Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-10-08, 22:28   #1
Evho
 
Evho's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-02
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 478

Evho is on a distinguished road



Standartinis ,,Dažyti Verta" nudažė ir išlindo brokas

Sveiki,noriu pasiteitauti jūsų,gal kam teko jau susidurt.
Esmė tokia,kad žiema truputi buvau prabraukęs galines dureles bei galinį bamperį ir nežinojau kur dažyti,tai daugelio nuomonė patarė man,kad vilniuje ,,Dažyti Verta" yra patikimi dažytojai,tai nuvažiavau ten.Pirmas dalykas,konkrečiai neatitaikė spalvą ir be perėjimo dažė visas dureles,tai pareiškiau,kad netinka(Pagal Kasko dažė,tai gavos 400Lt detalė),tai perėjimą padarė ant priekinių durelių,TAČIAU!
Buvo nedidukė pūslelė rūdžių durelių kampe,kur su vidurine stoike liečias,rūdis pasakiau sutvarkyti,jeigu jau dažys,nes darbo ten tikrai nebuvo daug,kad sutvarkyti tą kampą,tai lyg ir sutvarkė,viskas buvo ok,iki kol vakar neploviau mašinos.
Esmė tokia,kad atsirado iš kažkur spuogo dydžio pūslė,kaip kraterio formos ant galinių durelių,kur jie dažė už mano pinigus ir dabar smarkiai pakėlė dažus su laku tą rūdelė ant priekinių durų,kur jie vėliau jau tvarkė.
Ar busiu teisus važiuodamas į vietą ir pabaksnodamas pirštu,kad turi perdažyti man detales,nes dar žiemos nebuvo,o jau lenda brokas jų.(Nuo dažymo praėjo 5-6mėn)

__________________
EX:W203 2.2CDI, W211 2.7CDI , S211 2.70 , Toyota Yaris, BMW E60 3.0D, BMW E36 Cabrio,W211 3.2CDI AIRMATIC
Now: Out of Lithuania
Evho neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.