Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-02-07, 11:54   #41
ELAS
 
ELAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-10
Pranešimai: 246

ELAS is on a distinguished road



Standartinis

emigravimas nuo senu laiku igimtas pas zmones, kiekvienas jiesko savo vietos po saule, as asmeniskai uz, man teko ir pacia pasisukioti po pasauli

ELAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-07, 12:07   #42
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
Toli grazu ne visi lietuviai uzsienyje griovius kasa
as ir nesakiau kad visi - dauguma man teko pagyventi ir UK ir Airijoje, UK maciau vien urodus, pasmerktus visa gyvenima kapstytis purve. Airijoje situacija buvo kitokia, nes yra ALB (airijos lietuviu bendruomene) jungianti kitokius zmones, organizuojami ivairus kulturiniai renginiai, yra fotografu klubas, lietuviskos mokykleles ir t.t. Zodziu buvo fine Taciau vel gi, ju yra nedaug, likusi mase - tie patys pasmerktieji. Jie neturejo ateities LT, lygiai taip pat jos netui Airijoje.

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-07, 12:42   #43
lakis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-01
Pranešimai: 18

lakis is on a distinguished road



Standartinis

yra sena lietuviska patarle:sotus alkano nesupras!

lakis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-07, 14:20   #44
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

as asmensikai uz uzsieni vienareiksmiskai nors gyvenu lietuvoje. kodel uz uzsieni? todel, kad ten bet kuriuo atveju atlyginimo ir islaidu santykis bus geresnis nei lietuvoje. bet kuriuo atveju geriau ten buti turtingu negu LT, geriau ten butu ubagu nei LT. kodel as pats neisvaziuoju? todel, kad pasiseke gyvenime ir galiu sau leisti dirbti tik savo malonumui kada noriu ir kiek noriu ir todel, kad turiu zmona kuri mane toki toleruoja. nesam turtuoliai, bet ir nesam toli grazu ubagai. todel ir tik todel esam cia.

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-07, 14:25   #45
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

vienintele priezstis, del kurios vaziuociau gyventi svetur -bjaurus lietuviski orai ir saltos ziemos

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-07, 14:41   #46
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na priezasciu as irgi daug rasciau del ko isvaziuot, bet isvaziuociau tik su garantija apie gera darba ir gerai apmokoma, nes negru buti labai nenoriu

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-07, 15:13   #47
JANINA
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-15
Pranešimai: 24

JANINA is on a distinguished road



Standartinis

negru niekas buti nenori pajamas ,darba prarasi ,netaip mastyti pradesi ,pabuti kailyje reikia to zmogaus apie kury galvoji,sneki tada viska tegali suprasti ,dauguma isvazuoja lt ,lv ,lektuvu bilietu kainos..,biznis klesti is rygos ,jau reikia is anksto...,netaip kaip anksciau,na nesuprasti nepstyrusiam to

JANINA neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-09, 21:49   #48
keksas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-23
Pranešimai: 12

keksas is on a distinguished road



Standartinis

pries 3 metus isvaziavau dirbt i norvegija su seima nors lietuvoje neblogai uzdirbdavau ,bet nesigailiu isvaziaves ,cia nors zmogum gali jaustis ir ramiai gyvent.vienintelis norvegijos trukumas kad dideles masinu kainos ir brangus snapsas

keksas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-03, 21:47   #49
wiaderko
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-03
Pranešimai: 2

wiaderko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
Kadaisie, po studiju teko gyventi UK ir Airijoje... Airijoje man visai nepatiko, kazkoks uzkampis, vienintelis privalumas - pigus Ryanair skrydziai is Dublino po visa Europa. Daug daugiau patiko UK, multikulturine aplinka, nesijauti kaip provincijoje bet vis gi nusprendziau grizti i Lietuva ir del to nesigailiu. Einu geras pareigas ir labai megstu savo darba Kas liecia finansine puse.. kadangi neturiu jokiu paskolu ar kitu kreditiniu isipareigojimu. Aisku, esant krizei, musu algos irigi nukencia, bet nezymiai. Na ka padarysi, jei valstybe nesurenka pakankamai lesu Taciau man negresia jokie atleidimai is darbo (nebent laaabai prisidirbciau), budamas 40 iseisiu i pensija ir gyveniu savo malonumui Zodziu, man daug geriau gyventi Lietuvoje nei uzsieny.
Kad gyventi su ramia galva paemus kazkokitai kredita, reikia pries tai su tuo susipazinti daugiau. Pvz.: tinklapyje http://www.greitapaskola.com/ gali rasti straipsnius apie paskola, kredita.

wiaderko neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-03, 22:12   #50
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

na pasipasakosiu ir aš.

labai norėjau išvykti jau šių metų vasaros pradžioje į UK, nepavyko, neradau kur pas ką, tada iš po žemių atsirado buvęs klasiokas, kuris kurį laiką dirbo Olandijoje, pasiūlė man, išvykti, nes ta firma kaip tik ieškojo mechaniko. Taigi, šiuo metu esu Olandijoje jau antras mėnuo, nesiskundžiu visiškai niekuo, kainos pragyvenimo yra daaaug mažesnės, nei Lietuvoje, net pavertus litais...

įdomi mokesčių sistema... kai mokesčiai didžiausi kai esi jaunas, vėliau jie mažėja, ir vos ne visai dingsta... žodžiu, kaupiesi pensiją tada, kai geriausios sąlygos, gera sveikata, energingas ir pan... minusas tas, kad buto nuoma čia nepigi, gyvenam dviese bendrabučio tipo bute, su bendra virtuve ir wc dar trims žmonėms, mokame po 200eur. Bet vėlgi, uždirbame žyyymiai daugiau nei Lietuvoje...

pajaučiau, kad man atsirado galimybė planuoti, nes Lietuvoje jaučiausi kaip ir uždusintas, o dabar jau galiu plačiau atmerkęs akis žiūrėti į ateitį ir laukti rytojaus

linksmybėms pinigų kol kas negailiu, išeina ir pataupyti, ir valgau ne vien grikius ar pan, važinėju po pačią olandiją, klubus, bendrauju su bendradarbiais ir pan, per mėn išvažinėju apie ~2 bakus saliarkos, tai čia apie 2t km +-

kas apie darbą -

dirbu privačioje įmonėje, kuri spausdina ant buteliukų ir visokiausių talpų logotipus, užrašus ir pan... pradėjau nuo paprasto eilinio buteliukų krovėjo į spausdinimo mašiną ir pan... praėjus mėnesiui - esu vyriausias visam ceche, nes noriu mokytis, man patinka ir pan... paskyrė šefas man mašiną, ją prižiūriu, reguliuoju, perstatinėju, prižiūriu darbuotojus ir pan... dažnai jau atsibosta, nes per darbo dieną net nepavargstu...

dar didelis pliusas man, kas labai patinka - gerai moka už viršvalandžius... per savaitę pasiimu ~300eur + viršvalandžių.

taigi, viską apibendrinus - aš už.

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.