Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » ML Klasė (W163, W164)

Naujas pranešimas
Old 2015-11-25, 16:38   #1
Povilas7
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-01-10
Gyvenamoji Vieta: Ukmergė
Pranešimai: 9

Povilas7 is on a distinguished road



Standartinis W163 2,7 '02 ABS bloko problema

Sveiki, W163 2.7 '02 užsižiebė skydelyje visos ABS ESP... lemputės ir nebeveikia stabžių žibintai. Diagnostikas pasakė, kad kaltas ABS blokas, nes nei dėžė, nei variklis jo nemato. Ir pasakė, kad ieškant turi sutapti visi skaičiukai, nes kitaip netiks, tad klausimas dabar man iškilo, ar turi sutapti tas pagrindinis kodas (jis pas mane 10.0210-9686.1), ar ir tie žemiau smulkiu šriftu surašyti skaičiai (pas mane jie Z7U6C26A54)? Ačiū
Attached Images
File Type: jpg $_57.jpg (117.0 KB, 27 views)

Povilas7 neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-26, 18:05   #2
Geduitis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-25
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 90

Geduitis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Povilas7 View Post
Sveiki, W163 2.7 '02 užsižiebė skydelyje visos ABS ESP... lemputės ir nebeveikia stabžių žibintai. Diagnostikas pasakė, kad kaltas ABS blokas, nes nei dėžė, nei variklis jo nemato. Ir pasakė, kad ieškant turi sutapti visi skaičiukai, nes kitaip netiks, tad klausimas dabar man iškilo, ar turi sutapti tas pagrindinis kodas (jis pas mane 10.0210-9686.1), ar ir tie žemiau smulkiu šriftu surašyti skaičiai (pas mane jie Z7U6C26A54)? Ačiū
Sveikas,daznas atvejis stabdziu sviesu jungiklis iseina is rikiuotes,tada uzsidega bas esp lemputes,nebandei keist?Man buvo uzsidegusios bas esp del vairo padeties daviklio,padariau suvedima,po to nekart neuzsidege.Gali buti dar laidai prasitryne,kur eina i esp blokeli.
PS su staru irgi nejo prisijungt prie bas esp bloko,bet po suvedimo viskas susitvarke.

Geduitis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-26, 18:23   #3
danielm
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-17
Pranešimai: 25

danielm is on a distinguished road



Standartinis

Labai panasia problema turiu, diagnostika irgi nemato ABS bloko. Nemanau kad ABS blokas pas tave.
Jei stabdziu lempos neveikia manau 90% kad gali buti varlyte. Dar gali buti pravodke nusitrynus nuo ABS bloko, ten jin gan nepatogiai pravesta, buna kad prasitrina.
Jei netingi paziurek youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=_DPP6S74tjY

o cia varlyte:
https://www.youtube.com/watch?v=AWjIZBuPLZ0

danielm neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-26, 18:38   #4
Povilas7
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-01-10
Gyvenamoji Vieta: Ukmergė
Pranešimai: 9

Povilas7 is on a distinguished road



Standartinis

"Varlyte" tai nauja įdėta, nes irgi galvojau, kad pagal simptomus, 100% ji bus kalta, bet ne. O dėl laidų, galimas variantas, būtinai pasitikrinsiu

EDIT: autopulsas sutvarkė ABS bloką, dabar viskas veikia.


Paskutinį kartą redagavo Povilas7; 2015-12-09 10:06 val.
Povilas7 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.