Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-12-23, 11:27   #11
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tada ji su laiku pavirsta vistide

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-23, 11:33   #12
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mr-edgariukas View Post
as nesinervuoju.tik mano charanteris saugoti daiktus ir tiek
as nesakau kad tu nervuojiesi, nesiparink reiskia nesuk sau galvos del bereiklaingu dalyku, pats pagalvok jei zinai kad nevazinesi su ta masinabent 5 metu tai kam bereikalo sukisti nemazus pinigus uz ta antikorozini padengima?

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-23, 14:57   #13
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
pats pagalvok jei zinai kad nevazinesi su ta masinabent 5 metu tai kam bereikalo sukisti nemazus pinigus uz ta antikorozini padengima?
O jei parduot reikes savam, tai po to sakys, kad rudziu kalna pardavei

P.s. man jau yra skambines vienas mano buvusios masinos pirkejas, klause kokia turiu naujesne ir gal ja parduodu kartais, nes ankstesnes bukle jam paliko ispudi.

ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-23, 15:48   #14
mr-edgariukas
 
mr-edgariukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-21
Gyvenamoji Vieta: uk
Pranešimai: 105

mr-edgariukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
as nesakau kad tu nervuojiesi, nesiparink reiskia nesuk sau galvos del bereiklaingu dalyku, pats pagalvok jei zinai kad nevazinesi su ta masinabent 5 metu tai kam bereikalo sukisti nemazus pinigus uz ta antikorozini padengima?
tu teisus..bet as kad ir parduodu masina,as parduodu gero stovio,o ne rudziu kalna,kad kitas zmogus manes nekeiktu o butu patenkintas..ne mano charakteriuj uzkisineti zmonem kazka blogo ko jau pats noriu atsikratyti..as daznaiusiai masina parduodu nes tiesiog noriu pakeisti kita modeli,,jei bus gedimu ir t.t tai as sutvarkysiu ir paskui parduosiu...aisku mano ir tema buvo kad kaip apmazinti iki minimumo drusku griauzima ziemos metu.. savaime aisku jei nori paruosti masina tikrai pries druskas tai reikia investuoti pries ziema.. as pirkau masina jau ziema..

mr-edgariukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-23, 16:03   #15
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

nekart nebuvau pagalvojes apie druskas
diena vazineji nakti siltam garaze, niekas dar nesurudijo. jei nelinkusi rudyt nerudys, jei linkusi - pagreitins druskosta rudijima.
tai jei nera parudijus dabar tia po ziemos niekas nepasikeis. jei yra rudziu zidiniu td juos reikia tvarkyt.
esu dar girdejes kad isvis geriau neplaut masinos ziema, nzn kiek tame tiesos

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-23, 16:24   #16
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post

esu dar girdejes kad isvis geriau neplaut masinos ziema, nzn kiek tame tiesos
kai kas ir kiaurus metus jos neplauna

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-23, 17:37   #17
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
O jei parduot reikes savam, tai po to sakys, kad rudziu kalna pardavei

P.s. man jau yra skambines vienas mano buvusios masinos pirkejas, klause kokia turiu naujesne ir gal ja parduodu kartais, nes ankstesnes bukle jam paliko ispudi.
pirma niekada masinos neparduodu savam nes poto prasideda uzluzta kokia automatine deze po 3 men va tu man shuda ikisai, antra parduodant masina sakau va automobilis ziurek tiksrink kratyk laizyk ir dar daryk ka nori patiko pirk nepatiko eik salin sumokejai pinigus tavo bedos.

Citata:
Pradžioje rašė mr-edgariukas View Post
tu teisus..bet as kad ir parduodu masina,as parduodu gero stovio,o ne rudziu kalna,kad kitas zmogus manes nekeiktu o butu patenkintas..ne mano charakteriuj uzkisineti zmonem kazka blogo ko jau pats noriu atsikratyti..as daznaiusiai masina parduodu nes tiesiog noriu pakeisti kita modeli,,jei bus gedimu ir t.t tai as sutvarkysiu ir paskui parduosiu...aisku mano ir tema buvo kad kaip apmazinti iki minimumo drusku griauzima ziemos metu.. savaime aisku jei nori paruosti masina tikrai pries druskas tai reikia investuoti pries ziema.. as pirkau masina jau ziema..
na paprasciausias budas yra uzvaziuoti i plovykla kas pora dienu ir paprasciausiai su kercheriu nupurksti sonus arkas slenkscius be jokiu sepeciu ar panasiai tiesiog vandeniu kas pora dienu laabai efektyvu.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-23, 18:28   #18
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
pirma niekada masinos neparduodu savam nes poto prasideda uzluzta kokia automatine deze po 3 men va tu man shuda ikisai, antra parduodant masina sakau va automobilis ziurek tiksrink kratyk laizyk ir dar daryk ka nori patiko pirk nepatiko eik salin sumokejai pinigus tavo bedos.
draugas pardave w124 (cia rasiau kazkada skelbima 3.0td juodas) tai pardave savo pazystamui ,uzlinko kazkas ten gale,200lt kainavo remontas,tai visa savaite tas pazystamas P*so prota ) ta pati ir as pardaviau ne kaip saviem ta w210 o pazystamui,tai jis man ten irgi vare ant manes,kad shuda ikisau ,nadajela pinigus kist itt bet tuo metu ir pardave ji(nes buvo perekupas)

o del plovimo tai plaunu savo cielkute kas 4-5 dienas masina,jokios rudeles nepamatysi

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-24, 12:50   #19
mr-edgariukas
 
mr-edgariukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-21
Gyvenamoji Vieta: uk
Pranešimai: 105

mr-edgariukas is on a distinguished road



Standartinis

nu as kiek esu masinu pardaves pazystamiems tai dar nei vienas nesiskunde..paprasciausiai pasakau visa tiesa apie ja,jokio melo,,ir pabreziu kad garantijos as neduodu nes cia juk masina,,gali kas sugesti uz 100metru,gali ir uz menesio ar puses metu,,visos masinos genda..ir aisku kiekvienas su tuo sutinka..pats juk matai ar kai sugedo jau buvo kas prihimicinta ar paprasciausiai atejo laikas..jau jei halturu buvo privaryta ,tai galima pykti ant pardavejo,,nes jis zinojo ir ikiso. ai tiesa viena prisiminiau atsitikima kai pardaviau 5 bmw cigonui, po keliu dienu prie mano akiu ziemos metu sprogo dujos ir jis atidare kapota ir pradejo degti isiurbimo kolektoriaus guma ar kazkas,,ir tas issigandes savo odine striuke uzmete kad uzgesint..ta striuke biski apsvilo tai kada man sake kad as ji apgavau, pasakiau nesvaik ir paaiskinau..aisku nemalonu.. o siaip degimai priklauso ir nuo pacio vairuotojo kaip vazineja ir t.t .. kas kaip saugo kaip draskosi..man aplamai masinos laiko,mazai kada kas genda.. tiesiog vazineju normaliai ir priziuriu masina..

tiesa visus su artejanciom sventem ir linsmai sutikti jas.


Paskutinį kartą redagavo Aistė; 2010-12-24 13:50 val.
mr-edgariukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-24, 12:58   #20
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as kai forduka draugeliui pardavinejau, pasakiau va paziurek, siai dienai ledas, kas bus rytoj nezinau

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.