13662
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

suprantama kai nusiperki nauja is salono automobili,dar tik savaite juo dziaugies ir atejes is maximos randi kazkoki smulku kebulo defekta. tada taip ,siek tiek pikta,bet senas masinas garbinti idializuoti tai jau per daug... naturalus nusidevejimas. ne viena situacija buvo kai zmogus uzkliude man automobili ,smulkiai nubrauke ar ilenke nezymiai ,klause kaip spresim situacija ,kiek jis man skolingas ir pan. as tiesiog numojau ranka ir palinkejau gero kelio. nematau tame nieko gedingo ,visiem pasitaiko.

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 00:22   #13663
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
shiaip tokiu kurie nekreipia demesio i pabraizymus visokius, rudys ir t.t. didzioji dauguma. Toks mentalitetas zmoniu tesiog
Man pvz nesuprantama kai pvz pora savaiciu nelyjo (buna ir taip), o vazineja vistiek su purvina masina ) tokiu labaaaaai daug gatvese. Visiskai nusispjaut ant masinos, nes kaip ir sake ankstesne oratore - tai tik susisiekimo priemone.

O del draudimo, tai butina tuos sukcius isnauduot kokiais tik imanomais budais, uzknisa kai paskaiciuoja kazkokias visiskai juokingas ismokas ar darbo valandas kazkokias lempines ima, kur uz tiek niekas neremontuoja.
Na zinok man tikrai nusispjaut ant masinos . O tas poziuris, kad visi sukciai... . Yra begale draudimo kompaniju, pasirinkimas didelis. Reikia rinktis ne pigiausia, o su kuria problemu nebuna .

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 00:30   #13664
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gNt View Post
Na tai tu pati atsakei, kad nepastebi ibrezimu, nevaikstai aplink masina, ir neesi is tu keliu procentu isprotejusiu zmoniu pasaulyje del savo automobilio. As pvz vaikstau aplink ja plaunu gera valanda ir bent karta i savaite, moku pinigus uz poliravima, todel net paukscio sudukas kartais sunervina ka jau kalbeti aie koki runkeli kuris prekybcentriu aikstelese vezimeliu neivaro i ju tam skirtas vietas ir gryzes randi ji atsitrenkusi i automobili
Isproteti reikia ne del daiktu. Isproteti reikia del savo zmonos, vaiku . Kad gyvenime nereiketu greziotis atgal ir gailetis, kad vietoj to kad laika leistum su seima tupinejai aplink masina ir triedei i kelnes. Man pvz geriau jau pavazineti su rieduciais su sunum, negu valanda laiko blizginti masina. Ar nebijai, kad kai pasensi, vaikai mieliau tries del masinos negu kad leis laika su tavim
Mane erzina zmoniu materializmas

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 00:40   #13665
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vytis View Post
suprantama kai nusiperki nauja is salono automobili,dar tik savaite juo dziaugies ir atejes is maximos randi kazkoki smulku kebulo defekta. tada taip ,siek tiek pikta,bet senas masinas garbinti idializuoti tai jau per daug... naturalus nusidevejimas. ne viena situacija buvo kai zmogus uzkliude man automobili ,smulkiai nubrauke ar ilenke nezymiai ,klause kaip spresim situacija ,kiek jis man skolingas ir pan. as tiesiog numojau ranka ir palinkejau gero kelio. nematau tame nieko gedingo ,visiem pasitaiko.
Pritariu . Ko gero del to kad pora kartu svelniai man stuktelejo du kaimynai pencininkai turejau sukelti kriminala Lakstyti po draudimus ir ivaryti pencininkams infarkta . Neturiu as laiko lakstyti po draudimus ir uzsiimti nesamonem

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 01:21   #13666
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
kad vietoj to kad laika leistum su seima tupinejai aplink masina ir triedei i kelnes. M
Mane erzina zmoniu materializmas
Kurioj vietoj cia pasirode kad kazkas triedzia del masinos? Citata gal? As vadovaujuosi paprasta salta logika. Sumokejau pinigus uz draudima - tuo draudimu naudojuosi. Ne del to kad man gaila masinos, o del to kad noriu pasinaudoti paslauga uz kuria sumokejau pinigus, kai tos paslaugos man prireikia. Simple.
Gal ir tamsta sumoki pinigus uz kirpimasi, bet nesikerpi?
Prie ko cia seimos, sunus, rieduciai ir elemntarus pasinaudojimas paslauga?
Ar tamstai atrodo kad jeigu nusiplausiu masina, tai neliks laiko seimai? Tada tokia tamstos logika sekant gaunasi, kad jeigu Aiste nueisi i grozio salona, tai nepasivazinesi su rieduciais su sunumi

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 01:27   #13667
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Kurioj vietoj cia pasirode kad kazkas triedzia del masinos? Citata gal? As vadovaujuosi paprasta salta logika. Sumokejau pinigus uz draudima - tuo draudimu naudojuosi. Ne del to kad man gaila masinos, o del to kad noriu pasinaudoti paslauga uz kuria sumokejau pinigus, kai tos paslaugos man prireikia. Simple.
Gal ir tamsta sumoki pinigus uz kirpimasi, bet nesikerpi?
Prie ko cia seimos, sunus, rieduciai ir elemntarus pasinaudojimas paslauga?
Ar tamstai atrodo kad jeigu nusiplausiu masina, tai neliks laiko seimai? Tada tokia tamstos logika sekant gaunasi, kad jeigu Aiste nueisi i grozio salona, tai nepasivazinesi su rieduciais su sunumi
Na siaip ten ne tau skirtas atsakymas buvo

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 07:07   #13668
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, situacija tokia, kad prakiuro tepalo ausintuvas ir nemazai tepalo pateko i ausinimo sistema. Ausintuvas pakeistas viskas gerai, bet sistemoi (ausinimo) pilna tepalo. Kaip ji geriausia isolauti gal turit koki gera "ukiska" patarima. Aciu is anksto.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 08:33   #13669
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Aš vistik pritarčiau, kad už purvo sluoksnio nubraukimą nereiktu stengtis uždirbt iš draudimo kompanijos. Ir nepradėkit pasakot kokie jie sukčiai, pats tą žinau, bet tai nėra man priežastis nusileist savo moralės principams.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-24, 09:16   #13670
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Sveiki, situacija tokia, kad prakiuro tepalo ausintuvas ir nemazai tepalo pateko i ausinimo sistema. Ausintuvas pakeistas viskas gerai, bet sistemoi (ausinimo) pilna tepalo. Kaip ji geriausia isolauti gal turit koki gera "ukiska" patarima. Aciu is anksto.
daug vandens ir feirio.

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.