Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-07-02, 21:05   #321
tomas124
 
tomas124's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 154

tomas124 is on a distinguished road



Standartinis

Vilniuj amortizatoriu restautavimas 500 uz viena - i kaina iskaiciuota isemimas, idejimas. As daryciau kazka, nes komfortas tirkrai bus geresnis, be to pakraut masina galima nemazai

__________________
S124 E320 parduotas
tomas124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-02, 21:49   #322
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomas124 View Post
Vilniuj amortizatoriu restautavimas 500 uz viena - i kaina iskaiciuota isemimas, idejimas. As daryciau kazka, nes komfortas tirkrai bus geresnis, be to pakraut masina galima nemazai
500 uz viena daugoka, su salyga kad neaisku kiek laikys, ir dar masina tikiuosi ne labai ilgam laikui, pigiau iseitu ideti paprastus dujinius amortizatorius ir panaikinti ta visa levelingo sistema

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-02, 21:58   #323
mb001
 
mb001's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-11-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,238

mb001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mukshas View Post
500 uz viena daugoka, su salyga kad neaisku kiek laikys, ir dar masina tikiuosi ne labai ilgam laikui, pigiau iseitu ideti paprastus dujinius amortizatorius ir panaikinti ta visa levelingo sistema
jei tik iseina, siulau susitvarkyt sia sistema, nes tikrai daug privalumu turi, juolab universalui.
Perdarymas i paprastus dujinius amortikus gal kelis simtukus ir sutaupysi, bet veliau diskomforto daugiau patirsi.

__________________
Ex:
W124 300D
W210, E290TD Avantgarde
VW Sharan 1.8T Highline
mb001 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-02, 22:20   #324
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mb001 View Post
jei tik iseina, siulau susitvarkyt sia sistema, nes tikrai daug privalumu turi, juolab universalui.
Perdarymas i paprastus dujinius amortikus gal kelis simtukus ir sutaupysi, bet veliau diskomforto daugiau patirsi.
sunkiu kroviniu as su ja nevezioju, o komforto joje nera faktiskai jokio ir taip nu bus matyt kaip cia bus

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-02, 22:47   #325
tomas124
 
tomas124's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 154

tomas124 is on a distinguished road



Standartinis

susitvarkytum ir pajustum ko niekada nebuvo ir nesitikejai is to vezimo
Man taip buvo kai kriauses pakeiciau. Labai sunkiu kroviniu ir as nevezu, bet kai vaziuoju kur su seimyna ilgiau pabut, tai kraunam kiek telpa. O masina visai kitaip elgias kai suseda ir nelygiu keliu seda iki ribotuvu.


Citata:
Pradžioje rašė Mukshas View Post
sunkiu kroviniu as su ja nevezioju, o komforto joje nera faktiskai jokio ir taip nu bus matyt kaip cia bus
jokio komforto tai cia palyginus su kuo?

__________________
S124 E320 parduotas

Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2009-07-02 22:57 val.
tomas124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-03, 07:24   #326
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomas124 View Post
susitvarkytum ir pajustum ko niekada nebuvo ir nesitikejai is to vezimo
Man taip buvo kai kriauses pakeiciau. Labai sunkiu kroviniu ir as nevezu, bet kai vaziuoju kur su seimyna ilgiau pabut, tai kraunam kiek telpa. O masina visai kitaip elgias kai suseda ir nelygiu keliu seda iki ribotuvu.
jokio komforto tai cia palyginus su kuo?
tai pas mane tik vakar sugedo, pries tai viskas gerai buvo .. zinau kaip jis vaziuoja naturaliai, o komforto pas mane nera palyginus su standartiniu 124, nes maniskis yra zemas labai, vaziavimas kazkas panasaus kaip su kregzde

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-03, 09:55   #327
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Mukshas View Post
tai pas mane tik vakar sugedo, pries tai viskas gerai buvo .. zinau kaip jis vaziuoja naturaliai, o komforto pas mane nera palyginus su standartiniu 124, nes maniskis yra zemas labai, vaziavimas kazkas panasaus kaip su kregzde
gal padangos PIRELLI? nes karavanas smagiai vaziuoja, kiek esu vaziaves...

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-03, 10:19   #328
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Pakeist į dujinius galima gan nesunkiai ir išimtinėt visos sistemos nereikia. Reikia reikia tik gerai užsandarint. Vėliau, pasibaigui kriziui, gali atgal persimest hidraulinius amortikus be jokio vargo.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-03, 14:34   #329
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
gal padangos PIRELLI? nes karavanas smagiai vaziuoja, kiek esu vaziaves...
taigi rasiau jau 10 kartu kad zemintas yra stipriai, prie ko cia kiti karavanai, kiti karavanai vaziuoja gerai, manasis kitoks nei kiti 16" ratai priekyje jau ciut palenda po arka, 17 ar 18 is vis reiks labai zemu padangu
Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Pakeist į dujinius galima gan nesunkiai ir išimtinėt visos sistemos nereikia. Reikia reikia tik gerai užsandarint. Vėliau, pasibaigui kriziui, gali atgal persimest hidraulinius amortikus be jokio vargo.
tai uzsandarinti reikia vamzdeliu galiukus atjungus nuo amortizatoriaus? kokia ten metodika, nes as varysiu pas kokius ciupakabrus cia tauragej, tai jie kazin ar bus dare gyvenime tokius dalykus, priknis varniuku ten man, nors nelabai bera ka, visas skystis jau isbego ar imanoma paciam be duobes pasikeisti? bandyciau gal net pats pasikeisti, dabar esu atostogose
Edgi o pirkti reikia W124 (sedano) amortikus sitam reikalui? nes kiek zinau S124 nebuvo be hidraulikos tai ir parduotuvej reiskia bus sunku jiems iaiskinti kad man reikia ne hidraulikai skirtu o paprastu, arba is vis devetus gal gausiu....

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-03, 18:33   #330
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Nuo sedano netiks, nes yra per ilgi...sudėjus labai daužysis Galima ieškot tik su pavyzdžiu ir pagal ilgį. Jei rankos ne iš užpakalio auga, tai drąsiai pasikeisi. Reikia užsandarint tik vamzdelius, šeip tik vienas mano pažystamas mechanikas yra daręs, bet jį pagaut sunku...bet jei pagausiu tai būtinai ištardysiu kaip ten viskas daroma. Pas mane yra tik vienas galinis devėtas amortikas, nes juos greit išperka... Sedanui tai žiauriai paprastai ten viskas daroma, nes sedanų dauguma ėjo su paparastais amortikais.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.