Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-13, 08:44   #16
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
koki tu cia shrota idejai tau civicu forume sedet reikia o ne cia
Sako žmogus važinėjantis su 124. Šiaip juokinga, kai tu 30+ štukų kainuojančias mašinas vadini šrotais ir taip jau ne pirmą kartą na, bet lietuviškas mentalitetas jau toks - negaliu turėti, tai apdergsiu.
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Eik tu sau, smegenys sprogsta nuo gerumo..... Yra tikrai geresniu spalvu. Nepirsk savo nuomones eilini karta. Nesi tu pasaulio bamba! Ir nusipirk toki kaip mano sidabrini, tada galesim pakalbeti, gerai?
Va, ant kurio man stovetu daug geriau, nei ant matinio
Ir kiek kartų tą baltą plausi per dieną? 3? 4 kartus? Jau nieko baisiau nėra, kai balta mašina purvina važinėja. Kaip koks šikpoperis. Lietuva tau ne koks Majamis ir čia lietus lyja.
Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Na jo, amg lipdukas ant dyzelio, ar tik ne tu ten kazka pizdelinai
Lipdukas, tai lipdukas. Dėjo pilną E63 AMG kit'ą ir prilipino lipdukus. Aišku aš tik už jų lupimą velniop, bet dėl chromo juostelių apie mašiną išvados nedarau, kaip kai kurie.
Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
Vyrai, nekreipkit dėmesio ir nebus off topico.

nobodiez:
Tau pasakysiu - nekeisčiau aš nieko jam. Tie vasariniai ratai visai gerai, gi ne skardiniai kad žiūrėt baisu ar žiemą atlaikyt reik. Nu iš bėdos galima pakeist su laiku į kažką rimtesnio bet nebūtina. Salonas super, spalva irgi graži. O sakantiems kad eilinis, neišsiskiria iš minios ir t.t. tai paklausčiau ar siūlot jį kokiu nors oranžiniu daryt kad išsiskirtų ar kaip? Kam to reikia? Gi čia normali mašina normaliam naudojimui. Imsit kokį galardo, tai suprasiu kad sidabrinę keiksit, ta mašina turi būt arba kokia salotinė žalia arba oranžinė. O su šita viskas normaliai.
Niekada nesakyk niekada. Prieš kokį mėnesį čia juk buvo kažkuris, kuris sakė, kad geriau oranžinį imtų negu nusibodusią juodą arba sidabrinę.

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.