Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-05-07, 19:03   #1
Andriukass
 
Andriukass's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-02-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 87

Andriukass is on a distinguished road



Standartinis Chip tuning dpf išprogramavimas

Taigi tokia situacija, išprogramavo ir išpjovė DPF ir pachipavo viena įmonė Kaune(kolkas neminėsiu kur) Nu prašiau, kad iki maksimumo jokiais būdais nekeltų. Atvažiuoju pasiimti sako: "Turėtų būti apie 180kw", nu gerai žiūrim ką turim, traukia įspūdingai, palyginus su originaliais 140kw. Po savaitėlės kaminai pasidarė juodi kaip naktis, kas man labai labai nepatinka. Prieš chipą ir dpf išprogramavimą jokio dūmo nebuvo. Mašina nuotraukoje neplauta gal dvi savaites, tai ne tik visas glušas juodas bet jau ir buferis. Daugiausiai dūmingumas pasireiškia kai pasivažinėji ypač ramiu rėžimu, kokius 30km, paskui pergazuoji. Reiškia dūmas kaupiasi gal būt tam pačiam dpf bakelyje, o paskui išspjauna, kai gerai pagazuoji. Važinėjant pastoviai agresyviu rėžimu, auto nedūmina. Grįžus atgal į tą pačią firmą, sakau prisukit kraną, sako kiek be prisuksim, vistiek taip pat dūmins, tipo net įrašius originalią programą, bus tas pats, nes čia suodžių filtras ir bla bla bla. Pažiūrėjau pas Darių, situacija su dūsliokais visai kitokia nei pas mane, nors darbas labai panašus. Ir po visko pas jį metai praėję, o pas mane kelios savaitės. Tai mano nuomone taip neturėtų tikrai būti..

Tada važiuoju į kitą chip tuning, padaro diagnostika ir pastebėjimai: gal būt jau vienas purkštukas streikuoja.. (tai ką atsuko pirmieji kuro padavimą (sakė 83g kuro) iki begalybės ir taip suėdė purškalą? Nors prieš chipą, sakė purkštukai idealūs, turbina idealiai dirba, viskas puiku, po chipo dar ir turbinos valdymą teko remontint, tai čia gal sutapimas o gal ir ne..), kad temperatūra išmetime 30laipsnių, o turėtų būti apie 500 nes pagainiojom kaip reikiant, tai vistik gal tas dpf netvarkingai išprogramuotas.. Egr - ok, mašina valit. Šeip sako, kad jokiais būdais negali taip dūminti, ir dpf filtro nebuvimas čia ne prie ko, o problema yra kuro ir oro mišinyje, kuris neteisingai sureguliuotas, tai kažkas negerai su progama... Prisiekė, kad po jų atliktų darbų taip nebūna.

Tai dabar kuom tikėti? kas susidūrę? Ką patartumėte? Gal pradėti nuo originalios programos atstatymo? Aišku, blogai tas, kad kas kart turi lupti platą, kuri yra labai trapi, nu bet nors bus aišku, ką kaltinti.
Attached Images
File Type: jpg IMG_2921.jpg (184.3 KB, 107 views)

__________________
Ex. Audi A6 C6 3.0 quattro
Ex. MB W211 E280 08'

Paskutinį kartą redagavo Andriukass; 2017-05-13 06:21 val.
Andriukass neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-07, 20:59   #2
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Andriukass View Post
Taigi tokia situacija, išprogramavo ir išpjovė DPF ir pachipavo viena įmonė Kaune(kolkas neminėsiu kur) Nu prašiau, kad iki maksimumo jokiais būdais nekeltų. Atvažiuoju pasiimti sako: "Turėtų būti apie 180kw", nu gerai žiūrim ką turim, traukia įspūdingai, palyginus su originaliais 140kw. Po savaitėlės kaminai pasidarė juodi kaip naktis, kas man labai labai nepatinka. Mašina nuotraukoje neplauta gal dvi savaites, tai ne tik visas glušas juodas bet jau ir buferis. Daugiausiai dūmingumas pasireiškia kai pasivažinėji ypač ramiu rėžimu, kokius 30km, paskui pergazuoji. Reiškia dūmas kaupiasi gal būt tam pačiam dpf bakelyje, o paskui išspjauna, kai gerai pagazuoji. Važinėjant pastoviai agresyviu rėžimu, auto nedūmina. Grįžus atgal į tą pačią firmą, sakau prisukit kraną, sako kiek be prisuksim, vistiek taip pat dūmins, tipo net įrašius originalią programą, bus tas pats, nes čia suodžių filtras ir bla bla bla. Pažiūrėjau pas Darių, situacija su dūsliokais visai kitokia nei pas mane, nors darbas labai panašus. Ir po visko pas jį metai praėję, o pas mane kelios savaitės. Tai mano nuomone taip neturėtų tikrai būti..

Tada važiuoju į kitą chip tuning, padaro diagnostika ir pastebėjimai: gal būt jau vienas purkštukas streikuoja.. (tai ką atsuko pirmieji kuro padavimą (sakė 83g kuro) iki begalybės ir taip suėdė purškalą? Nors prieš chipą, sakė purkštukai idealūs, turbina idealiai dirba, viskas puiku, po chipo dar ir turbinos valdymą teko remontint, tai čia gal sutapimas o gal ir ne..), kad temperatūra išmetime 30laipsnių, o turėtų būti apie 500 nes pagainiojom kaip reikiant, tai vistik gal tas dpf netvarkingai išprogramuotas.. Egr - ok, mašina valit. Šeip sako, kad jokiais būdais negali taip dūminti, ir dpf filtro nebuvimas čia ne prie ko, o problema yra kuro ir oro mišinyje, kuris neteisingai sureguliuotas, tai kažkas negerai su progama... Prisiekė, kad po jų atliktų darbų taip nebūna.

Tai dabar kuom tikėti? kas susidūrę? Ką patartumėte? Gal pradėti nuo originalios programos atstatymo? Aišku, blogai tas, kad kas kart turi lupti platą, kuri yra labai trapi, nu bet nors bus aišku, ką kaltinti.
pas mane isprogramuotas dpf,ir tikrai nedumina ramiai vaziuojant,duma ismeta kai varai dugnais nuo trecios pavaros,kol permeta i ketvirta,po to vel jokio dumo,dpf tikrai nie prieko del dumingumo

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-07, 21:03   #3
Andriukass
 
Andriukass's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-02-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 87

Andriukass is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
pas mane isprogramuotas dpf,ir tikrai nedumina ramiai vaziuojant,duma ismeta kai varai dugnais nuo trecios pavaros,kol permeta i ketvirta,po to vel jokio dumo,dpf tikrai nie prieko del dumingumo
ne tai realiai, kol gazo neduodi tai nedūmina, bet kaupiasi kažkur dūslėj, paskui kai gerai pergazuoji, viskas išvilpia lauk. Spėju ir glušakai taip neatrodo.

__________________
Ex. Audi A6 C6 3.0 quattro
Ex. MB W211 E280 08'
Andriukass neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-07, 21:05   #4
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Andriukass View Post
ne tai realiai, kol gazo neduodi tai nedūmina, bet kaupiasi kažkur dūslėj, paskui kai gerai pergazuoji, viskas išvilpia lauk. Spėju ir glušakai taip neatrodo.
Tu bent pats supranti ką rašai? kur tie dūmai pas tave kaupiasi?

Ar žinai iš kur atsiranda juodas dūmas?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-07, 21:10   #5
Andriukass
 
Andriukass's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-02-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 87

Andriukass is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tu bent pats supranti ką rašai? kur tie dūmai pas tave kaupiasi?

Ar žinai iš kur atsiranda juodas dūmas?
nu gerai ne taip išsireiškiau, išeina dūmas visą laiką, nu bet čia aš turiu omeny didelį juodą dūmų kamuolį. Tai ar tu matai kokie glušai ir pasakyk, kad taip turi būti?

__________________
Ex. Audi A6 C6 3.0 quattro
Ex. MB W211 E280 08'
Andriukass neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-07, 21:11   #6
mercedinis
 
mercedinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-03-26
Pranešimai: 2,588

mercedinis is on a distinguished road



Standartinis

gal jis turejo omeni kad suodziai kaupiasi ir uzpaudus pedala, juos spjauna lauk

mercedinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-07, 21:13   #7
Andriukass
 
Andriukass's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-02-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 87

Andriukass is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mercedinis View Post
gal jis turejo omeni kad suodziai kaupiasi ir uzpaudus pedala, juos spjauna lauk
Bingo. Nu man aiškino, kad čia normalu ir taip turi būt

__________________
Ex. Audi A6 C6 3.0 quattro
Ex. MB W211 E280 08'
Andriukass neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-07, 22:05   #8
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

jei viskas normoi suodziu neturi buti.. pas mane buvo atsirade tai buvo trukes kolektorius.. suodziai dazniausiai del netvarkingos oro sistemos.. aisku pas tave cipuotas tai dumingumas turetu buti padidejas kazkiek bet kad net buferis juodas tai abejoju nebent ten.be galvos padare

beja siulau vis pagrezioti nes nuo suodziu man uzstrigo turbo geometrija ir suvare valdyma..

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-08, 07:24   #9
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Pradėkim nuo pradžių. O kokio velnio tau tas "chip tuninkas" parūpo? Daug pinigų turi remontams? Ar vis tik jaunatviškas maksimalizmas suveikė, pavasaris juk
Spėju nuvarei auto chipuoti ne į normalią kontorą o kur pigiau. Štai rezultatas. O šiaip užuojauta. Nervų kainuos....

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-08, 07:46   #10
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,540

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Pradėkim nuo pradžių. O kokio velnio tau tas "chip tuninkas" parūpo? Daug pinigų turi remontams? Ar vis tik jaunatviškas maksimalizmas suveikė, pavasaris juk
Spėju nuvarei auto chipuoti ne į normalią kontorą o kur pigiau. Štai rezultatas. O šiaip užuojauta. Nervų kainuos....
Deja, kontora žinoma lt, bet kol kas neskelbiama kokia tai

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.