Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-30, 12:06   #31
Vilmami
 
Vilmami's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-07-13
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,184

Vilmami is on a distinguished road



Standartinis

vakar mano toks pats variantas uzsalo su vasariniu kuru. Garaze pastovejo, filtra pakeite, ir po valandos isvaziavau. Tiesa, po to normalaus dyzelio prisipyliau 30 l. ir litra benzino. Truputis saliarkos su benzu ir i filtra pylesi.

__________________
Pirmoji meilė MB 124 300e
Susidraugavau su
MB C 250 D
Vilmami neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 12:13   #32
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

senosios kartos dyzeliams ( iki CDI ) benzino į salerą galima per šalčius pilti. Kažkur turėjau lentelę, netgi kur parodyta prie kokių šalčių kiek procentų.Man atrodo netgi merso manuale, kuris eidavo iš gamyklos su mašina lygtai buvo apie tą skiedimą benzinu užsiminta ir net procentai surašyti. Kažkur garaže pas mane dar turėtų būti ta knygelė. Atsimenu kad prie -40 net iki 10 procentų ten buvo rašyta. Šiaip mūsų realybėje kai dirbau daug metų sunkvežimiu tai mes žiemą maišydavome iki 20 procentų dyz kurą su žibalu, kol nebuvo prekyboje kuro priedų stabdančių parafino kristalizaciją

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 12:55   #33
Vilmami
 
Vilmami's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-07-13
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,184

Vilmami is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
senosios kartos dyzeliams ( iki CDI ) benzino į salerą galima per šalčius pilti. Kažkur turėjau lentelę, netgi kur parodyta prie kokių šalčių kiek procentų.Man atrodo netgi merso manuale, kuris eidavo iš gamyklos su mašina lygtai buvo apie tą skiedimą benzinu užsiminta ir net procentai surašyti. Kažkur garaže pas mane dar turėtų būti ta knygelė. Atsimenu kad prie -40 net iki 10 procentų ten buvo rašyta. Šiaip mūsų realybėje kai dirbau daug metų sunkvežimiu tai mes žiemą maišydavome iki 20 procentų dyz kurą su žibalu, kol nebuvo prekyboje kuro priedų stabdančių parafino kristalizaciją
mano vyras vilkiko vairuotojas,pats pildavo. O gal ir dabar jau pils. Nes praeita savaite ir atveze vasarinio. Atveze ir zibalo, ir sake kokia proporcija pilti, bet kazkaip prisibijau. Tai taip ir stovi rusyje O apie benzino pylima irgi buvau skaicius, bet nepamenu ant kiek dyzelio galima drasiai litra pliurinti. Vakar gavos kad prie 45:1 Zibalo sake, drasiai 2 litrus galiu pilt.

__________________
Pirmoji meilė MB 124 300e
Susidraugavau su
MB C 250 D
Vilmami neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 15:06   #34
xrs
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-23
Pranešimai: 202

xrs is on a distinguished road



Standartinis

Pasirodo daug vargo del nieko ir pas mane. Kalta buvo saliarka vasarine is lukoilo. Zvakes visos geros. Ant buksyro uzsikure nors ir nenoriai. Prasidirbo kelias minutes ir kuriasi toliau be problemu. Dapyliau likusi puse bako normalios saliarkos ir dar skyscio nuo uzsalimo. Pravaziavau siek tiek autostrada, kad akumas atsigautu. Ziuresim kaip ryt ryte kursis.

P.S. O kur galvojau, kad pakaitinimo zvakiu rele, deje ten tik siaip kazkoks sujungimas idomus Laidai lyg ir tie, bet reles nera. Tikroji rele slepiasi po langu skyscio bakeliu.

xrs neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 15:53   #35
v-220
 
v-220's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,439

v-220 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė xrs View Post
Pasirodo daug vargo del nieko ir pas mane. Kalta buvo saliarka vasarine is lukoilo. Zvakes visos geros. Ant buksyro uzsikure nors ir nenoriai. Prasidirbo kelias minutes ir kuriasi toliau be problemu. Dapyliau likusi puse bako normalios saliarkos ir dar skyscio nuo uzsalimo. Pravaziavau siek tiek autostrada, kad akumas atsigautu. Ziuresim kaip ryt ryte kursis.

P.S. O kur galvojau, kad pakaitinimo zvakiu rele, deje ten tik siaip kazkoks sujungimas idomus Laidai lyg ir tie, bet reles nera. Tikroji rele slepiasi po langu skyscio bakeliu.
Gerai kad viskas gerai baigesi. Dabar jau žinai kur rele stovi.

__________________
V-220 2002 2,2 CDI
v-220 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 16:57   #36
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na ir šaunu kad visiems viskas gerai - kaip sakoma visiems gero vėjo

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 17:44   #37
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,541

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilmami View Post
mano vyras vilkiko vairuotojas,pats pildavo. O gal ir dabar jau pils. Nes praeita savaite ir atveze vasarinio. Atveze ir zibalo, ir sake kokia proporcija pilti, bet kazkaip prisibijau. Tai taip ir stovi rusyje O apie benzino pylima irgi buvau skaicius, bet nepamenu ant kiek dyzelio galima drasiai litra pliurinti. Vakar gavos kad prie 45:1 Zibalo sake, drasiai 2 litrus galiu pilt.
Jei tamsta turite žibalo, tai labai drąsiai ir be baimės galite maišyti su dyzeliniu. Nieko neatsitiks. Aš pats važinėju ištisus metus skiestu dyzelinu su žibalu. Sėkmės

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 21:04   #38
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

o vat as ir vargo tureau su dyzeliu is lukoilo filtra pakeiciau pripyliau priedu kuro ir zieminio dyzelio.. bet turiu problema nesuprantu kur kuras dingsta is ryto , ant padavimo pastaciau pries filtra atbulini voztuva kad i baka nebegtu bet vistiek traukia man regis ryt is ryto bus aisku , tai nego gali per abratke istraukti? ir isvis kokio velnio kuras is variklio grizta per filtra o, o ne tiesiai i baka?

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 21:09   #39
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

vakar vienas pazystamas irgi neuzkure masinos, salerka is lukoilo buvo uzsiveze turbut nemazai birzgalo lukoilas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-30, 21:15   #40
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,541

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozas View Post
o vat as ir vargo tureau su dyzeliu is lukoilo filtra pakeiciau pripyliau priedu kuro ir zieminio dyzelio.. bet turiu problema nesuprantu kur kuras dingsta is ryto , ant padavimo pastaciau pries filtra atbulini voztuva kad i baka nebegtu bet vistiek traukia man regis ryt is ryto bus aisku , tai nego gali per abratke istraukti? ir isvis kokio velnio kuras is variklio grizta per filtra o, o ne tiesiai i baka?
Kažkur reiškiasi yra sistemoje nesandaru, dėl to ir suvaro kurą į baką

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.