Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-05-01, 11:09   #91
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

:-)))) nuo pirmadienio prades

Citata:
Pradžioje rašė MB Fan Forever View Post
nesuprantu kaip pas mane ner tokiu nuotykiu,juk jaunas liktai o gal ir neieskau as ju

per 2m kiek vairuoju ner mentai sustabde

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-01, 15:08   #92
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
na o pas mane tai istoriju labai jau daug du kartus netekes teisu viena karta 3 metams kita 2menesiams,esu ir uz 20 lt atsimazines ir kai pinigu neturejau mentas pats sako maciau magas pioneer tai maga teko atiduot,o dazniausei tai po 4-5 tukst.baudos gaudavau kad vazyneju be teisiu(atimtos)
na papasaakosiu savo tokia istorija vaziavau gal priesh 3 metus vilnius nuo justinishkiu link zujunu visishkai girtas su visishkai girtu draugeliu ir visisshkai girta lahudra ,
sustojom per vidury kelio pamizt visi o kad mentus pravaziavom nepastebejom tik pamyzom su draugeliu atvaro mentai mane i mashina ir kalbam(derames) nu parina mane aishku kad bauda ir t.t. sakau va turiu telefona gera ish uzsienio samsunga su dviem kamerom pasirashe ir tuo metu lahudra isheina ish mashinos ir priesh mentus nusiima kelnes ir pradeda myzt mentai shoke sako kas cia per sakau lahudra pazvengem ir paleido... vazynejom taip dar 4 h gerem toliau.po 4 h jau nakti justinishkese stabdo mane vel ishlipu ishkarto einu pas juos i mashina ziuriu tie patys sako tai juk sakiai kad namo vaziuojat nu sakau va dabar jau vaziuojam nu sako gerai duok tos lahudros numeri ir vaziuokit
Ne nu nesuprantu kuo cia girtis cia sleptis reikia.
Tokius pats is automobilio istempiu ir bambali alaus is ranku ispiriu.
Negaliu ramiai dirbt kai nescia zmona laikydamasi taisykliu i parduotuve vaziuoja o tomis gatvemis abugalviu dar laksto.

Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-01, 18:07   #93
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
Ne nu nesuprantu kuo cia girtis cia sleptis reikia.
Tokius pats is automobilio istempiu ir bambali alaus is ranku ispiriu.
Negaliu ramiai dirbt kai nescia zmona laikydamasi taisykliu i parduotuve vaziuoja o tomis gatvemis abugalviu dar laksto.
Pritariu, cia tokie pasigyrimai, kad visiskai girtas vaziavau tai kitiems pavoju kelt bereikalinga.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-02, 00:44   #94
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

ne nu jus tai idomus kas jum yra??? kas cia giresi?jau nervas ima ash juk sakau kad papasakojau savo istorija. nieko neprikuriau nieko nepridejau.... galima paglvot jus girti nevairavot ir vapshe man atrodo kad hliupikai esat ir sedit namie jai napapuolat i panashes istorijas ir kaip jus galit visai kritikuot jai nesat susidure su tokion istorijom,ash nesakau kad tai gerai bet gyvenimas lietuvoj leidzia ir privercia taip elgtis kazkam pasiseka kazkam ne....
ir beje tai buvo nakti ir vilnieciai turi zhynot kad zujunuose tokiu metu eismas visai minimum.... lojat lojat koks tolkas kad lojat ash juk pasakoju buvuse istorija one busima ar esama SHUNIS bleeee

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-02, 00:51   #95
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Asmeniskai as ir po alaus butelio nesedu uz vairo toks isitikinimas

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-02, 00:57   #96
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
Asmeniskai as ir po alaus butelio nesedu uz vairo toks isitikinimas
ash irgi nesedu,visai negeriu jai reikes vairuot,bet shneka ejo apie trys metus atgal ir kai teisu jau neturejau

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-02, 01:14   #97
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

girtam vairuoti yra tas pats kas uzristom akim saudyt su kalasnikovu kur papuola. tikiuosi jau isaugai is tokiu nesamoniu, beje kysius uzskaitau, bet girta uz vairo kad paleidzia tai neee mentu vietoj taip atserciau kad nepaeitu metus laiko toks vairuotojas. gal kitiem atrodo kas cia tokio suvairuosiu ar pan bet kai atsitinka rimta nelaime tada jau buna per velu, mano geras draugas 1 jau ne sitame pasauly vien del vairavimo isgerus

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-02, 02:28   #98
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Krc girtam vairuot tai... pats esu pageres vairaves, kai tik teises gavau, Bet ten realiai tik 10 metru kieme, bet ir tai per girta prota vos tragedijos nepadariau, draugo vos prie sienos neprispaudziau. Dar ir dabar prisiminus nuotaika dingsta... Bet kai cia paskaitau, kad zmones ne viena karta girti po miesta izdivalkes daro, tai atsiprasant... Krc nerimtai, visai ne rimtai...

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-02, 14:31   #99
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

kai teises laikiausi(B kategorija),buvo toks vaikinukas su manim grupej-zodziu vejavaikis,na ir atejo ta diena kai issilaikem teises ir reikejo po keliu valandu atvaziuoti i policija atsiimti teises,tai tas vaikiukas neturedamas dar teisiu rankose jas pragere.pamenu tada dar mentai zvenge is jo

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-02, 17:53   #100
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
ne nu jus tai idomus kas jum yra??? kas cia giresi?jau nervas ima ash juk sakau kad papasakojau savo istorija. nieko neprikuriau nieko nepridejau.... galima paglvot jus girti nevairavot ir vapshe man atrodo kad hliupikai esat ir sedit namie jai napapuolat i panashes istorijas ir kaip jus galit visai kritikuot jai nesat susidure su tokion istorijom,ash nesakau kad tai gerai bet gyvenimas lietuvoj leidzia ir privercia taip elgtis kazkam pasiseka kazkam ne....
ir beje tai buvo nakti ir vilnieciai turi zhynot kad zujunuose tokiu metu eismas visai minimum.... lojat lojat koks tolkas kad lojat ash juk pasakoju buvuse istorija one busima ar esama SHUNIS bleeee
jei neturi ka rasyt, tai geriau is viso nieko nerasyt negu tokias istorjas. o kad kiti nepapuola i tokias situacijas, tai tik parodo kad yra su protu zmones ir atsakingi

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.