Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-07-07, 20:55   #21
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
vien uzh dyzelini motora 1500€ galim gauti.
Tu rimtai čia? O kažin sunku surast ten kas nupirktų? Man tai labai patinka M.Starkaus ir V.Radzevičiaus išvykos. Sakau ką čia vasarai pasiplanavus. Gal jei ten būtų galima nesunkiai parduot tai mini Afrika.lt padaryt? Pasivažinėčiau po Europą, Maroke parduočiau, o paskui traukinuku ar autiku.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-07, 21:25   #22
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Tu rimtai čia? O kažin sunku surast ten kas nupirktų? Man tai labai patinka M.Starkaus ir V.Radzevičiaus išvykos. Sakau ką čia vasarai pasiplanavus. Gal jei ten būtų galima nesunkiai parduot tai mini Afrika.lt padaryt? Pasivažinėčiau po Europą, Maroke parduočiau, o paskui traukinuku ar autiku.
Ten negali parduoti sveikos mashinos,tik dalis.Pats machiau,kaip marokiechiai shrote pjauna per puse mashina su bulgarke ir i autobusiuka kisha. Jei rimtai domina galiu paklausti.Chia ne mano biznis,tai smarkiai ir nesigilinau,tik zhinau,kad ypac w123 mersus,vertina.P.S manau jei jau iki ten nuvazhiuosi,tai nesunkiai rasi kam ji palikti)

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-07, 23:24   #23
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Dėl nuvažiavimo tai kažkaip man pačiam visiškai ramu. Prieš kelionę variklį reiktų patvarkyt, bet su savo rankom ir mažom kainom (kadangi daug kas laiko šį modelį senu laužu) tai daug nekainuos.

O šiaip dėl pačios idėjos tai vilioja pasibastyt po pasaulį. Afriką išvis reiktų visą apvažiuot bet kad nėra tiek laiko. :/

O ten jei dalim perka tai nevark. Aš spėju kad nebus ten baisiai sunku surast kam parduot. Ačiū kad pasiūlei.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.