Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-02-25, 13:44   #101
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

nu nzn ar jis ten kazka isjudina , tarkim turiu 2 unimogus ir pas juos gamykliskai prie variklio stovi kolba eteriui o kabinoje pompele, papumpuoji ir eterio pripurskia i varikli ir vedi tai kad jei kazkas darytusi nemanau kad mersas butu juos montaves , ir da vadinas kazkaip mandrai 'start pilot' man regis

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-25, 18:11   #102
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozas View Post
nu nzn ar jis ten kazka isjudina , tarkim turiu 2 unimogus ir pas juos gamykliskai prie variklio stovi kolba eteriui o kabinoje pompele, papumpuoji ir eterio pripurskia i varikli ir vedi tai kad jei kazkas darytusi nemanau kad mersas butu juos montaves , ir da vadinas kazkaip mandrai 'start pilot' man regis
nieko tas eteris neisjudina. jis tiesiog prie labai zemu temperaturu uzsidega-sprogsta uztai ziema ir padeda uzvest variklius. per daug jo ypurskus gali ir per galingai sprogt ir sulauzyt bet dazniausiai tai detonuoja per anksti ir starteris tada net neprasuka variklio. tad naudokit su protu ir viskas bus gerai

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 15:02   #103
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Ko gero, daugmaz aisku, kodel nesiveda - Uzpilamos zvakes. Kodel tokia isvada? Siandien, del viso pikto atvare dujininkas, kuris montavo man dujas. Patikrinom viska - su dujomis viskas tvarkoj. Skierka yra, benzas ateina, bet nesiveda. Tada atjungem ir benzo ir duju purkstukus, ir sukom starteri - kai isdege uzpiltas benzas, auto iskarto griebe ir uzsivede! Padirbo gal puse sekundes ir uzgeso, nes aisku, negavo benzo del atjungtu purkstuku. Pajungem purkstukus, bandem kurt - tik griebe ir iskarto uzgeso, nes vel uzpyle zvakes, vel sukasi starteris bet negriebia. Pakartojom procedura, atjungiam purkstukus benzo - vel tik isdega uzpiltas misinys, auto iskarto uzsiveda, padirba ir gesta. Pajungus purkstukus vel iskarto uzpilamos zvakes. Klausimas - kodel jos uzpilamos? Gal droselis pastriges ir atidarytas pilnai? Bet Techui skambinau, jis sako kad tokiu atveju uzsikurtu ir apsukos sukiltu be proto iskarto...
Zvakes gal jau gatavos, bet tai tada negriebtu su atjungtais purktukais ir tuo misinio likuciu. Mistika.
Tokios sestadienio naujienos Vat ir bandau visokius variantus beleaukdamas treciadienio kada vesiu auto silberin.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 15:35   #104
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

žinai, gal kvailai pasakysiu, bet pasitikrink oro padavimą - ar nebus filtras kur užsikišęs ar kokia oro sklendė pastrigusi, o gal kas skudurą ikišo į oro paėmimo skylę, nes man tavo bėda sako, kad negauna oro kiek reikia cilindrai, todėl užpilamos žvakės

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 15:55   #105
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
žinai, gal kvailai pasakysiu, bet pasitikrink oro padavimą - ar nebus filtras kur užsikišęs ar kokia oro sklendė pastrigusi, o gal kas skudurą ikišo į oro paėmimo skylę, nes man tavo bėda sako, kad negauna oro kiek reikia cilindrai, todėl užpilamos žvakės
Oro filtrai keisti pries 100 km gal tik. Oro sklende gali but kur pasalusi, ar oro srauti matuokle, bet jei oro srauto matuokle - kompas klaida mestu...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 16:24   #106
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

šiaip aš tik pasamprotavau, nes kadangi esu senų pažiūrų, tai kompais ne visada pasitikiu ką jie rodo, nes faktas, kad kompas pas tave kažko nerodo, jei gaunasi tokie dalykai

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 16:30   #107
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

tai isimk ta filtra isviso kad tik uzsivestu.as bandyciau varyti kur atsildyti auto arba prakurenciau su eteriu.atsimenu kai pakrautuva varem isvieno angaro galo i kita vien tik ant eterio-trauke kai zveris

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 16:30   #108
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
šiaip aš tik pasamprotavau, nes kadangi esu senų pažiūrų, tai kompais ne visada pasitikiu ką jie rodo, nes faktas, kad kompas pas tave kažko nerodo, jei gaunasi tokie dalykai
teisingai sakote nes as pamenu kai man buvo oro srauto matuokle nusprogus uzsikure ir iskart uzgesta kompas jokios klaidos nemete silbery tikrino visur sako kol neuzsikure tipo nerodo nzn as kaip kas bet taip jau man buvo

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 16:46   #109
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
tai isimk ta filtra isviso kad tik uzsivestu.as bandyciau varyti kur atsildyti auto arba prakurenciau su eteriu.atsimenu kai pakrautuva varem isvieno angaro galo i kita vien tik ant eterio-trauke kai zveris
kas is to, eterio padavus ji gal ir pasikurtu, bet iskarto uzpiltu zvakes ir viskas. Beja, kokiu principu dirba oro srauto matuokle, ji juk turi kazkoki voztuva, tas gal prisalo. Anyway, pats nieko kieme nepadarysiu.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-26, 17:00   #110
hardas999
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,069

hardas999 is on a distinguished road



Standartinis

oro srauto matuoklėje yra kaitinamas elementas. juo daugiau oro prateka per oro srauto matuoklę tuo labiau atšaldomas tas elementas. tokiu principu variklio kompas žino kiek oro pratekejo.

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
kas is to, eterio padavus ji gal ir pasikurtu, bet iskarto uzpiltu zvakes ir viskas. Beja, kokiu principu dirba oro srauto matuokle, ji juk turi kazkoki voztuva, tas gal prisalo. Anyway, pats nieko kieme nepadarysiu.

hardas999 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.