Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Old 2009-04-08, 10:17   #1
Zee
 
Zee's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-14
Gyvenamoji Vieta: Druskininkai
Pranešimai: 197

Zee is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Zee per Skype™


Standartinis Zemu dazniu garsiakalbis W202

Sveiki,

Kai forume pasipyle temos apie aparatura, tuo paciu ir as noriu pasitarti su jumis
W202 stovi magelis JVC (neshustras), priekinese durelese idejau dvieju juostu garsiakalbius i originaliu koloneliu vietas. (originalius komponentus atjungiau, bet prasau del to labai manes nesmerkti, is ju jau nieko nebuvo like ) Galineje palangeje stovi blaupunkto elipses (sumontavau arciau vidurio, medineje lentoje, nes tose vietose buves kreivu ranku savininkas isdraskes baisias skyles originalioje skardoje). Viskas pajungta tiesiai prie magelio, be jokiu stiprintuvu.
Aisku, jus pritarsite mano nuomonei, kad truksta dabar i bagazine zemesniu dazniu garsiakalbio.
Nesu as baisus bumciku megejas, nereikia man ir labai didelio galingumo nei labai didelio grozio bagazineje. Kadangi voliojasi atsarginis ratas (duju balionas jo vietoje) Norisi tik pasodrinti zemu dazniu diapazona.
Ka tokiu atveju patartumete pirkti? Nenoriu, neturiu laiko, nei lesu kazka daryti su palange, manau kad uztektu kazkokios dezutes bagazineje. Kazkur kazka girdejau, kad buna sumontuoti "subai" dezese kartu jau kartu su stiprintuvais. Ar verta pirkti toki daikta? Ir gal patartumete del modelio, firmos.
Taip pat isidejus deze i bagazine, manau reiketu gal isimti originalias koloneles is palanges, kad girdetusi tas subas ) Zodziu, sioje srityje as zalias, ir ieskau patarimu.
Taip pat del pajungimo. Kaip suprantu, reikes pravesti linijinius laidus i stiprintuva, nesvarbu ar jis integruotas ar atskiras. Minusa ir Pliusa vesti tiesiai nuo akumuliatoriaus? Dar kazka girdejau kad stiprintuvo "prizadinimui" reikia vesti automatines antenos laida (melyna). Taip pat noreciau patarimo del elipsiu pajungimo i stiprintuva. Ar jas verta jungti i ji, ir ar isviso galima, ir kokie pliusai/minusai. Ir tada jei verta jungti, kokio stiprintuvo ieskotis?
Is anksto dekoju uz kantrybe skaitant ir atsakymus

__________________
Zee neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 10:27   #2
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

na del laidu tai tu visiskai teisus - turesi vest linijinus, akumo pliusa ir minusa.
bent minusa gali nevest nuo akumo o imt kurnors bagazinej tiesiai is kebulo, nors man senojoj hondoj del tokio minuso imto is kebulo pradejo durniuot stiprintuvas ir nuo gazavimo generatoriaus garsus leido per koloneles

stiprintuvo suzadinimas melynas laidas kuris bus prie mago fyskes ji turesi irgi dasivest iki bagazines

subas integruotas kartu su stiptintuvu neblogas pasirinkimas nes tada nereikia ten nusipirkus atskirai suba ieskotis ir taikyta pagal omus to stiprintuvo.

bet jeigu noresi jungt elipes tai jau turesi pirktis atskirai suba ir galingesni stiprintuva

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 10:32   #3
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

as turiu toki "puikuoli" suba FLI is topo centro 800W, sedane is jo naudos kaip is ozio pieno man buvo, bet universale tai man irgi pilnai uztenka jo prie geru komponentu. Viduje yra stiprintuvas, tai lieka tik nuo mago atsivesti linijinius, +/- ir ijungima subo nuo melyno auto antenos laido arba kaip as dariau dar papildomai ijungiama mygtuku, nes tyliai klausant muzikos nelabai reikalingas zemas daznis, zodziu kad ijungti kai nori
pigus subas, paprastesnio pajungimo neimanoma, o su JVC magu brangus subas nieko geresnio ipatingai neduos, tai manau tavo poreikiams uztektu, beje yra tokiu ir 1000W lygtais, o gal jie jau be stiprintuvo nezinau ...

__________________
1989 300ce

Paskutinį kartą redagavo Mukshas; 2009-04-08 10:40 val.
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 13:57   #4
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

geriau nusipirk normalius komponentus i prieki su filtrais ir pajunk per stiprintuva, o po to apie suba galvok. Deze tau netiks nes yra atitvara uz galiniu sedyniu. Reikes angas daryti arba suba i palange statyti.

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 14:00   #5
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė bitch View Post
geriau nusipirk normalius komponentus i prieki su filtrais ir pajunk per stiprintuva, o po to apie suba galvok. Deze tau netiks nes yra atitvara uz galiniu sedyniu. Reikes angas daryti arba suba i palange statyti.
kaip netiks. labai tiks. pas mane ir uzdara bet kai buvo subas. salone pakankamas spaudimas susidarydavo

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 14:07   #6
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=driuliauskas;22067]kaip netiks. labai tiks. pas mane ir uzdara bet kai buvo subas. salone pakankamas spaudimas susidarydavo [/QUOTE

gali but. Bet visu garsu gal negirdedavai

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 14:21   #7
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

[quote=bitch;22070]
Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
kaip netiks. labai tiks. pas mane ir uzdara bet kai buvo subas. salone pakankamas spaudimas susidarydavo [/QUOTE

gali but. Bet visu garsu gal negirdedavai
kokiu visu garsu? pas mane buvo bosas gale 700 rms ir isimtos originalios kaloneles is galo. ko pasekoje atsirado dvi skyles y bagazine uzteko ir ju duodavo taip kad

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-08, 16:32   #8
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Nekurdamas naujos temos as ir paklausiu apie W202 garso sistema kazkiek. Esu siuose reikaluose visiskai zalias, tad is kart atsiprasau uz nusisnekejimus. Galinese duryse pas mane vietoje koloneliu tik skyles ir atvesti laidai (originaliai), daugiau nieko. As zadu susideti hertz dcx130 koloneles. Ar man jos tiks? Tiks laidai, kurie yra? Nieko nereikes keisti, uzteks tik prijungti? Kokio stiprintuvo ar dar ko nereikes?

p.s. kokios nuomones apie sias koloneles?

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-08, 16:38   #9
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SMIRIUSz View Post
Nekurdamas naujos temos as ir paklausiu apie W202 garso sistema kazkiek. Esu siuose reikaluose visiskai zalias, tad is kart atsiprasau uz nusisnekejimus. Galinese duryse pas mane vietoje koloneliu tik skyles ir atvesti laidai (originaliai), daugiau nieko. As zadu susideti hertz dcx130 koloneles. Ar man jos tiks? Tiks laidai, kurie yra? Nieko nereikes keisti, uzteks tik prijungti? Kokio stiprintuvo ar dar ko nereikes?

p.s. kokios nuomones apie sias koloneles?
Nu jei gale vazinesi tai gali susideti tas koloneles osiaip tai geriau i palange elipses susideti nei ten kad po kojom gale kazkas grotu, zymiai palangei geriau skambetu, nei tos durys barsketu. Beto tik 10cm gale eina:/

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-08, 16:41   #10
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė bitch View Post
Nu jei gale vazinesi tai gali susideti tas koloneles osiaip tai geriau i palange elipses susideti nei ten kad po kojom gale kazkas grotu, zymiai palangei geriau skambetu, nei tos durys barsketu. Beto tik 10cm gale eina:/
10cm? O as maniau, kad 13cm, matavau dar, tai atrode, kad skersmuo tikrai 13cm. Ot koks ne geris. O elipses jeigu deti i palange, tai jau pjaustyt jauciu reiktu, o tai nelabai gerai (mano atveju ).

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.