Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-12-28, 20:33   #41
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

kenciau kenciau, bet neiskenciau. esu pakantus ir per ekrana tikrai su niekuo pyktis ir aiskintis nenoriu, BET, alteroja ir hunter gydymas kokie dyzeliai sudas ir genda kas 100km jau nusibodo negyvai.


Paskutinį kartą redagavo Tomskis; 2014-12-28 20:46 val.
sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 20:38   #42
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

tu skirk dalykus genda ir turi potencialiai galinciu vietu sugesti. Kai nelabai gaudaisi, dievini dyzeli, tai ir nervuojiesi

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 20:43   #43
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
tu skirk dalykus genda ir turi potencialiai galinciu vietu sugesti. Kai nelabai gaudaisi, dievini dyzeli, tai ir nervuojiesi
potencialiai gali sugesti potencialiai tavo duju balionas gali sprogti ir istaskyti tavo masina. nu ir? viskas ok, sutinku, dyzelis turi daugiau visokiu suduku kurie gali sugesti, bet taip drasiai dauzyti i krutine, kad vat dyzelis ges o benzino remontuot nereikes... ir dar kisti tai kiekvienoj temoj

mano seimoje, su CDI varikliais prasukta ziauriai daug kilometru. ir su naujesniais ir su senais, nu ir blyn nebuvo jokiu problemu kurias jus cia su alteroja issigalvojat.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 20:45   #44
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
kenciau kenciau, bet neiskenciau. esu pakantus ir per ekrana tikrai su niekuo pyktis ir aiskintis nenoriu, BET, alteroja ir hunter gydymas kokie dyzeliai sudas ir genda kas 100km jau uzpiso negyvai.
Sveiki,

sportbatis, Jūs gaunate pirmąjį įspėjimą dėl keiksmažodzių forume

Daugiau apie tai galite pasiskaityti čia: http://mb1.lt/showthread.php?t=3081

Maloniai prašome nesikeikti forume.

Dėkui.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 20:50   #45
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
tu skirk dalykus genda ir turi potencialiai galinciu vietu sugesti. Kai nelabai gaudaisi, dievini dyzeli, tai ir nervuojiesi
Siaip galiu paminet toky dalyka apie dyzelius turiu dyzely su 728k rida ant skydelio (reali virs lemono) tai per beveik 6 eksplotavimo metus (130k km) kas liecia tik dyzelius tai pakeiciau tik 2 purkstukus, pakeiciau visa (net 4 pakaitinimo zvakes) ir oro mases matuokle. Ai kai tvarkiau tepalo ausintuva turejau laiko tai tuo paciu pasikeiciau visas kuro sistemos gumeles. Ir cia kalbu apie 15 metu senumo milijonine rida turinty auto. O cia matai verkia del apynaujo auto net juokas neima...

Edit: kaip matau ne as vienas su cdi varikliu bedu neturiu

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 20:52   #46
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
potencialiai gali sugesti potencialiai tavo duju balionas gali sprogti ir istaskyti tavo masina. nu ir? viskas ok, sutinku, dyzelis turi daugiau visokiu suduku kurie gali sugesti, bet taip drasiai dauzyti i krutine, kad vat dyzelis ges o benzino remontuot nereikes... ir dar kisti tai kiekvienoj temoj

mano seimoje, su CDI varikliais prasukta ziauriai daug kilometru. ir su naujesniais ir su senais, nu ir blyn nebuvo jokiu problemu kurias jus cia su alteroja issigalvojat.
cia tau paciam kazkoks kompleksas del tu dyzeliu. Niekas nesako, kad benzas negenda, kad dyzelis butinai genda kas menesi. Turejes ir as tu cdi ir paprastu dyzeliu ir dabar turiu CDI ir benzu ir benzu su dujom. Tu biski pastudijuok sandara, paziurek gendanciu daliu statistika kas genda pas dyzeli ir kas pas benza bent jau forume. Tu bent isivaizduoji kaip atrodo v8 dyzelis CDI? kad ten 2 OSM, 2 EGR, 2 turbinos, 2 turbo valdymai ir visko po du.
O cia kad kazkas vaziuoja 2 metus ir nieko nedaro, tai cia ne rodiklis, yra tokiu kurie ir su bloga OSM metus atvazineja ir su blogais slegio davikliais atjunginejanciais trauka atvazineja
O dar smagiau bus rast meistru kurie normaliai remontuotu ir imtusi remontuot v8 dyzeli

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 21:00   #47
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

taip, isivaizduoju, nes siek tiek esu susijes su MB remontu. koks kompleksas? cia matau jus norit save kazkaip pateisint del benzo+dujos, nes vat dyzeliai genda tai vairuoju virykle.


ir prasau neskiesti man visokiu nesamoniu. yra 3 sprinteriai su euro4 v6 cdi. visi trys prasuke virs milijono. vienas netoli 1.5 milijono. visiem pakeistos turbinos, purkstukai. cia rimciausi remontai. aisku buvo keista ir visokiu davikliu po 50-100lt bet as net neskaitau remontu tokiu dalyku.

o jei kalbant apie apynaujus dyzelinius variklius, ir tu cia gydai apie "potencialus gedimus" ...


jauciu jau pats kad perdaug isijauciau, man nebudinga isvis kazka per ekrana irodinet ir gincytis. atsiprasau jei izeidziau.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 21:01   #48
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o pasakyk kokia situacija su spydometrais buvo sprinteriam kai pasieke limona?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 21:02   #49
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Kolegos, ačiū už intensyvią diskusiją, bet didžiausia esmė nėra dyzelis vs benzinas

Aš pats 10 metų važinėjau su dyzeliais ir tikrai labai gerai apie juos atsiliepčiau, kadangi asmeniškai nekišau pinigų nė į vieną savo turėtą automobilį dėl didelių gedimų. Tačiau, atėjo laikas, kuomet svarstydamas apie sekantį automobilį išsidėliaujau kitokius prioritetus:
- benzininis automobilis bus su žymiai mažesne rida (ypač kuomet aš žiuriu didesnio nei ekonominė klasė litražo)
- benzininį automobilį pigiau eksploatuoti (bent jau taip sako )
- benzinis žiemą geriau ir šiaip smagiai važiuoja (čia tokie pastebėjimai kur galima ilgai diskutuoti )

Jei kažką svaigstu, pataisykit.

Bet esmė yra kaip ir minėjau ne apie dyzelis vs benzinas.
O, tokia, kad minėjau modelius kurie mane domina E; ML ir GL.

Mane domintų, kodėl žmonės kalba, kad GL pagalvės nelaiko, ML labai brangi eksploatacija ir pan.
minėjau, kad planuoju įsigyti automobilį nuo 3.5l varikliu, todėl domina kuo vienas variklis skiriasi nuo kito ir nesvarbu ar jis benzininis ar dyzelinis.
Taip pat ne vien tik apie variklį kalbam, pakabos ir visa kita. Airmatic/4matic ir pan.

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-28, 21:03   #50
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Tiesa pasakius apie dyzelius- labai priklauso nuo to kaip pries tai vazinetas buvo, mazai ka lemia rida. Buvo sharo ir mano, beveik identiskos auto., ridos vienodos bet pas mane daug daugiau buvo problemu. Taip, kad labai loterija. Taip, benzininiuose varikliuose yra mazesne teorine galimybe sugesti kazkam, taciau gerai priziuretam dyzeliui, kuriam pilti normalus tepalai, reguliariai atlikti aptarnavimai sugesti galimybe sumazeja iki minimumo.
Vis gi rinkciausi pagal tai kiek kilometru per metus pravaziuoju. Anksciau buvau irgi labiau uz dyzelius, del sukimo momento bei pigesnio galios kelimo, taciau komfortas ziema(greiciau uzsyla, lengviau kuriasi) visi pliusai benzinui. Jei siuo metu pirkciau sau, labiau ziureciau i stovi, ne i kuro rusi.

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.